Gleidshop
Eshop

Ověřená vlasová kosmetika - dopřejte sobě či blízkým luxus

Ne vždy se nám, ženám, chtějí zkoušet nové produkty, protože jsme mnohdy zklamané z investovaných peněz za něco, co ne vždy funguje. Proto jsme dali dohromady ověřené, kadeřníky využívané produkty, se kterými nesáhnete vedle. Pojďme si představit nejen účinné šampony, kondicionéry a masky na vlasy!

pexels.com

 

Vlasové produkty z agáve vlasy zkrotí a vyhladí

Myslíte si, že vaše vlasy potřebují zkrotit a vyhladit? Pak vsaďte na produkty z rostliny agáve. Agáve je známá spíše díky výrobě tequily, ale zároveň jde o starověký zázrak vyhlazující vlasy. Extrakty z agáve poskytují dokonalou proměnu a obnovu vlasů. Deriváty z mexické rostliny agáve modré a aminocukry v ní skryté uzamknou vlhkost uvnitř vlasů, obnoví je v základu a udrží rovnováhu vlhkosti. Aminocukry tvoří komplexní vazby s proteiny, které dodávají vlasům sílu, vitalitu a elasticitu. Další přírodní ingredience, jako jsou výtažky z kokosového ořechu, vanilky, slunečnice a zeleného čaje, vyživují a proměňují vnější kutikulární vrstvu vlasů, které zůstavají měkčí, hladší a lesklé.

vlasové produkty Agave od Bio Ionic

 

Jaké produkty využívají těchto darů přírody na maximum?

Používání přírodních složek v kosmetice na vlasy vede k dosažení zdravých a hydratovaných vlasů. Výbornými zástupci výše zmíněných přírodních ingrediencí jsou šampon, kondicionér, maska na vlasy, regenerační olejíček a regenerační olej na opravdu neposlušné vlasy řady Agave značky Bio Ionic.


Ta se zabývá tvorbou inovativních a profesionálních produktů a nástrojů na vlasy (fénů, žehliček, kulem, kartáčů na vlasy atd.), které opravdu fungují. Všechny zmíněné produkty nejsou testované na zvířatech, jsou bez sulfátů, parabenů a ftalátů. Pokud někomu z vašich blízkých chcete splnit přání o hladších a hydratovanějších vlasech, můžete je obdarovat i dárkovým balíčkem obsahujícím šampon, kondiconér a regenační olej, nyní i za výhodnou cenu.

 

V rukách profesionálů umocníte vyhlazení a zbavíte se krepatění

Můžete využít služeb špičkových kadeřníků ve Studiu Helena v Jihlavě, kde vaše vlasy zbaví krepatění a umocní vyhlazení díky profesionálnímu vyhlazujícímu ošetření Agáve. Budete nadšená! Jde o vyhlazující systém s patentovaným komplexem Carbo-C Amino bez formaldehydu, thioglykolátového čpavku, hydroxidu sodného či jiných chemikálií. Po ošetření nastane neuvěřitelná hydratace, lesk a hedvábnost! Působí 12-16 týdnů v závislosti na četnosti mytí vlasů a při používání již zmíněné řady Agave znatelně prodloužíte efekt vyhlazení.

 

Objevte dokonalost Alterny, průkopníka luxusní vlasové péče

Mnoho produktů slibuje znatelné účinky a kvalitu, ale ne vždy jsou výsledky shodné s reklamními slogany. V tomto případě tomu tak není. Alternu jsme si již ověřili v kadeřnictví, které úspěšně funguje již od roku 1998, a neustále ji využíváme v praxi. Alterna, průkopník ve světě luxusní vlasové péče a stylingu, se nechala inspirovat vědou skrývající se za pleťovou péčí, a tak jí od začátku záleží na ryzosti a inovacích.


Jejím neochvějným závazkem je vytvářet produkty, které vlasy promění již po prvním použití, a tak na každém detailu záleží. Už si nemusíte vybírat mezi přírodními ingrediencemi a opravdovými výsledky. Ryzost a síla, proměna bez kompromisů. Jde o alternativní přístup k vysoce účinné vlasové péči a stylingu této značky, kterou si oblíbili nekompromisní klienti a profesionálové z celého světa.

 

profesionální vlasová kosmetika Alterna

Čím je složení produktů výjimečné?

Všechny receptury jsou obohaceny o aktivní rostlinné ingredience a jsou bez parabenů, sulfátů SLS a SLES i syntetických barviv. Bylo ověřeno, že jejich účinné směsi viditelně mění vzhled pramenů již po jediném použití, obnovují vlasová vlákna a dodávají vlasům zdravější a mladistvější vzhled.


Výjimečné složení s klinicky potvrzenými výsledky, které obsahuje jen ryzí, trvale udržitelné přísady, jako jsou kaviár, mořské hedvábí, bambus a Kendi olej. Výtažek z kaviáru pochází z jesetera sibiřského žijícího v jižní Francii, který se loví udržitelným způsobem za kontrolovaných podmínek. Z kuliček kaviáru se speciální metodou extrakce získávají bohaté živiny. Výtažek z kaviáru je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů omega-3 mastných kyselin a vlasům dodává hydrataci, pružnost a lesk.


ENZYMETHERAPY® je kombinace enzymů a minerálů, které optimalizují pronikání složek, takže vlasy snáze vstřebávají životně důležité živiny. Navíc podporuje tvorbu keratinu a vlasy posiluje. A SEASILK®, hydratační směs z účinných mořských rostlin, poskytuje vlasům mimořádnou hydrataci a výživu.

 

Jaká řada promění přímo vaši hřívu?

Na barvené a poškozené vlasy

Na barvené vlasy použijte Color Hold s malinovou vůní. Sérum z této řady je unikátní. Můžete ho totiž aplikovat do svého oblíbeného kondicionéru nebo masky, a tím zvýšit účinky regenerace a trvanlivosti barvy. Můžete ji získat i ve výhodném balení. Pokud máte hodně poškozené vlasy, zvolte řadu Bond Plus. Vlasy se stoprocentně zlepší, konečky se nebudou odlamovat a struktura vlasů bude hladká.


Pak můžete přejít na řadu Moisture - silnou, regenerační, ale velmi univerzální. Primárně je určena na vlasy barvené a odbarvené, které trpí suchostí, ale poradí si s regenerací jakkoliv poškozených vlasů. Unikátní je z této řady bezoplachový leave-in proteinový krém pro hloubkovou obnovu. A jako hloubkovou kúru, která ve velmi krátké době změní kvalitu vlasů, použijte Bondr Repair masku.

 

Na zdravé vlasy bez objemu

Nemáte potíže s poškozením vlasového vlákna, ale trápí vás splihlé a neobjemné vlasy? Potom budou stačit pro vaše nadšení volume duo šamponu a kondicionéru obnovující přirozenou plnost vlasů, a okamžitě jim tak dodává objem. K tomu využijte stylingovou pěnu na vlasy, která zvětšuje průměr vlasového vlákna, a tím výrazně podpoří zvětšení objemu. Tato řada je ideální pro jemné a řidší vlasy.

 

Volume duo šampon a kondicionér Alterna

Na poškozené konečky spolu se ztrátou objemu nebo mastěním u hlavy

Často Vás trápí suché a poškozené konce, ale zároveň vám chybí objem nebo se vlasy díky silným produktům mastí u hlavy? Potom kombinujte šampon Volume a výživnější kondicionér Replenishing Moisture, který aplikujte pouze na středy a konce a vyhněte se odrostům.


Nezapomínejte ani na intenzivně hydratující masku. Tu aplikujte jen na suché části vlasů a pamatujte na dobré opláchnutí. Kadeřníci radí po aplikaci jakékoliv profesionální masky použít kondicionér. Ten dokonale uzavře šupinatou vrstvu vlasů a uzamkne ho před působením vnějších vlivů

 

Na krepaté, objemné a neposlušné vlasy

S tímto typem vlasů si Alterna také účinně poradí. Někdo hledá objem a někdo se snaží ho nemít. Pokud máte vlasy příliš objemné, krepaté a velmi neposlušné, vyberte si řadu Anti-freeze. Vaše vlasy jednoznačně zkrotí. Opět ji můžete mít i ve výhodném dárkovém balení

 

Na dlouhé vlasy

Náš oblíbený Repair sprej je výjimečným pomocníkem pro dlouhovlásky. Ty ho ocení nejvíce! Pomáhá v boji proti stárnutí s přibývajícím věkem nebo kvůli chemickým produktům, dodává jim okamžitou hydrataci, lesk a pružnost, oživuje a pro dlouhé vlasy je téměř nezbytný.

 

 

Milé čtenářky, dopřejte sobě či svým blízkým to nejlepší. Podpořte svou krásu a vsaďte na jistotu. Pevně věříme, že vám poslouží tak, jak očekáváte.


 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Helena Pudilová

kadeřnice

Helena je kadeřnice a majitelka kadeřnického a kosmetického salonu v Jihlavě. Ve svých článcích píše o nových vlasových trendech a nechává čtenáře nahlédnout i pod pokličku kadeřnického světa.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Kabelky jsou věrnými společnicemi každé ženy. Proto se vyplatí vybírat takové, které vám budou co nejvíce slušet. Ve svém výběru se můžete nechat inspirovat aktuálními trendy v kabelkách, které pofrčí tento podzim.

7.10.2019
Hodnocení:

Jak touží každá žena vypadat? Svěže, odpočatě, žádné kruhy pod očima, které by prozrazovaly nedostatek spánku... Každá z nás si přeje vypadat zajímavě - zvýrazni to, co nám bůh nadělil a potlačit nedokonalosti. Z bulvárních časopisů na nás útočí vykonturované krásky a my je jim někdy toužíme podobat. Stačí k tomu málo - naučit se správně a jednoduše konturovat obličej.

4.10.2018
Hodnocení:

Přání žen a požadavky, jak mají vypadat jejich vlasy, jsou vždy hodně podobné. Vlasy chtějí zdravé a lesklé. Jenomže se mnohem víc koupeme (tedy namáčíme vlasy), sluníme se, a tak je vystavujeme nežádoucímu záření. Také věnujeme více pozornosti stylingu. V létě je chuť se líbit a v dnešní době používání horkých nástrojů (žehlení a kulmování) vede k přesušení vlasů.

8.7.2020
Hodnocení:

Nejste sama, kdo by chtěl mít zdravé, lesklé a objemné vlasy. Toto přání se týká mnoha žen, ale i mužů.

4.6.2020
Hodnocení: