Gleidshop
Hlavní baner

Řasy jako panenka? Je to možné přírodní cestou?

Naše blogerka Aneta je silná alergička, ale nebojí se testovat nové věci. Proto zkoušela i nové růstové sérum na řasy Nuvega, které je veganské = čistě přírodní a netestované na zvířatech. Jak její test dopadl?

Aneta Matušková

 

Od malička jsem toužila po řasách, jako měla moje oblíbená panenka Kačenka. S věkem jsem odložila panenku a začala používat řasenku. Když se mi ale narodila dcera Adélka, tak jsem si v duchu říkala: „Po kom má ta holka takové řasy?" a koukala na sebe do zrcadla, protože přesně takové řasy bych chtěla, ale nemám je.

 

Díky práci a rodině nemám čas vysedávat v kosmetickém salónu. Nechci ležet přes 2 hodiny na lůžku a čekat, až mi nějaká šikovná paní na moje řasy nalepí lepidlem další řasy a já se pak dalších x dní budu bát promnut si oči. Protože co kdyby řasy vypadaly? Také jsem slyšela, že když si blbě lehnete, tak si můžete řasy během spánku přeležet a ráno se vzbudíte s něčím, co se asi ani řasy nazvat nedá. Takže jsem si jasně a zřetelně řekla: „Ne, na umělé řasy prostě nejdeš!"

 

Naštěstí se mi do rukou dostalo sérum pro řasy a obočí NuvegaNedávno jsem testovala sérum od Skinso HairPLUS, a musím říct, že jsem byla trošku zklamaná. Z důvodu zarudlých a „ubečených" očí jsem musela aplikaci předčasně ukončit. Jsem totiž alergická na kde co, takže mi toto sérum nevyhovovalo.

 

Ale ani to mě neodradilo a já stále věřila, že jednou ty dlouhé a husté řasy budu mít také. Růstovému séru na řasy říkám Vegoušek. Jeden z důvodů, proč ho tak oslovuji je ten, že je vyloženě pro vegany (což je i moje sestra) a tak vím, že co je veganské, tak je zcela přírodní, není v tom nic živočišného a rozhodně to není testované na zvířatech. Což také oceňuji.

 

Složení mě ale zas tak nezajímá, vždy se zaměřím na dvě věci:

 

  1. Abych výrobek snesla na svých očích a neměla je oteklé a uslzené

  2. Výsledek

 

Ono totiž vzpomenout si každý večer ještě na sérum, je docela těžké, takže se na 10 týdnů v kalíšku u kartáčku na zuby objevilo i moje testované sérum. Měla jsem tak jistotu, že na nic nezapomenu, protože k tomu, aby vám řasy rostly a sílily, nesmíte zapomínat na aplikaci.

 

Aplikace séra byla velmi snadná: tenkým štětečkem namočeným v sérum si uděláte linku u kořínků řas. Tak, jako když se líčíte. Pokud se vám Vegoušek nedostane do očí, tak je to v pořádku, ale když jsem se omylem „mázla"  do oka, tak to moc příjemné nebylo. Na to pozor. To se ale stává u každého séra. Důležité bylo, že po správné aplikaci mne oči neslzely, v žádném případě nebyly oteklé a ani za celou dobu testování nepůsobily ubrečeným dojmem. Prostě jsem po celou dobu testování měla hezké oči a kdybych nevěděla, že si Vegouška každý večer nanáším, tak si toho nikdo nevšimne.

 

A teď samozřejmě výsledek: Již asi po 3 týdnech jsem po nanesení řasenky poznala, že jsou moje řasy znatelně delší. A můžu upřímně říct, že za těch 10 týdnů narostly do délky a to i spodní řasy.

Bohužel mi řasy nezhoustly do takzvaných kartáčů, jak jsem očekávala, ale to se mi nestalo ani u prvního používaného séra. Takže není chyba v séru, ale asi ve mně, nemám k tomu předpoklady. I tak jsem spokojená z toho důvodů, že když se nalíčím řasenkou, tak ty řasy prostě delší výrazně mám. I můj partner doma si všimnul, že když mám jen řasenku, tak mám oči výraznější, než kdy jindy, a to se přece nejvíce cení.

 

Z vlastní zkušenosti a testování již druhého séra bych tohle sérum shrnula následovně: 

Nepálí, neštípe a nezpůsobuje zarudnutí očí. Aplikace je snadná a sérum se snese i s jiným přípravkem např. s očním krémem + s řasenkou. Takže jako alergik si toho velmi cením. To, že nemám řasy jako moje dcera mi zase tak nevadí, protože své panence Kačence jsem se aspoň trochu přiblížila. Z 10 bodů bych ubrala pouze 1 bod, a tím je cena. Na mě je sérum trošku dražší. Jinak jsem s celkovým výsledkem spokojená a aplikovat budu nadále a ráda ho s klidným svědomím doporučím dál.

 

Aneta Matušková

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

magazín Gleid

tým redaktorů a bloggerů

Smyslem a podstatou online magazínu Gleid je poskytování věrohodných informací a rad zejména z oblastí krásy, zdraví, lifestylu a jídla. Síla je v týmu tvořeném odborníky, ale i blogery. Současně se zabýváme tématy, které mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Jsme po dovolené a kromě odpočatosti a zážitků si odvážíme třeba i bronzový odstín pleti a pihy. Inspirujte se jak sluncem políbenou pleť nalíčit a prozářit.

7.9.2018
Hodnocení:

Módní styl při cestování v autě hraje zásadní roli v tom, jak se následně cítíme na jednání, ale také jaký zanecháme dojem. Častá otázka mužů je, jaké volit materiály a jestli sako sundávat. Ženy zase zajímá, zda mají řídit v botách na podpatku.

25.2.2020
Hodnocení:
Nedokážete si představit tu razantní změnu, kdy z vlasů po zadek máte vlásky po ramena? Máme pro vás ukázku "našich" úžasných dárkyň. Podívejte se na fotky před a po, jak jim to sluší.
17.5.2018
Hodnocení:

Ptáte se, zda je vůbec možné používat v létě make up, a přitom nevypadat jako rozteklá zmrzlina? Je to možné, jen je potřeba vybrat si ten správný.

27.7.2016
Hodnocení: