Gleidshop
Hlavní baner

Alcina a dokonale přirozený vzhled make-upu s novou kolekcí Be Authentic

Svět beauty se už nějakou dobu řídí heslem, že méně je více. Ženy dávají přednost a důraz zejména na přirozenost, zvýraznění vlastní osobnosti a předností. V takovém duchu se nese i nová kolekce ALCINA s názvem Be Authentic s cílem, aby se ženy cítily sebejistě s minimem produktů a aby jejich líčení vypadalo co nejpřirozeněji s filtrem ,,no make-up‘‘. Dnes vám chceme představit celou kolekci, která v sobě ukrývá podkladovou bázi, make-up a korektor.

 

Podkladová báze - Wake-up Primer

Tajemstvím dokonalého a dlouhotrvajícího make-upu je v první řadě dokonale připravená pleť. Toho dosáhnete hned několika způsoby. V první řadě správnou péčí, kdy je důležité pleť dobře vyčistit a zhydratovat pomocí vhodného krému, který korensponduje s vaším typem pleti. Následně můžete alikovat primer, neboli podkladovou bázi, která si poradí s nerovnosti pleti, vyhladí a pomůže k dosažení rovnoměrnější textury kůže, aby make-up vypadal co nejlépe. Díky tomu má podkladová báze hned několik benefitů, nejen co se týče samotného líčení, ale také ochrany pleti.

Báze Wake-up v jednom kroku dokáže opticky zjemnit, vyhladit póry a malé vrásky. Nezanechává žádný mastný film, ale vytvoří matný a přirozený finiš bez pocitu suché pleti. Gelová konzistence a jemná textura s vysokým obsahem vody, pokožku hydratuje, osvěžuje a zanechává ji hebkou. Make-up na připravenou pleť lépe přilne a působí přirozenějším dojmem. Prodlouží celkovou výdrž make-upu během dne a eliminije slévání i tvorbu nehezkých barevných flíčků.

 

 

Make-up Authentic Skin Foundation

Základem pro použití make-upu a srávného produktu je ujasnit si, co od make-upu očekáváte a čeho chcete dosáhnout. K tomu vám poslouží odpovědi na tyto otázky:

  • Jak vysoké krytí by měl pro vás make-up mít?
  • Potřebujete zakrýt větší nedokonalosti, jako je zarudnutí, pupínky, nebo je vaším cílem pleť jen rozjasnit a sjednotit?
  • Chcete dosáhnout matného finiše či rozzářené pleti?
  • Chcete spíše přirozený, nebo naprosto bezchybný vzhled?

Na základě těchto odpovědí bude výběr make-upu snadnější a přesně cílený na míru vašim potřebám a preferencím.

 

Správný výběr odstínu je při výběru klíčový. Make-up by měl co nejvíce korespondovat s tónem vaší pleti. Ideální je si ho nejdříve vyzkoušet, a to na linii brady. Pokud se nemůžete rozhodnout mezi dvěma odstíny, zvolte raději ten světlejší. Pleť bude díky němu působit mladším a přirozenějším dojmem.

Název nového make-upu od Alciny doslova mluví za vše. Make-up Authentic Skin Foundation se nanáší velmi dobře a snadno se do pleti zapracovává, ať už štětcem, houbičkou nebo prsty. Krémová a lehká konzistenci dokonale přilne jako druhá kůže, díky čemu nezanechá těžký a nepříjemný pocit. Make-up vytváří přirozeně matný finiš, takže skvělou volbou je i pro ty, kteří se potýkají s mastnější pletí. Jeho vysokým krytím snadno zamaskujete a necháte zmizet viditelné nedokonalosti i skvrny a vylepšíte celkový vzhled pleti. Obsažený vitamin E a extrakt z granátového jablka navíc pomáhá předcházet předčasnému stárnutí pokožky a omezuje vliv volných radikálů.

K dostání je ve třech odstínech: ultralight, light a medium

 

 

Korektor - Authentic Concealer

Korektor je vynikajícím pomocníkem k zakrytí nerovností, pupínků či zarudnutí. Kromě toho dokáže pokožku rozjasnit, zakrýt kruhy pod očima a vytvořit celkově svěží vzhled, který líčení posune o další stupeň výš.

Nerovnosti, tmavé kruhy pod očima, jemné linie či vrásky – to vše brání dokonalému vzhledu naší pleti. Korektor si se všemi těmito problémy poradí. Oční okolí okamžitě osvěží a zanechá bezchybný a přirozený finiš. Jeho lehká a krémová textura je na pleti příjemná, takže nebudete vědět o tom, že jste ho před chvilkou nanesli. Korektor má aplikátor flock, který usnadní přímé nanášení a zajistí tak přesnou a pohodlnou aplikaci. Do pleti se zapracovává lehce, nejlepší vzhled vytvoříte konečky prstů, kdy ho jemně vklepáte do pleti a následně zafixujete transparentním pudrem.

K dostání je ve dvou odstínech: light a medium

 

 

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

magazín Gleid

tým redaktorů a bloggerů

Smyslem a podstatou online magazínu Gleid je poskytování věrohodných informací a rad zejména z oblastí krásy, zdraví, lifestylu a jídla. Síla je v týmu tvořeném odborníky, ale i blogery. Současně se zabýváme tématy, které mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Znáte techniku konturování obličeje? Díky ní si můžete obličej zeštíhlit, opticky zmenšit a zkrátka "vymodelovat" tak, aby vypadal podle vašich představ. Ovšem je třeba k tomu mít ty správné produkty.

26.9.2018
Hodnocení:
Kůže na rukou a na krku stárne nejrychleji, a tak se na ní dá odhadnout věk dané osoby. Přece jenom žena udělá různými podpůrnými prostředky, kosmetikou a make-upem hodně, a může klamat. Ovšem ruce vám mnohé prozradí.
6.6.2018
Hodnocení:

Nejste sama, kdo by chtěl mít zdravé, lesklé a objemné vlasy. Toto přání se týká mnoha žen, ale i mužů.

4.6.2020
Hodnocení:

Znáte ten pocit... vyrazily jste v létě do přírody a došla vám voda. Ta blahodárná tekutina, životabudič, bez kterého nemůžete žít. Stejně tak se cítí i vaše vlasy pod taktovkou všech fénů, žehliček, slunění, koupání v moři i v bazénu. Nehledě na to, že některé z nás si nevysvětlitelnou souhrou osudu nejednou za rok chemicky zničí vlasy.

22.5.2016
Hodnocení: