Gleidshop
Staňte se redaktorem Gleid
Staňte se redaktorem Gleid
Stát se redaktorem v našem magazínu můžete i vy.

Smyslem a podstatou internetového magazínu Gleid.cz je poskytování věrohodných a pravdivých informací a rad z oblasti zdraví, bydlení, jídla, rodiny a krásy.
Hlavní výhodou magazínu Gleid.cz je, že náš tým tvoří odborníci, a společně poskytujeme korektní obsah článků. Současně se zabýváme aktuálními tématy, která mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Náš tým redaktorů dnes čítá kolem 40 odborníků z různých oblastí. Našimi čtenáři jsou z 93% ženy ve věkové kategorii 25-55 let.

Stále ovšem hledáme nové textaře, profíky a specialisty na konkrétní oblasti, píšící v českém jazyce. Požadujeme originální obsah vhodný pro magazín a výbornou znalost češtiny.

Požadujeme kvalitní texty, ne jen nic neříkající obsah. Každá práce je konzultována.
Pokud pro nás máte chuť psát, probereme společně možnosti a domluvíme se na individuálních podmínkách.
Spolupráce je možná pouze po sepsání smlouvy a dále na ŽL nebo dohodu o provedení práce. Délka jednoho článku od 1,5 do 2,5 NS.

Jaká vás čeká odměna za provedenou práci?

Každý článek je odměněn dle našeho bodového systému, kdy 1 bod = 4,- Kč.
Za získané body si může autor vybrat odměny dle nabídky v naší administraci, nebo body proměnit v hotovost, kterou na základě faktury zasíláme na účet autora.
Za článek je možné získat až 25 bodů.

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám ukázku své práce s představením vaší osoby, vašich zájmů a koníčků. Všechny tyto informace zašlete na email - redakce@gleid.cz. Těšíme se na spolupráci. Team Magazínu Gleid