Gleidshop
Eshop

Alcina a dokonale přirozený vzhled make-upu s novou kolekcí Be Authentic

Svět beauty se už nějakou dobu řídí heslem, že méně je více. Ženy dávají přednost a důraz zejména na přirozenost, zvýraznění vlastní osobnosti a předností. V takovém duchu se nese i nová kolekce ALCINA s názvem Be Authentic s cílem, aby se ženy cítily sebejistě s minimem produktů a aby jejich líčení vypadalo co nejpřirozeněji s filtrem ,,no make-up‘‘. Dnes vám chceme představit celou kolekci, která v sobě ukrývá podkladovou bázi, make-up a korektor.

 

Podkladová báze - Wake-up Primer

Tajemstvím dokonalého a dlouhotrvajícího make-upu je v první řadě dokonale připravená pleť. Toho dosáhnete hned několika způsoby. V první řadě správnou péčí, kdy je důležité pleť dobře vyčistit a zhydratovat pomocí vhodného krému, který korensponduje s vaším typem pleti. Následně můžete alikovat primer, neboli podkladovou bázi, která si poradí s nerovnosti pleti, vyhladí a pomůže k dosažení rovnoměrnější textury kůže, aby make-up vypadal co nejlépe. Díky tomu má podkladová báze hned několik benefitů, nejen co se týče samotného líčení, ale také ochrany pleti.

Báze Wake-up v jednom kroku dokáže opticky zjemnit, vyhladit póry a malé vrásky. Nezanechává žádný mastný film, ale vytvoří matný a přirozený finiš bez pocitu suché pleti. Gelová konzistence a jemná textura s vysokým obsahem vody, pokožku hydratuje, osvěžuje a zanechává ji hebkou. Make-up na připravenou pleť lépe přilne a působí přirozenějším dojmem. Prodlouží celkovou výdrž make-upu během dne a eliminije slévání i tvorbu nehezkých barevných flíčků.

 

 

Make-up Authentic Skin Foundation

Základem pro použití make-upu a srávného produktu je ujasnit si, co od make-upu očekáváte a čeho chcete dosáhnout. K tomu vám poslouží odpovědi na tyto otázky:

  • Jak vysoké krytí by měl pro vás make-up mít?
  • Potřebujete zakrýt větší nedokonalosti, jako je zarudnutí, pupínky, nebo je vaším cílem pleť jen rozjasnit a sjednotit?
  • Chcete dosáhnout matného finiše či rozzářené pleti?
  • Chcete spíše přirozený, nebo naprosto bezchybný vzhled?

Na základě těchto odpovědí bude výběr make-upu snadnější a přesně cílený na míru vašim potřebám a preferencím.

 

Správný výběr odstínu je při výběru klíčový. Make-up by měl co nejvíce korespondovat s tónem vaší pleti. Ideální je si ho nejdříve vyzkoušet, a to na linii brady. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma odstíny, zvolte raději ten světlejší. Pleť bude díky němu působit mladším a přirozenějším dojmem.

Název nového make-upu od Alciny doslova mluví za vše. Make-up Authentic Skin Foundation se nanáší velmi dobře a snadno se do pleti zapracovává, ať už štětcem, houbičkou nebo prsty. Krémová a lehká konzistenci dokonale přilne jako druhá kůže, díky čemu nezanechá těžký a nepříjemný pocit. Make-up vytváří přirozeně matný finiš, takže skvělou volbou je i pro ty, kteří se potýkají s mastnější pletí. Jeho vysokým krytím snadno zamaskujete a necháte zmizet viditelné nedokonalosti i skvrny a vylepšíte celkový vzhled pleti. Obsažený vitamin E a extrakt z granátového jablka navíc pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pokožky a omezuje vliv volných radikálů.

K dostání je ve třech odstínech: ultralight, light a medium

 

 

Korektor - Authentic Concealer

Korektor je vynikajícím pomocníkem k zakrytí nerovností, pupínků či zarudnutí. Kromě toho dokáže pokožku rozjasnit, zakrýt kruhy pod očima a vytvořit celkově svěží vzhled, který líčení posune o další stupeň výš.

Nerovnosti, tmavé kruhy pod očima, jemné linie či vrásky – to vše brání dokonalému vzhledu naší pleti. Korektor si se všemi těmito problémy poradí. Oční okolí okamžitě osvěží a zanechá bezchybný a přirozený finiš. Jeho lehká a krémová textura je na pleti příjemná, takže nebudete vědět o tom, že jste ho před chvilkou nanesli. Korektor má aplikátor flock, který usnadní přímé nanášení a zajistí tak přesnou a pohodlnou aplikaci. Do pleti se zapracovává lehce, nejlepší vzhled vytvoříte konečky prstů, kdy ho jemně vklepáte do pleti a následně zafixujete transparentním pudrem.

K dostání je ve dvou odstínech: light a medium

 

 

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

magazín Gleid

tým redaktorů a bloggerů

Smyslem a podstatou online magazínu Gleid je poskytování věrohodných informací a rad zejména z oblastí krásy, zdraví, lifestylu a jídla. Síla je v týmu tvořeném odborníky, ale i blogery. Současně se zabýváme tématy, které mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Znáte techniku konturování obličeje? Díky ní si můžete obličej zeštíhlit, opticky zmenšit a zkrátka "vymodelovat" tak, aby vypadal podle vašich představ. Ovšem je třeba k tomu mít ty správné produkty.

26.9.2018
Hodnocení:

Říká se, že když ostříháte dítě v jednom roce dohola bude mít víc vlasů.... ale kdepak!

30.4.2016
Hodnocení:
Milé dámy, už znáte vlasovou kosmetiku TIGI? Tato světoznámá značka byla založená v Londýně syny proslulého italského kadeřníka Franca Mascoly, který se staral o vlasy takových filmových hvězd jako je Gina Lollobrigida nebo Sophia Loren. Dnes profesionální produkty TIGY používají nejprestižnější kadeřnické salóny po celém světě. Pokud chcete zazářit svými dokonalými vlasy i vy, svěřte se do péče značky TIGI.
14.7.2018
Hodnocení:

Nejenom šaty jsou důležité, ale také výběr správných bot. Ty dokážou váš outfit buď povýšit na novou úroveň nebo naopak úplně pohřbít. Kromě pozitivního vizuálního dojmu by však boty měly být rovněž pohodlné, protože vaše nohy si zaslouží jen to nejlepší. Pokud tedy uvažujete, že vyrazíte do prodejny bot, následující módní trendy jsou aktuální právě tento podzim.

15.10.2019
Hodnocení: