Gleidshop
Eshop

Veganský čokoládovo avokádový puding

Máte rádi sladké dezerty, které jsou zdravé a zároveň hotové raz dva? Tak dnešní recept si zaručeně oblíbíte! Čokoládovo avokádový puding je jednoduchý na přípravu, hotový za pár minut a pochutnají si na něm nejen vegani, ale také milovníci zdravého stravování a fitness nadšenci, kteří si chtějí udržet formu během celého roku. Stačí tak málo a dokonalá čokoládová tečka je na světě.

 

Vegan čokoládovo avokádový puding

Ingredience:

  • 2 zralá avokáda
  • 3 banány (zralé či přezrálejší)
  • 3 lžičky skořice
  • 35g holandského kakaa
  • na ozdobení - ovoce, oříšky, čokoládové boby


Postup:

  • Avokádo vydlabeme a rozmixujeme v mixéru.
  • Dále přidáme pokrájené banány, kakao, skořici, případně dosladíme kokosovým cukrem, nebo jiným sladidlem, které preferujete.
  • Hotový krém už stačí dát do skleniček a ozdobit podle fantazie - ovocem, oříšky, skořicí, čokoládovými hoblinkami, nebo vyšlehaným kokosovým krémem.
  • A to je vše. Rychle, jednoduše a chutně. Dobrou chuť!

 

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Gabriela Zárubová

Šéfredaktorka

Gábina je šéfredaktorka a stará se o sociální sítě Gleid. Ve svých článcích píše o motivaci, pohybu a zdravém životním stylu. Jako vizážistka sdílí své tipy z oblasti beauty světa a nejnovějších trendů v oblasti dekorativní a pečující kosmetiky.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Rodinná oslava. Noční můra a zároveň příležitost k prohloubení kulinářského cítění. A tak jsem, v rámci druhého bodu, vytvořila tuto pomazánku a bochánky jako drobnost k vínu.

21.10.2017
Hodnocení:

Tradiční recepty z praktické Ayurvédy od Ive Georgievové. Jak jinak než ze sezónní zeleniny a ovoce, které v kombinaci s ostatními potravinami vytvoří lahodný a podpůrný pokrm pro náš organismus.  

16.9.2019
Hodnocení:

Vezla jsem na Šumavu meruňky a dovezla si borůvky. Je jich spousta a ještě dozrávají. Samozřejmě jsem musela pro holky udělat borůvkové knedlíky, já dělám tvarohové, jsou rychlé a výborné, recept je šumavský.

14.8.2016
Hodnocení:

Máme tu opět přísun čerstvých a ověřených receptů od úžasné Ivy Georgievové, která se zabývá praktickou ayurvédou. Nejen, že jsou její recepty snadné a ze sezónních potravin... Jsou dokonce zdravé a a dokonale se hodí na podporu organismu v daném období. 

23.8.2019
Hodnocení: