Gleid
Gleidshop

Gleid
Shop
Staňte se redaktorem Gleid
Staňte se redaktorem Gleid
Smyslem a podstatou našeho internetového magazínu Gleid.cz je poskytování věrohodných a pravdivých informací a rad z oblastí zdraví, bydlení, jídla, rodiny a krásy.
Hlavní výhodou magazínu Gleid.cz je, že náš tým tvoří odborníci, a společně poskytujeme korektní obsah článků. Současně se zabýváme aktuálními tématy, která mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Nejsme nováčky, na internetu jsme více jak 2 roky a náš tým redaktorů dnes čítá 50 odborníků z různých oblastí. Našimi čtenáři jsou z 93% ženy ve věkové kategorii 18-45 let.

Stále hledáme nové textaře, profíky a specialisty na konkrétní oblasti, píšící v českém jazyce. Požadujeme originální obsah vhodný pro magazín a výbornou znalost češtiny.

Co můžete očekávat?
Chceme kvalitní texty, ne jen nic neříkající obsah.
Každá práce bude připomínkována a konzultována.
Budete mít možnost volby - do jaké kategorie chcete přispívat, každý článek je odměněn dle našeho bodového systému.
Spolupráce je možná pouze po sepsání smlouvy a dále na ŽL nebo dohodu o provedení práce. Délka jednoho článku od 1 do 2 NS.

Jak funguje bodový systém?
1 bod = 4,- Kč. Za získané body si může autor vybrat odměny dle nabídky v administraci. Dále může nasbírané body proměnit v „hotovost“, kterou na základě faktury zasíláme na účet autora.
Za článek je možné získat až 30 bodů. Tedy až 120kč.
Obory magazínu, které si můžete vybrat
Zdraví
Domov
Jídlo
Rodina
Krása
Zážitky

Máte zájem o spolupráci?
Zašlete nám o sobě maximum informací a pošlete nám ukázku své práce. Pokud se věnujete i jiným činnostem, než tvorbě textového obsahu, napište nám to.

Všechny tyto informace zašlete na email - redakce@gleid.cz.

Těšíme se na Vaše zprávy!