Gleidshop
Eshop

Co nás čeká v srpnu 2018 aneb Měsíc změn je tady

Pozitivní afirmace od Louise L. Hay na srpen: "Život je velmi jednoduchý. Vrací se ke mně to, co dávám. Dnes jsem se rozhodl(a) dávat lásku."

pixabay.com
 
 
Milí čtenáři,
srpen vypadá docela rušně. Někteří z vás by mohli řešit změnu bydlení, jiní zase finanční potíže a exekuci, další třeba milostný život. Pokud budete muset jednat o nějakých nelibých záležitostech, nepropadejte panice, protože by se řešení mělo najít velmi rychle - důležité je být v klidu a věřit ve zdárnost dané situace. Pokuste se být k sobě vzájemně milí, protože agresivita nikomu z vás nepomůže.
 
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Srpen pro vás bude hodně o emocích, předtuchách a o lásce, která může vaše myšlenky dost zaměstnávat, neboť můžete pociťovat jakousi nejistotu a můžete se s partnerem scházet a rozcházet. Vaše ideály nemusí odpovídat realitě, partner může být vaší modlou, proto se snažte stát pevně nohama na zemi. V práci si dávejte pozor na možné podvody, nemusíte rozumět zadanému úkolu a také můžete mít obavy z vyhození. Odpočívejte. Zdravotně pamatujte na nervovou soustavu.
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Tento měsíc může být ve znamení rozhodování - buď budete něco řešit vy sami, nebo o vás bude rozhodováno. Může se vám dostat podpory v nelehkých situacích, využijte diplomacii. Váš protějšek se může chovat ochranitelsky a můžete tak mít pocit, že váš vztah je silný, ale nevýhodou je, že může nastat i majetnictví. V práci by mohla posílit vaše zodpovědnost, můžete získat přízeň osoby, která se vás bude zastávat. Pokud budete mít nějaký zdravotní problém, využijte kromě jiného také svou vnitřní sílu, která by vám měla pomoct na cestě k uzdravení. Někteří z vás budou mít potíže s pokožkou.
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Mnozí z vás si uvědomí, jaké máte lidi kolem sebe, kdo je věrným přítelem a také jakou máte rodinu - že někdy přítel se za vás postaví dřív než vlastní rodina. V milostném životě můžete být v kontaktu s někým, koho zajímá víc intimní stránka než budování pevného vztahu. Proto buďte opatrní, než někomu dáte své srdce. Jiní z vás zase budou prožívat harmonický vztah. V práci by měla být docela pohoda, úkoly by měly být jasně zadány a měli byste je zdárně zvládnout. Po zdravotní stránce byste se měli stabilizovat, jestliže vás něco bude sužovat. Dávejte si především pozor na pohlavní orgány.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Svou pozornost zaměřte na to, s jakým lidmi se stýkáte, na jakou akci půjdete, protože byste mohli být v nesprávné společnosti, která může intrikovat. Snažte se také nelhat na veřejnosti. Mnozí z vás můžou absolvovat rande - tu buďte opatrní, aby ten člověk neměl ještě jiný protějšek, takže si dejte čas na zásadní rozhodnutí. Ti z vás, jež mají dlouhotrvající vztah, by mohli mít zásnuby či svatbu. Karty předpovídají některým z vás, že by jejich kariéra mohla porůst a můžete se stát VIP osobností. Práce by pro mnohé z vás měla být tento měsíc spíše zábavou. Předejděte po zdravotní stránce úrazům. 
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Srpen by mohl být o touhách, které se nemusí ve všem naplnit. Někteří z vás budou cestovat, třeba na dovolenou nebo do lázní. Může se stát, že nastanou nějaké průtahy. V milostné oblasti můžete mít pocit, že váš vztah je hluboce zakořeněn, ale také se naopak můžete nudit. V pracovní sféře můžete mít pocit stability, může nastat časem i profesní růst. Někteří z vás se budou v práci nudit. Případné problémy budou mít své řešení. Zdravotně pamatujte na dýchací cesty a celkově oblast hrudníku.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

V životě můžete potkat natvrdlého člověka, proto se snažte být asertivní. Někdo před vámi může něco tajit, být falešný, a nebude snadné na to přijít. Citově můžete strádat, takže se můžete snažit vyřešit váš vztah. V pracovní oblasti můžou nastat změny ve smyslu vyhazovu nebo vás práce poznamená na zdraví. Zdravotně na tom můžete být lépe, než si myslíte, proto hned při první bolesti nemyslete na to nejhorší. Váš nervový systém může být oslaben, může vás i bolet hlava. Důvodem některých potíže může být leknutí.
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Některým z vás bude štěstěna přát a vyhrají či získají vlastním přičiněním menší finanční obnos. Pamatujte na to, že nemáte peníze utrácet za něco, co nepotřebujete. V milostné sféře můžete prožít spíše povrchní a krátkodobou lásku - když s vámi ta osoba nebude, tak jí to srdce neutrhne, ale i tak, než na tohle případně přijdete, budete mít radostné pocity. V práci můžete mít docela "kliku", můžete se cítit spokojeně. Zdravotně si dávejte pozor na horní končetiny. Jestliže přijde zdravotní problém, rychle odezní.
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Srpen vyhlíží docela pozitivně - můžete být někým obdarováni, v práci byste mohli dostat přidáno a měli byste se tam cítit dobře. Může se stát, že budete řešit nějakou ženu, jež je závislá na alkoholu. V milostném životě by mohl nastat opak - city můžou být nejasné, můžete chtít co chvíli něco jiného. Protějšek vás může jen využívat. Někteří z vás budou prožívat platonickou lásku nebo si uvědomí, že vztah je spíše milenecký. Zdravotně si dávejte pozor na močový měchýř a ledviny. Vyhněte se návykovým látkám, jako je třeba alkohol. 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Karty předpovídají některým z vás soudní spor s nelehkým soupeřem. V milostném životě můžete pociťovat odstup, žárlivost, egoismus, překážky - prostě chlad. Je tu možnost, že budete řešit rozchod. Nebudete schopní společně komunikovat. V práci můžete pracovně porůst. Když budete mít pracovní úspěch, může to být vykoupeno pocitem osamělosti nebo neoblíbenosti. Zdravotně si dávejte pozor především na oblast zad.
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Tento měsíc můžete řešit domov a rodinné zázemí. Můžete dostat výpověď z bytu, řešit rozpad rodiny nebo může přijít nějaká životní rána. Pro některé z vás bude nemovitost na čas břemenem. V partnerské oblasti můžete mít pocit jistoty a bezpečí, ale najdou se mezi vámi tací, kteří budou mít pocit vyprahlosti a toho, že se nedá ve vztahu nic moc už změnit. V práci budete nejspíš zažívat pocit jistoty nebo toho, že práce je vaším druhým domovem. Zdravotně byste měli docela prospívat, a pokud přijde choroba, mělo by dojít k jejímu vyléčení.
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Máte před sebou měsíc plný změn, avšak je tu i možnost, že se něco nového, na co se chystáte, neuskuteční. Někteří z vás ztratí kontakt s dítětem. Pokud budete mít pocit, že se vám nedaří, snažte se i tak myslet pozitivně a nepřitahovat si další potíže. Po vztahové stránce můžete čelit životní zkoušce - může to nastat díky chování partnera (např. nevěra, zjištění dluhů, chlad atp.). V pracovní sféře může nastat taky nějaká změna, proto se snažte pracovat zodpovědně. Některé projekty budou ukončeny. Zdravotně předejděte problémům se zády, především v oblasti kříže. 
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Srpen by pro vás mohl být o tom, že se přestanete dívat díky životním zkouškám naivně na svět. Neřešte malichernosti. V milostném životě můžete prožívat hravý a pravdivý vztah - může se jednat o vztah s danými pravidly. Někteří z vás přejdou do nové etapy vztahu. Ti z vás, jež mají dítě, by mohli řešit jeho zdraví. V pracovní sféře můžete dostat nový úkol, získáte novou zkušenost, dostanete novou pracovní nabídku. V oblasti zdraví byste neměli mít nový zdravotní problém.
 
Přeji vám, aby vás štěstí provázelo na každém kroku.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

O jakém minerálu bude řeč? Zinek! Mnozí ho mají zafixovaný jako minerálem krásy. Díky němu máme pevné nehty, vlasy i zdravou pleť. To ale není všechno!
26.6.2018
Hodnocení:
Přiznání naší dnes asi nejslavnější sportovkyně Gabriely Koukalové znovu přitáhlo pozornost české veřejnosti, a tentokrát nejen její ženské části, k problému poruch příjmu potravy (PPP). Strach z tohoto velmi závažného psychického onemocnění může zodpovědné ženy stavět do neřešitelné situace, pokud chtějí na úpravě svých tělesných proporcí nějakým způsobem pracovat. Příčina vzniku mentální anorexie, či bulimie totiž stále není známa.
25.4.2018
Hodnocení:
Náš nový redaktor František David Šmarda - kouč životní rovnováhy vás ve svém prvním článku zavede k zamyšlení. K zamyšlení nad tím, jak samy nad sebou smýšlíme, jak se k sobě chováme, jak v myšlenkách můžeme ovlivňovat sebe, ale i svoje děti.
18.8.2017
Hodnocení:

V životním stylu podle ájurvédy hraje velmi významnou roli používání bylin a koření. Ájurvédští lékaři je předepisují v souladu s tzv. osobní konstitucí, které se nazývá  PITTA, VÁTA a KAPHA. Na rozdíl od fytoterapie se podle ájurvédy nepoužívají byliny podle zdravotního problému, který konkrétně právě máte, ale právě podle konstitučních typů. Ovšem existují základní byliny, které lze využívat bez ohledu na konstituční typ.

20.9.2019
Hodnocení: