Stát se redaktorem v našem magazínu můžete i vy!

Smyslem a podstatou internetového magazínu Gleid.cz je poskytování věrohodných a pravdivých informací a rad z oblasti zdraví, bydlení, jídla, rodiny a krásy. Hlavní výhodou magazínu Gleid.cz je, že náš tým tvoří odborníci, a společně poskytujeme korektní obsah článků. Současně se zabýváme aktuálními tématy, která mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Náš tým redaktorů dnes čítá kolem 40 odborníků z různých oblastí. Našimi čtenáři jsou z 93% ženy ve věkové kategorii 25-55 let.

Stále ovšem hledáme nové textaře, profíky a specialisty na konkrétní oblasti, píšící v českém jazyce. Požadujeme originální obsah vhodný pro magazín a výbornou znalost češtiny.

Požadujeme kvalitní texty, ne jen nic neříkající obsah, délka jednoho článku od 1,5 do 2,5 NS. Každá práce je konzultována. 
Pokud pro nás máte chuť psát, probereme společně možnosti a domluvíme se na individuálních podmínkách. Spolupráce vzniká po podpisu smlouvy, ale u nás nejste ničím vázáni. Vše je o dohodě a chuti spolupracovat. 

Jaká vás čeká odměna za provedenou práci?

Každý článek je odměněn podle našeho interního bodového systému, kdy 1 bod = 4,- Kč.
Za získané body si může autor vybrat odměny dle nabídky v naší administraci, nebo body proměnit v hotovost, kterou na základě faktury nebo smlouvy o provedení práce zasíláme na účet autora. Za článek je možné získat až 50 bodů.

Máte zájem o spolupráci?

Pošlete nám ukázku své práce s představením vaší osoby, vašich zájmů a koníčků. Všechny tyto informace zašlete na email - redakce@gleid.cz. Těšíme se na spolupráci. Team Magazínu Gleid.