Řasy jako panenka? Je to možné přírodní cestou?

Naše blogerka Aneta je silná alergička, ale nebojí se testovat nové věci. Proto zkoušela i nové růstové sérum na řasy Nuvega, které je veganské = čistě přírodní a netestované na zvířatech. Jak její test dopadl?

Obrázek: 7a29caece97de597c79943defbfc072cc98d591f
Zdroj: Aneta Matušková

Od malička jsem toužila po řasách, jako měla moje oblíbená panenka Kačenka. S věkem jsem odložila panenku a začala používat řasenku. Když se mi ale narodila dcera Adélka, tak jsem si v duchu říkala: „Po kom má ta holka takové řasy?" a koukala na sebe do zrcadla, protože přesně takové řasy bych chtěla, ale nemám je.

Díky práci a rodině nemám čas vysedávat v kosmetickém salónu. Nechci ležet přes 2 hodiny na lůžku a čekat, až mi nějaká šikovná paní na moje řasy nalepí lepidlem další řasy a já se pak dalších x dní budu bát promnut si oči. Protože co kdyby řasy vypadaly? Také jsem slyšela, že když si blbě lehnete, tak si můžete řasy během spánku přeležet a ráno se vzbudíte s něčím, co se asi ani řasy nazvat nedá. Takže jsem si jasně a zřetelně řekla: „Ne, na umělé řasy prostě nejdeš!"

Naštěstí se mi do rukou dostalo sérum pro řasy a obočí NuvegaNedávno jsem testovala sérum od Skinso HairPLUS, a musím říct, že jsem byla trošku zklamaná. Z důvodu zarudlých a „ubečených" očí jsem musela aplikaci předčasně ukončit. Jsem totiž alergická na kde co, takže mi toto sérum nevyhovovalo.

Ale ani to mě neodradilo a já stále věřila, že jednou ty dlouhé a husté řasy budu mít také. Růstovému séru na řasy říkám Vegoušek. Jeden z důvodů, proč ho tak oslovuji je ten, že je vyloženě pro vegany (což je i moje sestra) a tak vím, že co je veganské, tak je zcela přírodní, není v tom nic živočišného a rozhodně to není testované na zvířatech. Což také oceňuji.

Složení mě ale zas tak nezajímá, vždy se zaměřím na dvě věci:

  1. Abych výrobek snesla na svých očích a neměla je oteklé a uslzené

  2. Výsledek

Ono totiž vzpomenout si každý večer ještě na sérum, je docela těžké, takže se na 10 týdnů v kalíšku u kartáčku na zuby objevilo i moje testované sérum. Měla jsem tak jistotu, že na nic nezapomenu, protože k tomu, aby vám řasy rostly a sílily, nesmíte zapomínat na aplikaci.

Aplikace séra byla velmi snadná: tenkým štětečkem namočeným v sérum si uděláte linku u kořínků řas. Tak, jako když se líčíte. Pokud se vám Vegoušek nedostane do očí, tak je to v pořádku, ale když jsem se omylem „mázla"  do oka, tak to moc příjemné nebylo. Na to pozor. To se ale stává u každého séra. Důležité bylo, že po správné aplikaci mne oči neslzely, v žádném případě nebyly oteklé a ani za celou dobu testování nepůsobily ubrečeným dojmem. Prostě jsem po celou dobu testování měla hezké oči a kdybych nevěděla, že si Vegouška každý večer nanáším, tak si toho nikdo nevšimne.

A teď samozřejmě výsledek: Již asi po 3 týdnech jsem po nanesení řasenky poznala, že jsou moje řasy znatelně delší. A můžu upřímně říct, že za těch 10 týdnů narostly do délky a to i spodní řasy.

Bohužel mi řasy nezhoustly do takzvaných kartáčů, jak jsem očekávala, ale to se mi nestalo ani u prvního používaného séra. Takže není chyba v séru, ale asi ve mně, nemám k tomu předpoklady. I tak jsem spokojená z toho důvodů, že když se nalíčím řasenkou, tak ty řasy prostě delší výrazně mám. I můj partner doma si všimnul, že když mám jen řasenku, tak mám oči výraznější, než kdy jindy, a to se přece nejvíce cení.

Z vlastní zkušenosti a testování již druhého séra bych tohle sérum shrnula následovně: 

Nepálí, neštípe a nezpůsobuje zarudnutí očí. Aplikace je snadná a sérum se snese i s jiným přípravkem např. s očním krémem + s řasenkou. Takže jako alergik si toho velmi cením. To, že nemám řasy jako moje dcera mi zase tak nevadí, protože své panence Kačence jsem se aspoň trochu přiblížila. Z 10 bodů bych ubrala pouze 1 bod, a tím je cena. Na mě je sérum trošku dražší. Jinak jsem s celkovým výsledkem spokojená a aplikovat budu nadále a ráda ho s klidným svědomím doporučím dál.

Aneta Matušková

Reklama

Podobné články

Obrázek: 2c3394711ab6fe4b585fa06782a97893f31103f1
Obrázek: df5ceb3797c3d78c73e3ad4269fac577ffb5e951
Obrázek: 778a3b7ab48090499c8619d6cddba3a59a37a4a7
Obrázek: 6b539e1a51386f29b43242f5e881a9c21dd98caa
Obrázek: 0d58610e03366edde98a29cb8a16f74240601d4d