Jaký bude podle karet váš milostný život na jaře? To se teď dozvíte

Milí čtenáři, je před námi jaro a určitě mnoho z vás zajímá, co vás čeká v oblasti lásky, proto jsem vytvořila tarotovou předpověď, abych vám na tuto otázku zodpověděla. Časově je tento text sestaven přibližně na březen až červen. Snažila jsem se pojmout tuto předpověď i formou určitého doporučení, abyste se vyvarovali chyb.

Obrázek: ec7eeee4d8d6fd01b5a66f346e8499db846dbf2a
Zdroj: pixabay.com

Ryby (21.2. - 20.3.)

 

Nezadané Ryby

Očekávejte nějaké životní změny - může se vám podařit setkat se s novým protějškem nebo se vám do života může vrátit někdo, koho už dobře znáte. Výsledek by měl být ale jeden a tentýž - dostane se vám dost důležité životní zkoušky, kdy nakonec z rozumu ukončíte tento vztah. Takže z toho vyplývá, že pokud se vám někdo nový bude snažit vloudit do života, neoddávejte se hned snění o šťastné budoucnosti, neidealizujte si tento vztah či danou osobu a přistupujte velice opatrně k tomuto novému vztahu. Můžete totiž dojít k závěru díky rozumu, že nemá cenu zatím radikálně měnit svůj milostný život.
 

Zadané Ryby

Mnozí z vás si budou připadat osaměle, i když stálý partner tu je. Také můžete mít pocit, že prožíváte jen samé starosti. Bude dobré, abyste se pokusili zbavit zbytečné zátěže, která vás táhne k zemi, také se pokusili zachovat si dobrou mysl, protože byste mohli v jeden okamžik projevit nepřiměřeně svou nespokojenost a mohlo by to vyvolat ještě větší potíže, než se vám vůbec zdá. 
 
 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

 

Nezadaní Berani

Mnoho z vás dospěje k poznatku, že je potřeba změnit názory na opačné pohlaví, na vztahy obecně, aby pak mohlo dojít k vybudování kvalitního vztahu s někým novým, kdo se vás bude snažit dobývat. Někteří z vás si začnou s někým prostorově vzdáleným. Můžete se také zřeknout pokušení s někým, u koho víte, že by to nebyl vztah, ale pouhý flirt, a to z toho důvodu, že si uvědomíte, že je na čase posunout se v životě o kus dál.
 

Zadaní Berani

Ve stávajícím vztahu byste měli pocítit nějaké pozitivní změny, běžná rutina by měla opadnout, určitá samozřejmost také a váš vztah by měl zažívat nové "jaro". Samozřejmě je důležité pracovat na vzájemném respektu a toleranci. 
 
 

Býk (21.4. - 21.5.)

 

Nezadaní Býci

Do života vám může vstoupit člověk, který to s vámi nebude myslet upřímně a dočkáte se z jeho strany nevěry či nějakého jiného podvodu. Celkově se mějte na pozoru, protože toto není dobrá doba na zakládání trvalého spojení s někým novým.
 

Zadaní Býci

Mnozí z vás budou mít pocit, že zabředli do složitého vztahu, kdy mezi vámi chybí důvěra a je těžké ji vybudovat anebo obecně, že s partnerem žijete vedle sebe a ne spolu. Co je důležité, tak se pokuste zamyslet nad tím, v čem chybujete, co byste chtěli dělat jinak a co očekáváte od partnera. Možná jen máte přehnaná očekávání a očekáváte dokonalý vztah anebo neumíte přijímat od partnera pomocnou ruku, i když vám ji nabízí. 
 
 
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Nezadaní Blíženci

Někteří z vás si vyjasní určité věci s bývalým partnerem, i když z toho může vzniknout konflikt, bude to i tak pro vás samotné znamenat životní posun. Můžete mít snahu obnovit starý vztah, ale otázkou je, zda učiníte správně, protože byste mohli opakovat chyby minulosti. Mnoho z vás by mohlo myslet na sebe samotné a nerespektovat přání člověka, jenž se o vás bude ucházet. 
 

Zadaní Blíženci

Ve vašem stávajícím vztahu by měla růst důvěra a porozumění, také náklonnost a morální hodnoty, aby se tak váš vztah stal stabilnějším. Někteří z vás se zasnoubí nebo i vstoupí do manželského svazku.  
 
 
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Nezadaní Raci

Někteří z vás budou mít snahu připomínat si nezdar v předchozím vztahu, vnitřně můžete pociťovat nenávist, přemýšlet nad pomstou. Není to dobrý přístup, protože tímto se jen budete brzdit a nezačnete nový kvalitní vztah. Můžete prožívat i to, že se budete bát s někým vstoupit do vztahu, abyste nebyli poražení a neutrpěli ztráty. Je dobré zaujmout spíše pozitivní postoj, uzavřít minulost a snažit se pracovat sami na sobě a život brát jako lekce, které postupem času překonáte s lehkostí.
 

Zadaní Raci

Snažte se předejít strachu ze ztráty partnera a vztahu, nelpěte na něm tolik, netrýzněte se a dopřejte si vzájemnou volnost. Mějte na svůj protějšek přiměřené nároky, nejděte si tvrdě za svým cílem příliš bezohledně, protože velká očekávání budou kazit vaše soužití. 
 
 
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Nezadaní Lvi

Pokud jste po rozchodu, může vás ovládat žárlivost a můžete si cítit ranění s tím, že se budete spíše vyhýbat novým setkáním. I když se k vám bývalý partner může chtít s omluvou vrátit, budete jej ignorovat. Překonejte apatii, která vás ovládá a tam, kde je to možné, tak se usmiřte. Někteří z vás se budou spíše nevhodně utápět v citech k někomu, kdo má jiné zájmy. 
 

Zadaní Lvi

Můžete bojovat s pocitem, že si vás partner nevšímá, že nejste ve vztahu spokojení, citově strádáte a že je minimální šance na změnu k lepšímu. Je na čase, abyste na svém milostném životě něco změnili. Možná máte jen mylné představy a váš vztah se dá ještě zlepšit, i když si projdete zkouškou ohněm nebo je na čase jít si svou cestou bez partnera vstříc lepším zítřkům. 
 
 
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Nezadané Panny

Máte před sebou velice pěkné období, kdy byste měli navazovat nové kontakty, také byste měli stát na svých nohou, vůči novému protějšku byste měli mít otevřené a láskyplné chování. Mnoho z vás si bude raději užívat v této době radosti života, než aby se pevně vázalo.
 

Zadané Panny

Ve stávajícím vztahu očekávejte více dobrosrdečnosti z vaší strany, veselost a radost ze života. Pokud máte partnera "bručouna", nenechte si svou dobrou náladu pokazit. Obecně byste ve vztahu měli toužit po věrnosti a bezpečí, někteří z vás po sňatku i založení rodiny.
 
 
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Nezadané Váhy

Máte příležitost potkat zajímavou osobu, do které se s největší pravděpodobností zamilujete. Jen se snažte city krotit, protože byste láskou k této osobě mohli být opojení natolik, že pak přijde řádné vystřízlivění, neboť daný protějšek na tom nemusí být stejně jako vy a vztah plný vaší idealizace nakonec může ztroskotat. 
 

Zadané Váhy

Měli byste dojít k poznání, co je pro vás v milostném životě důležité a zda to váš stávající vztah splňuje. Dobrovolně se můžete omezovat kvůli partnerovi, otázkou je, zda to samé bude činit on pro vás a zda se nebudete cítit osamoceně. Dopřejte si vzájemnou volnost a nebuďte spolu neustále, protože to vztah může spíše ničit.
 
 
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Nezadaní Štíři

Mnoho z vás se může cítit v milostné oblasti spíše rezignovaně. Je na čase dopřát si pohodu, klidně v podobě obohacujícího spánku, a zamyslet se nad tím, koho byste v životě chtěli a zda je to vůbec reálné. Třeba je na čase změnit svá očekávání, abyste předešli zklamáním. Dokud nebudete mít v sobě jasněji, budete potkávat partnery, kteří vám budou uštědřovat cenné lekce.
 

Zadaní Štíři

Máte před sebou období změn, kdy se s někým budete muset rozloučit a půjdete sami svou vlastní cestou. Neznamená to u každého z vás rozchod se stávajícím partnerem, ale klidně to bude s člověkem, který zásadně vstupuje do vašeho života a ovlivňuje tak váš vztah. Někteří z vás si uvědomí, že měli přehnané očekávání na partnera a že žádní pohádkoví princové a princezny vlastně nejsou.
 
 
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nezadaní Střelci

Mnoho z vás se po předchozím nezdaru ve vztahu bude spíše mstít lidem, kteří za nic nemůžou, a to ve smyslu hraní si s city nebo pak přijde i na urážky a nenávist. Snažte se přesně tomuto vyhnout a pokud poznáte někoho nového, kdo o vás bude mít zájem, pokračujte v poznávání až v okamžiku, kdy si uzavřete velkou část své minulosti. Pokuste se neustrnout v srdečnosti a nebuďte chladní vůči okolí.
 

Zadaní Střelci

Váš současný vztah by měl zažít rozkvět, obohacení a oživení. Může to znamenat i touhu po něčem novém, tzn. třeba i prožít flirt, i když máte pevný svazek. Dobře zvažte, co vám to přinese, pokud vás někdo natolik okouzlí, že budete mít neodolatelný pocit, že chcete podstoupit takové riziko. 
 
 
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nezadaní Kozorozi

Očekávejte docela bujaré období, kdy buď prožijete jen pouhý flirt nebo vám vstoupí do života neznámý člověk, do něhož se bláznivě zamilujete. Jen jak to v životě bývá, tak si dávejte pozor na to, abyste neměli přílišná očekávání, protože ta by mohla pokazit spoustu věcí.
 

Zadaní Kozorozi

Ve stávajícím vztahu byste měli pociťovat zázemí, velkorysost a upřímné zaujetí. Můžete mít snahu se tímto vztahem pyšnit, jen na toto pozor, protože ne nadarmo se říká, že pýcha předchází pád, neboť vztah může začít upadat.
 
 
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Nezadaní Vodnáři

Váš bývalý partner může mít snahu se s vámi usmířit, což je dobrý nápad, ale pak se zamyslete nad tím, jestliže se bude i chtít vrátit, jestli to není krok zpět. Důvod, proč jste se rozešli, by se totiž mohl zopakovat. V životě by se vám mohl objevit člověk, který se k vám bude chovat velice pěkně - jen zachovejte chladnou hlavu a hned se nenechte zmanipulovat. 
 

Zadaní Vodnáři

Měli byste projít vnitřní transformací. Můžete se snažit zřeknout se nějaké vztahu, abyste se posunuli vpřed nebo naopak odhodíte své výhrady a budete se snažit vybudovat hlubší vztah se stávajícím partnerem. V praxi to může i znamenat rozchod s jedním partnerem, abyste začali nový vztah s jiným. 

Reklama

Podobné články

Obrázek: ce6ec92fd4d438239258b91930ab96f4f2b7aa23
Obrázek: 965b7de7ee08f798f1902e60cb9c6e84a94132b6
Obrázek: 66aef3e6cb4cf132a811d06f448e0c29e705caca
Obrázek: 30ce8552960dfa4bf3124c0076bf0712f03db076
Obrázek: 1c1696782db93106243daefb1fc7c665b2e31a90