Gleidshop
Hlavní baner

Kosmetika která funguje i bez chemie? Objevte sílu přírody s produkty Zenz

Oblíbená Dánská kosmetika ZEN, která je založena na přírodních a certifikovaných organických ingrediencích se rozrostla o novou řadu Cactus - Cactus Shampoo no. 17 a Cactus Conditioner no 18. Pokud máte vlasy suché, vlnité, kudrnaté nebo krepaté, je to řada právě pro vás. Pojďte s námi nahlédnout do hloubky přírodních produktů, které se těší velké oblibě nejen ve světě kadeřníků.

 

Síla přírody, síla Cactus řady 

Drsné, hrubé a bez lesku? I takové vlasy mohou být, pokud jsou suché a dehydratované. Produkty z této řady jou bohaté na hydratační složky, vitamíny a minerály díky obsahu organické purifikované aloe vera, organickým za studena lisovaným avokádovým olejem a olejem z opunciového kaktusu.

Avokádový olej má hydratační a výživné vlastnosti. Účinně působí na problematickou pokožku a je bohatý na vitamíny.

Olej z fíkového kaktusu (opuncie) je intenzivně hydratující, působí aktivně, zhebčuje vlasy a dodává jim důležité a nezbytné minerální látky a vitamíny.

 

Jaké jsou vlasy po použití Cactus řady?

Šampon vlasy okamžitě zjemňuje a zanechává je hebké, aniž by je zatěžoval. Kondicionér hydratuje, zjemňuje, chrání vlasy a dokáže v nich uzamknout barvu. Společně tyto dva produkty vytvářejí řadu péče o vlasy, která posiluje vlasy i pokožku hlavy. Řada voní sladce po broskvích a cedrovém dřevu.

Ideální je kombinace těchto dvou produktů, ale můžete je používat i s jinými produkty ZENZ. Vhodné je dodržovat, aby péče (šampon, kondicionér, maska nebo vlasová kúra), byla sestavena z jedné značky, protože návaznost produktů a jejich synergie má svůj velký význam.

Suché, vlnité nebo kudrnaté vlasy? I ty mohou být zdravé, hedvábně jemné a lesklé. Klíčové je, vybrat správné produkty a věnovat péči o vlasy nějaký čas a vytrvalost. Budete mile překvapeni už po prvním mytí, ale tak jako jedna návštěva fitcentra nic nezmění, i v péči o nás platí, že je třeba vytrvat.

 

 

V čem je řada Zenz Cactus jedinečná?

Řada Cactus je registrována společnostmi Vegan Society a Severská labuť. Vegan Society představuje mezinárodní standard pro autentické veganské produkty. Zajišťuje, že při výrobě a vývoji složek nebyl použit žádný živočišný produkt. Ekoštítek Severská labuť má jedny z nejpřísnějších požadavků na tvorbu celého produktu ve vztahu k dopadu na životní prostředí. Pomáhá vyhýbat se chemikáliím, abyste se mohli starat o sebe a životní prostředí. A protože se jedná o profesionální kosmetiku, je vyzkoušená řadou kadeřníků, kde si získala mnoho příznivců z řad profesionálů i v České republice.

 

Trápí vás suché vlasů a problém s vlasovou pokožkou?

Potom vyzkoušejte ošetřující šampon Rhassoul č. 16. Jeho unikátní složení, účinně čistí vlasy i pokožku hlavy a zároveň má vyživující vlastnosti, které vlasy zanechávají hebké. Založený je zcela na přírodních a organických složkách a marockém jílu Rhassoul. Ten se používá v péči o vlasy a pleť již od 6. století. Rhassoul se vyznačuje dobrými čisticími a vyživujícími vlastnostmi. Jde o jedinečné složení minerálů, což je důvod, proč je jíl tak dobrý a účinný pro pokožku i vlasy. Má schopnost absorbovat olej a nečistoty z vlasů i pokožky.

Produkt také jako celá řada Cactus, obsahuje purifikované organické aloe vera a organický avokádový olej lisovaný za studena. Avokádový olej je také účinný pro problémovou pokožku. Obsahuje bezlepkový pšeničný protein, takže vlasy díky němu jsou hedvábně hladké a méně náchylné k třepení.

Multifunkční produkt Rassoul má přírodní vůní karamelu z přírodního parfému. Je vhodný pro vlasy přírodní i chemicky ošetřené.  Před použitím lahvičku vždy dobře protřepejte, protože jíly mají tendenci klesat ke dnu. Rhassoul č. 16 má bohatou pěnu a její čisticí a výživné vlastnosti jsou dobré i pro pokožku a díky tomu je blahodárný i pro mytí celého těla.

 

 

Volba mezi zdravými vlasy a zdravým životním prostředím je krok, který nemusíte podstupovat, pokud používáte produkty ZENZ Organic. Koncept této značky usiluje o udržitelnost průmyslu krásy s ohledem na zákazníky, zaměstnance a životní prostředí. Produkty ZENZ Organic vyráběné v Dánsku neobsahují SLS, MI, parabeny, PPD, PTD, resorcinol, čpavek a mikročástice. Místo toho jsou jejich základem přírodní a certifikované organické složky vysoké kvality. Žádný z produktů nebyl testován na zvířatech a všechny obaly produktů jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného polyethylenu.

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

magazín Gleid

tým redaktorů a bloggerů

Smyslem a podstatou online magazínu Gleid je poskytování věrohodných informací a rad zejména z oblastí krásy, zdraví, lifestylu a jídla. Síla je v týmu tvořeném odborníky, ale i blogery. Současně se zabýváme tématy, které mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Jelikož jsem alergička, dělají mi běžné řasenky na očích zle. I proto jsem se rozhodla otestovat řasenku HairPLUS od Skinso. Začala jsem testovat přesně před 10 týdny a upřímně – ani této řasence jsem nevěřila, a hned vám řeknu proč.

8.11.2017
Hodnocení:

Ručně vyráběné šperky zdobené kameny Swarovski, opakované použití, aplikace kamkoli na tělo nebo do vlasů... Zní to lákavě, že? Jaká je realita SO.nia šperků? Udělala jsem pro vás zátěžový test. 

14.3.2019
Hodnocení:
Na celém světě snad neexistuje žena, která by neměla ráda šperky. Vždyť vhodně zvolený šperk toho dokáže víc, než by se na první pohled mohlo zdát – dokonale vyjádří osobnost své nositelky a vhodně doplní každý outfit. Jak ale šperky správně kombinovat?
17.4.2018
Hodnocení:

Máme všelijaké zážitky. Některé se stanou i nám, ale ty nejšílenější známe od našich klientek. Že jsou češky vynalézavé je známé, a když to souvisí s nějakou tou ušetřenou korunou...

30.4.2016
Hodnocení: