Gleidshop
Eshop

Jaký bude podle karet váš milostný život na jaře? To se teď dozvíte

Milí čtenáři, je před námi jaro a určitě mnoho z vás zajímá, co vás čeká v oblasti lásky, proto jsem vytvořila tarotovou předpověď, abych vám na tuto otázku zodpověděla. Časově je tento text sestaven přibližně na březen až červen. Snažila jsem se pojmout tuto předpověď i formou určitého doporučení, abyste se vyvarovali chyb.

pixabay.com

 

Ryby (21.2. - 20.3.)

 

Nezadané Ryby

Očekávejte nějaké životní změny - může se vám podařit setkat se s novým protějškem nebo se vám do života může vrátit někdo, koho už dobře znáte. Výsledek by měl být ale jeden a tentýž - dostane se vám dost důležité životní zkoušky, kdy nakonec z rozumu ukončíte tento vztah. Takže z toho vyplývá, že pokud se vám někdo nový bude snažit vloudit do života, neoddávejte se hned snění o šťastné budoucnosti, neidealizujte si tento vztah či danou osobu a přistupujte velice opatrně k tomuto novému vztahu. Můžete totiž dojít k závěru díky rozumu, že nemá cenu zatím radikálně měnit svůj milostný život.
 

Zadané Ryby

Mnozí z vás si budou připadat osaměle, i když stálý partner tu je. Také můžete mít pocit, že prožíváte jen samé starosti. Bude dobré, abyste se pokusili zbavit zbytečné zátěže, která vás táhne k zemi, také se pokusili zachovat si dobrou mysl, protože byste mohli v jeden okamžik projevit nepřiměřeně svou nespokojenost a mohlo by to vyvolat ještě větší potíže, než se vám vůbec zdá. 
 
 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

 

Nezadaní Berani

Mnoho z vás dospěje k poznatku, že je potřeba změnit názory na opačné pohlaví, na vztahy obecně, aby pak mohlo dojít k vybudování kvalitního vztahu s někým novým, kdo se vás bude snažit dobývat. Někteří z vás si začnou s někým prostorově vzdáleným. Můžete se také zřeknout pokušení s někým, u koho víte, že by to nebyl vztah, ale pouhý flirt, a to z toho důvodu, že si uvědomíte, že je na čase posunout se v životě o kus dál.
 

Zadaní Berani

Ve stávajícím vztahu byste měli pocítit nějaké pozitivní změny, běžná rutina by měla opadnout, určitá samozřejmost také a váš vztah by měl zažívat nové "jaro". Samozřejmě je důležité pracovat na vzájemném respektu a toleranci. 
 
 

Býk (21.4. - 21.5.)

 

Nezadaní Býci

Do života vám může vstoupit člověk, který to s vámi nebude myslet upřímně a dočkáte se z jeho strany nevěry či nějakého jiného podvodu. Celkově se mějte na pozoru, protože toto není dobrá doba na zakládání trvalého spojení s někým novým.
 

Zadaní Býci

Mnozí z vás budou mít pocit, že zabředli do složitého vztahu, kdy mezi vámi chybí důvěra a je těžké ji vybudovat anebo obecně, že s partnerem žijete vedle sebe a ne spolu. Co je důležité, tak se pokuste zamyslet nad tím, v čem chybujete, co byste chtěli dělat jinak a co očekáváte od partnera. Možná jen máte přehnaná očekávání a očekáváte dokonalý vztah anebo neumíte přijímat od partnera pomocnou ruku, i když vám ji nabízí. 
 
 
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

 

Nezadaní Blíženci

Někteří z vás si vyjasní určité věci s bývalým partnerem, i když z toho může vzniknout konflikt, bude to i tak pro vás samotné znamenat životní posun. Můžete mít snahu obnovit starý vztah, ale otázkou je, zda učiníte správně, protože byste mohli opakovat chyby minulosti. Mnoho z vás by mohlo myslet na sebe samotné a nerespektovat přání člověka, jenž se o vás bude ucházet. 
 

Zadaní Blíženci

Ve vašem stávajícím vztahu by měla růst důvěra a porozumění, také náklonnost a morální hodnoty, aby se tak váš vztah stal stabilnějším. Někteří z vás se zasnoubí nebo i vstoupí do manželského svazku.  
 
 
 

Rak (22.6. - 22.7.)

 

Nezadaní Raci

Někteří z vás budou mít snahu připomínat si nezdar v předchozím vztahu, vnitřně můžete pociťovat nenávist, přemýšlet nad pomstou. Není to dobrý přístup, protože tímto se jen budete brzdit a nezačnete nový kvalitní vztah. Můžete prožívat i to, že se budete bát s někým vstoupit do vztahu, abyste nebyli poražení a neutrpěli ztráty. Je dobré zaujmout spíše pozitivní postoj, uzavřít minulost a snažit se pracovat sami na sobě a život brát jako lekce, které postupem času překonáte s lehkostí.
 

Zadaní Raci

Snažte se předejít strachu ze ztráty partnera a vztahu, nelpěte na něm tolik, netrýzněte se a dopřejte si vzájemnou volnost. Mějte na svůj protějšek přiměřené nároky, nejděte si tvrdě za svým cílem příliš bezohledně, protože velká očekávání budou kazit vaše soužití. 
 
 
 

Lev (23.7. - 22.8.)

 

Nezadaní Lvi

Pokud jste po rozchodu, může vás ovládat žárlivost a můžete si cítit ranění s tím, že se budete spíše vyhýbat novým setkáním. I když se k vám bývalý partner může chtít s omluvou vrátit, budete jej ignorovat. Překonejte apatii, která vás ovládá a tam, kde je to možné, tak se usmiřte. Někteří z vás se budou spíše nevhodně utápět v citech k někomu, kdo má jiné zájmy. 
 

Zadaní Lvi

Můžete bojovat s pocitem, že si vás partner nevšímá, že nejste ve vztahu spokojení, citově strádáte a že je minimální šance na změnu k lepšímu. Je na čase, abyste na svém milostném životě něco změnili. Možná máte jen mylné představy a váš vztah se dá ještě zlepšit, i když si projdete zkouškou ohněm nebo je na čase jít si svou cestou bez partnera vstříc lepším zítřkům. 
 
 
 

Panna (23.8. - 22.9.)

 

Nezadané Panny

Máte před sebou velice pěkné období, kdy byste měli navazovat nové kontakty, také byste měli stát na svých nohou, vůči novému protějšku byste měli mít otevřené a láskyplné chování. Mnoho z vás si bude raději užívat v této době radosti života, než aby se pevně vázalo.
 

Zadané Panny

Ve stávajícím vztahu očekávejte více dobrosrdečnosti z vaší strany, veselost a radost ze života. Pokud máte partnera "bručouna", nenechte si svou dobrou náladu pokazit. Obecně byste ve vztahu měli toužit po věrnosti a bezpečí, někteří z vás po sňatku i založení rodiny.
 
 
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

 

Nezadané Váhy

Máte příležitost potkat zajímavou osobu, do které se s největší pravděpodobností zamilujete. Jen se snažte city krotit, protože byste láskou k této osobě mohli být opojení natolik, že pak přijde řádné vystřízlivění, neboť daný protějšek na tom nemusí být stejně jako vy a vztah plný vaší idealizace nakonec může ztroskotat. 
 

Zadané Váhy

Měli byste dojít k poznání, co je pro vás v milostném životě důležité a zda to váš stávající vztah splňuje. Dobrovolně se můžete omezovat kvůli partnerovi, otázkou je, zda to samé bude činit on pro vás a zda se nebudete cítit osamoceně. Dopřejte si vzájemnou volnost a nebuďte spolu neustále, protože to vztah může spíše ničit.
 
 
 

Štír (24.10. - 22.11.)

 

Nezadaní Štíři

Mnoho z vás se může cítit v milostné oblasti spíše rezignovaně. Je na čase dopřát si pohodu, klidně v podobě obohacujícího spánku, a zamyslet se nad tím, koho byste v životě chtěli a zda je to vůbec reálné. Třeba je na čase změnit svá očekávání, abyste předešli zklamáním. Dokud nebudete mít v sobě jasněji, budete potkávat partnery, kteří vám budou uštědřovat cenné lekce.
 

Zadaní Štíři

Máte před sebou období změn, kdy se s někým budete muset rozloučit a půjdete sami svou vlastní cestou. Neznamená to u každého z vás rozchod se stávajícím partnerem, ale klidně to bude s člověkem, který zásadně vstupuje do vašeho života a ovlivňuje tak váš vztah. Někteří z vás si uvědomí, že měli přehnané očekávání na partnera a že žádní pohádkoví princové a princezny vlastně nejsou.
 
 
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

 

Nezadaní Střelci

Mnoho z vás se po předchozím nezdaru ve vztahu bude spíše mstít lidem, kteří za nic nemůžou, a to ve smyslu hraní si s city nebo pak přijde i na urážky a nenávist. Snažte se přesně tomuto vyhnout a pokud poznáte někoho nového, kdo o vás bude mít zájem, pokračujte v poznávání až v okamžiku, kdy si uzavřete velkou část své minulosti. Pokuste se neustrnout v srdečnosti a nebuďte chladní vůči okolí.
 

Zadaní Střelci

Váš současný vztah by měl zažít rozkvět, obohacení a oživení. Může to znamenat i touhu po něčem novém, tzn. třeba i prožít flirt, i když máte pevný svazek. Dobře zvažte, co vám to přinese, pokud vás někdo natolik okouzlí, že budete mít neodolatelný pocit, že chcete podstoupit takové riziko. 
 
 
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

 

Nezadaní Kozorozi

Očekávejte docela bujaré období, kdy buď prožijete jen pouhý flirt nebo vám vstoupí do života neznámý člověk, do něhož se bláznivě zamilujete. Jen jak to v životě bývá, tak si dávejte pozor na to, abyste neměli přílišná očekávání, protože ta by mohla pokazit spoustu věcí.
 

Zadaní Kozorozi

Ve stávajícím vztahu byste měli pociťovat zázemí, velkorysost a upřímné zaujetí. Můžete mít snahu se tímto vztahem pyšnit, jen na toto pozor, protože ne nadarmo se říká, že pýcha předchází pád, neboť vztah může začít upadat.
 
 
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

 

Nezadaní Vodnáři

Váš bývalý partner může mít snahu se s vámi usmířit, což je dobrý nápad, ale pak se zamyslete nad tím, jestliže se bude i chtít vrátit, jestli to není krok zpět. Důvod, proč jste se rozešli, by se totiž mohl zopakovat. V životě by se vám mohl objevit člověk, který se k vám bude chovat velice pěkně - jen zachovejte chladnou hlavu a hned se nenechte zmanipulovat. 
 

Zadaní Vodnáři

Měli byste projít vnitřní transformací. Můžete se snažit zřeknout se nějaké vztahu, abyste se posunuli vpřed nebo naopak odhodíte své výhrady a budete se snažit vybudovat hlubší vztah se stávajícím partnerem. V praxi to může i znamenat rozchod s jedním partnerem, abyste začali nový vztah s jiným. 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Inkontinence není příjemná, ale rozhodně to není něco, co by vás mělo v běžném životě zastavit nebo odradit od toho, co máte rádi. Především, když jsou dnes na trhu pomocníci, jako je třeba inkontinenční prádlo MoliCare.

15.4.2019
Hodnocení:
Nepostradatelnost vitaminů je všeobecně známa. Jelikož lidské tělo není schopno vitaminy samo syntetizovat, musí být dodávány zvenčí. Avšak odkud je získávat? Máme se spoléhat na doplňky stravy či můžeme jejich dostatek získat z potravy? Na to se zaměříme v tomto článku.
2.3.2018
Hodnocení:

Buď sama sebou. Uzdrav své emoce, tělo i duši tím, že objevíš, kdo jsi. První článek k zamyšlení od naší nové redaktorky Jitky Eliášové.

22.8.2017
Hodnocení:

Nový rok přináší otázku, zda bude lepší než ten předchozí a zda se můžeme v životě posunout nebo budeme stále stagnovat. Zda potkáme vytouženého partnera nebo stávající vztah bude harmoničtější. Zda už si konečně polepšíme finančně nebo se situace v práci zlepší. Nejen na tyto otázky vám odpoví má předpověď, ve druhé části pro raky, lvy, panny, váhy, štíry a střelce.

V první části pak pro kozorohy, vodnáře, ryby, berany, býky a blížence.

3.1.2019
Hodnocení: