O magazínu Gleid

Internetový magazín Gleid.cz je provozován společností Gleid group s.r.o. Hlavním posláním a cílem je poskytování věrohodných a pravdivých informací z oblasti zdraví, domova, jídla, rodiny a krásy.

Obrázek: helena-83-2

Magazín založila Helena Pudilová, majitelka kadeřnického a kosmetického salonu Studio Helena. Ve svém oboru se pohybuje 30 let a díky svým zkušenostem, je profesionální školitelkou. Vede vlastní kadeřnické semináře a asi dvacetičlenný tým lidí. I tak se věnuje svým klientům, a na place se stále cítí jako doma.

Proč vlastně takto vytížený člověk s fungující firmou zakládá internetový magazín? Svým zaměřením je poradce, jenom službou její práce nekončí, za vším je následná péče, poradenství, motivace. Myslí pozitivně a ráda předává tuhle energii dál. Redaktory pro jednotlivá témata vybírá z řad odborníků a nadšenců. Všechny zveřejněné články musí zapadat do celku, někomu přinesou nový vhled, někomu kvalitní produkt. Protože v jednoduchosti je síla, je internetový magazín rozdělený tak, aby si každá čtenářka našla to své. 

V druhé řadě chce prostřednictvím magazínu nabídnout kvalitní a prověřené produkty. Sama zkouší novinky, které k nám na trh teprve přichází a jako jedna z prvních je ve svém salonu používá. Můžete se tedy spolehnout na to, že na eshopu najdete pouze a jenom ověřené a fungující produkty.