Gleidshop
Eshop

Co přinese dle karet květen 2018 aneb Udělejte si jasno v rodině

Milí čtenáři, máte před sebou měsíc, kdy byste se měli dopátrat k nějakým informacím, jež jsou prozatím před vámi ukryty. Může se to týkat třeba nějakého rodinného tajemství. Také byste si měli udělat jasněji v rodinných vztazích a vlivu rodiny na vás samotné. Možná je pro mnohé z vás na čase se více odstínit od příbuzných.

pixabay.com
 
 
Pozitivní větičky na květen: "Vše, co dělám, dělám s radostí a láskou." a "Děkuji za každý nový den.".
 
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Během května můžete být v kontaktu s obou, jež už z minulosti znáte - měl by to být muž (člen rodiny, bývalý partner,...) - někdo, kdo je mírumilovný s potřebou ochraňovat druhé a nemá moc smysl pro změny. Obecně by se vám mělo dařit, okolí by na vás mělo mít příznivý vliv. Budete mít chuť stát na vlastních nohou a je tu šance, že se vám to podaří. Milostný život by měl být stabilní. Kdo z vás zatím s partnerem nebydlí, mohl by to změnit. Zdravotně byste na tom měli být docela dobře - jestli nadejde nějaká nemoc, měla by rychle odeznít.
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Květen by měl být ve znamení ujasnění si přátelství - zjistíte, kdo je na vaší straně. Také můžete dojít k poznání, že člověk, kterého jste spíše považovali za partnera, tak je více "přítelem", se  kterým máte intimní poměr.  Vnitřně byste měli pociťovat harmonii a klid, k okolí byste měli být hodně upřímní. Obecně byste měli mít pocit, že věci směřují správným směrem. Zdravotně si dávejte pozor na potíže s gynekologicko-urologickým systémem. V případě objevení se nějakých zdravotních potíží, by se to mělo zlepšit.
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte před sebou měsíc plný energie, nových nápadů a splnění vašich představ, neboť na to bude i dobrá doba. Pokud se pro něco nadchnete, je tu šance, že se vám to podaří dotáhnout do vítězného konce, ale za předpokladu, že se poučíte z minulosti a nebudete opakovat stejné chyby a třeba na uskutečnění půjdete oklikou. Můžete být v kontaktu s duchovně založenou ženou, která vám nějak pomůže. Vnitřně můžete pociťovat zamilovanost, ale pozor i na přecitlivělost. Někteří z vás se dočkají zásnub či přímo svatby. Pečujte o svou pokožku, protože byste mohli mít nějakou "bolístku".  
 

Lev (23.7. - 22.8.)

V květnu budete mít snahy hodně nad něčím přemýšlet, budete po něčem toužit (může to být třeba cestování na určité místo). Také si můžete v mysli stavět "vzdušné zámky", ale jestliže takto učiníte, nečekejte, že se vám vše splní - spíše naopak. Vaše nálady budou hodně proměnlivé, protože můžete vnitřně prožívat obavy a také nedůvěru vůči okolí. V milostném životě můžete mít pocit, že je to "začarovaný kruh" - můžete být zamilovaní, ale díky určitým věcem budete zmatení. Měli byste více odpočívat, protože nervová soustava bude skutečně přetažená.
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Květen by měl přát především lásce - měly by se vám v této oblasti splnit nějaké touhy. Můžete si uvědomit, že máte po svém boku protějšek, na který se můžete spolehnout. Pokud o někoho budete usilovat, nemělo by vám to dát tolik úsilí. Vnitřně byste měli být spokojení, plní nadšení a ochoty pomoci druhým. Jestliže budete něco řešit, měli byste ve snahách v dané záležitosti pokračovat, neboť by měl být výsledek dobrý. V případě konfliktů by mělo nastat usmíření. Zdravotně byste mohli mít nějaké potíže s krevním oběhem, popřípadě srdcem (může se jednat o krevní tlak).
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Květen by mohl po stránce informací hodně stagnovat - zpráva, na kterou čekáte, nepřijde. Nějaké změny však očekávejte, měly by být spíše krátkodobé, avšak také radikální. Pokuste se odpoutat v mysli od finančních starostí. Tento měsíc není pro vás úplně vhodný k uzavírání smluv (pracovních, svatebních,...). Některým z vás se poštěstí vyhrát v loterii. Partnerské vztahy se můžou zdát trošku povrchní, můžete hledat nový způsob komunikace s partnerem, abyste vztah vylepšili a nedošlo k velké krizi. Zdravotně si dávejte pozor na záda -  především se jedná o křížovou oblast.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Máte před sebou měsíc, kdy může utrpět nějaké ztráty - klidně ztrátu ve smyslu času nebo finanční ztráty (můžete být okradeni nebo něco ztratíte). V milostném životě může mít pocit, že váš vztah není dobrý, protože jej někdo nebo něco bude oslabovat. Nemusíte se cítit rovnocenně, a buď do vztahu vůbec nevstoupíte, nebo z něj vystoupíte. Mnoho z vás bude obecně hodně ve stresu a bude vidět spoustu věcí černě, proto co nejvíce odpočívejte, pokud tento stav nastane. Zdravotně můžete pocítit trávicí systém - především žaludek.
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Květen by měl být ve znamení dobrodružství  - cestování, poznávání nových věcí, také nových příležitostí a úspěchu. Takže se nebojte změn a jděte do nich. Jestliže se pozitivní výsledek nedostaví hned, buďte trpěliví, protože vše má svůj čas. I v pracovní sféře byste měli zaznamenat úspěch. Můžete být v kontaktu se ženou z daleka, která vás v životě posune. Nezapomínejte taktéž pracovat sami na sobě. Můžete si začít milostný poměr s nějakou osobou, která je z větší dálky. Dávejte si pozor na játra a žlučník, k tomu nepodceňujte oblékání - můžete to pocítit na močovém měchýři.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Po celý květen se mějte na pozoru především před ženami, protože by vám mohly chtít nějak uškodit. Může se jednat i o sokyni v milostném životě. V případě řešení nějakých záležitostí můžete očekávat průtahy a také klidně i klam. Tento měsíc bude těžší dosáhnout svých cílů. V milostném životě vám může chybět láska, budete pociťovat vzájemnou nedůvěru a žárlivost. Někteří z vás budou řešit nevěru partnera. Zaměřte se na stravu, protože trávicí trakt (především střeva) nemusí být v pořádku. Také se pokuste více psychicky relaxovat. 
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Čeká vás měsíc, který by měl být docela pozitivní, vyrovnaný a také pro některé z vás ve znamení řešení financí. Můžete dostat zajímavou pracovní nabídku, jež vás posune finančně vpřed (klidně se může jednat o práci s penězi). Můžete vyhrát v loterii. Pokud budete stát před nějakou zkouškou (maturita, zkouška na vysoké škole atp.), tak byste ji měli úspěšně zdolat. Někteří z vás si uvědomí svou finanční závislost na partnerovi. Dávejte si pozor na omamné látky a alkohol, protože tento měsíc k nim budou mít někteří z vás blíže než jindy. Zaměřte se na ledviny a také močový měchýř. 
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

V květnu by ti z vás, jež mají dítě, měli řešit s ním související potíže (např. vzdorovitost). Můžete se v něčem kvůli dítěti omezovat (klidně v milostném životě, že budete volit samotu). K věcem budete po celý měsíc přistupovat lehkovážně, naivně, budete důvěřiví, názorově můžete být nestabilní, proto opatrně, abyste pak neměli nějaké potíže. Některým z vás se podaří počít potomka. Měl by to být měsíc plný nových začátků. V milostném životě očekávejte drobné radosti. Pokud budete nemocní, léčba by měla probíhat dobře. 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Mějte na paměti, že je potřeba si dobře vše promyslet, než se rozhodnete. Karty totiž po celý měsíc varují před nesprávnými volbami. Může být pro vás dobré, abyste si přiznali vlastní chybu. Někdy zase budete stagnovat nepřiměřeně dlouho a k ničemu to nebude. Klidně se poraďte s někým důvěryhodným. Jestliže se věci budou komplikovat, zachovejte chladnou hlavu a pozitivní mysl, i když můžete mít v sobě určité dilema. V milostném životě se můžete rozhodovat mezi více protějšky, což může vyvolat určité změny. Nezapomínejte na lymfatický systém a také žilní systém.
 
Přeji vám, abyste měli úsměv jak na tváři, tak na duši.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Vytvořili jsme složitý svět. Naučili jsme se ho vnímat jako něco těžkého, plného překážek, omezení a strachů. Od základní školy nás učí myslet téměř jen logicky. Řeknou nám, co je možné a co není. My si všechno uložíme do paměti jako programy a podle toho v životě fungujeme. Jsou to zároveň i filtry, které nám propouští jen to, co je pro nás uvěřitelné. Ale vše se dá změnit, stačí být tvůrce svého života a nikoli oběť událostí kolem.

7.5.2021
Hodnocení:

Závěr roku je pokaždé stejný... kdo vzdal boj se svými pneumatikami už v květnu, protože to do dovolené stejně nestihne, ten je docela v klidu. Nic se pro něj o Vánocích a před nimi nemění, bez výčitek může hodovat jak pán dál – nicméně, ústa se radují, boky žalují a zdraví pláče. Těm z nás, kteří to vydrželi i po dovolené, nastává období neustálé nejistoty. „Má to cenu? Nemá to cenu? Tak jen na štědrý večer... tak jen přes svátky? Tak si nedám řízek! Tak si odlehčím salát? No kašlu na to, je to jen jednou za rok... ale nebudu jíst cukrový, dyť je to samej cukr! No tak jen vanilkový rohlíčky, ale jiný druhy ne! No, když babička mi dala i linecký, přece to nevyhodím a nikdo jinej to u nás nejí!“ No prostě stresík... člověk by chtěl na jednu stranu vypadat jako fitnessky z instagramu, ale na druhou stranu... ten salát... a myslím ten bramborový!

20.12.2018
Hodnocení:

Milí čtenáři, v říjnu budete mít podle karet za úkol osvobodit se od role, kterou ztvárňujete v běžném životě a měli byste se více spojit s realitou. Prožijete pak určité osvobození a proměnu, která nemusí být nikterak velká, ale může to být malý krok k velké změně.

1.10.2018
Hodnocení:

Tohle byl poslední dortík. Opravdu. Od zítřka už fakt začnu a fakt zhubnu! Říká Vám to něco??

29.9.2016
Hodnocení: