Gleidshop
Eshop

Jste velmi štíhlá a potřebujete dodat ženské křivky? Máme pro vás 5 tipů, jak na to

Mnoho žen sní o tom, jak by bylo úžasné mít velmi štíhlou postavu. Jestli jste však od přírody majitelkami tohoto typu postavy, nejspíš si uvědomujete, že to není tak skvělé, jak to vypadá. Správně se obléknout se může stát problémem, zejména pokud nechcete vypadat jako ramínko na šaty. Naštěstí existuje více tipů, jak oblečením zalichotit své velmi štíhlé postavě.

freepik.com

 

Vytvořte vrstvy

Vrstvy jsou velmi snadný způsob, jak vyhlížet sofistikovaně a vyplnit vaši útlou postavu. Jen se ujistěte, že to nepřeženete a nenabalíte na sebe příliš mnoho kousků oblečení. Tenké tričko a dobře strukturované sako vyvolá dojem postavy typu přesýpacích hodin, tak se nebojte experimentovat s různými typy vrstvení.

Dejte přednost struktuře

Strukturované kousky oblečení budou vašim nejlepším spojencem, když se budete snažit vytvořit dojem přitažlivé postavy. Ujistěte se, že oblečení, které nosíte, má tvar. A nebude se pouze spoléhat na vaši postavu, aby ho vyplnila. Kupujte takové oblečení, které většinu práce udělá za vás. Příkladem jsou trička, která pomohou zvýraznit vaše boky. Stejné pravidlo praktikujte na nákup kabátů a bundiček. Ujistěte se, že pomáhají určit tvar vaší postavy. Bundičky se zvýrazněnou zadní částí, výrazným pasem a rozšířeným lemem vám v tomto ohledu budou velmi nápomocné.

 

Vsaďte na světlé barvy

Světlejší barvy nejenom přitáhnou pozornost, ale také zajistí, že části vašeho těla budou vypadat větší nebo širší, než ve skutečnosti jsou. Poohlédněte se po světlejších džínách a volte kalhoty volnějšího střihu. Ty zaručí, že vaše nohy budou vypadat širší (v přijatelných mezích) a propůjčí vám proporce, po jakých toužíte.

Přidejte objem

Ačkoliv byste to neměly přehnat, můžete vaši postavu takříkajíc vyplnit strategickým přidáním objemu. Nejlepší oblast těla, kde tak učinit, je jeho dolní polovina. Nošením objemné sukně nebo sukně s několika menšími vrstvami vyvoláte optickou iluzi, že máte mnohem více žensky působící boky, než je tomu ve skutečnosti.

 

Noste áčkový střih

Jestli sháníte oblečení na formálnější události, uděláte dobře, zakoupíte-li kousky s áčkovým střihem. Jak její název naznačuje, áčková sukně začne užší v oblasti vašeho pasu a potom se pozvolna rozšiřuje. Některé áčkové střihy jsou ostřejší než jiné, tak vyzkoušejte, jaký styl vypadá nejlépe právě na vás. Ať už pak zvolíte jakýkoliv, áčkový střih vám pomůže dodat rovnováhu vašim ramenou tím, že přidá objem spodní části těla.

Popřípadě se můžete nechat inspirovat celebritami s podobným typem postavy a napodobit jejich styl. Jedním příkladem ženy s tímto typem postavy od přírody je modelka a herečka Cara Delevingne.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Vendula Kreplová

móda a styl

Vendula se rozhodla svůj život zasvětit psaní. Vystudovala film a nyní pracuje jako novinářka a copywriterka. Zajímá se o módu a vše, co s ní souvisí. Její články se často zaobírají minulostí, protože dle jejích slov retro stále vládne světu!

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Kašmírové svetry či šály jsou na podzim a v zimě oblíbeným způsobem, jak se zahřát. Pokud na ně nedáte dopustit, dopřejte jemnou péči kašmíru také své pokožce a vlasům! ALCINA totiž s blížící se chladnější částí roku opět přichází s oblíbenou Kašmírovou řadou, která poskytuje nejen nezbytnou péči, ale i kouzelný požitek pro všechny smysly.

18.10.2018
Hodnocení:

Pokud se pečlivě staráte o svoji pleť, určitě vytušíte, že je třeba volit jinou péči na zimní měsíce a odlišnou na ty letní.

Používáte ale v létě tu správnou péči?

22.8.2018
Hodnocení:

Jak bych mohla být někým jiným?... napadne asi mnohé z vás. A co třeba takový chameleon? Cítí se také hnědo-zeleně jako keř, na kterém sedí?

16.1.2019
Hodnocení:

Řada lidí má dogma, že sport a elegance nejdou k sobě. Dnes si ukážeme nejen to, jak obě věci spojit, ale navíc v sobě probudíme i smyslnost a naučíme se mít cit pro detaily.

28.4.2017
Hodnocení: