Venku prší a doma vás to nebaví? Tyto aktivity vás zabaví!

Když venku leje jako z konve, je to pěkná otrava. Zvláště pak pro ty z vás, kteří jste aktivní a neradi se nudíte. Patříte k takovým i vy? Sezení doma na gauči před televizí není nic pro vás? Když vás zaskočí nepřízeň počasí, určitě si lámete hlavu nad tím, jak naložit s volným časem a „neztvrdnout“ doma. A my pár skvělých tipů na zábavu (jako např. úniková hra) rozhodně máme!

Obrázek: 48688aad2ced9a54b4b253d99ca92e2e5363456c
Zdroj: EscapeX

Hurá za kulturou!

I když vám počasí nepřeje, nebrání vám to v tom, abyste opět trochu zalepili kulturní mezery. Tak schválně – jak dlouho už jste nebyli třeba v kině, natož pak v divadle? Podívat se na nějaký pěkný nový film nebo zhlédnout kouzelné divadelní představení můžete i tehdy, kdy venku řádí všichni čerti. Co vše můžete navštívit?

  • kino
  • divadlo
  • muzeum
  • knihovnu
  • galerii

Zažeňte nudu nakupováním!

Venku sice prší, ale v nákupním centru budete pěkně v suchu. Proč nevyužít deštivý den k tomu, abyste si koupili něco slušivého do vašeho šatníku nebo si udělali radost něčím pěkným do domácnosti?

Za adrenalinem a dobrodružstvím!

Milujete dobrodružství a adrenalin je pro vás droga? V tom případě vyrazte na únikovou hru Praha, která prověří vaši mozkovnu a vyzkouší, jak jste na tom s logickým myšlením! Úniková hra Zloději snů je vhodná pro děti i dospělé, takže vyrazit můžete s přáteli nebo i s rodinou.

Není potřeba se nijak připravovat – stačí vám chuť vyzkoušet něco nového a týmový duch. Ve hře se stanete týmem elitních „zlodějů snů“ a vašim úkolem bude vstoupit do podvědomí světoznámého neurologa profesora Jeana Charcota a z jeho snu ukrást převratný objev. Hra se nachází v samotném centru Prahy a ani tady vám deštivé počasí rozhodně překážet nebude!

Něco dobrého na zub!

Venku možná z nebe padají trakaře, ale to vám nebrání v tom, abyste si zašli na něco dobrého na zub. Jak dlouho už jste nebyli v restauraci, kde by vás rozmazlovali těmi nejlepšími lahůdkami? Vyměňte jednou plotnu za prostřený stůl a nechte se rozmazlovat!

Nemusí jít nutně o restauraci. Zajít si můžete i do místní kavárny na dobrou kávu a něco sladkého. Kavárna je navíc vhodné místo pro setkávání s přáteli. Pokud chcete mít chvilku pro sebe, vezměte si zrovna rozečtenou knihu.

Reklama

Podobné články

Obrázek: 2d29f0d8bb48c7353df1d38f53431cdc1e2f278a
Obrázek: d22594f1ecfd5bf898e2a6ab8729dd2475e9910c
Obrázek: co-darovat-mamince-ke-dni-matek-2
Obrázek: 0e2babf8a570f3c7301096c99ed45180b351c321
Obrázek: f580ffac09b85feb0db62fe149a93acda701e019