Gleidshop
Hlavní baner

Jste velmi štíhlá a potřebujete dodat ženské křivky? Máme pro vás 5 tipů, jak na to

Mnoho žen sní o tom, jak by bylo úžasné mít velmi štíhlou postavu. Jestli jste však od přírody majitelkami tohoto typu postavy, nejspíš si uvědomujete, že to není tak skvělé, jak to vypadá. Správně se obléknout se může stát problémem, zejména pokud nechcete vypadat jako ramínko na šaty. Naštěstí existuje více tipů, jak oblečením zalichotit své velmi štíhlé postavě.

freepik.com

 

Vytvořte vrstvy

Vrstvy jsou velmi snadný způsob, jak vyhlížet sofistikovaně a vyplnit vaši útlou postavu. Jen se ujistěte, že to nepřeženete a nenabalíte na sebe příliš mnoho kousků oblečení. Tenké tričko a dobře strukturované sako vyvolá dojem postavy typu přesýpacích hodin, tak se nebojte experimentovat s různými typy vrstvení.

Dejte přednost struktuře

Strukturované kousky oblečení budou vašim nejlepším spojencem, když se budete snažit vytvořit dojem přitažlivé postavy. Ujistěte se, že oblečení, které nosíte, má tvar. A nebude se pouze spoléhat na vaši postavu, aby ho vyplnila. Kupujte takové oblečení, které většinu práce udělá za vás. Příkladem jsou trička, která pomohou zvýraznit vaše boky. Stejné pravidlo praktikujte na nákup kabátů a bundiček. Ujistěte se, že pomáhají určit tvar vaší postavy. Bundičky se zvýrazněnou zadní částí, výrazným pasem a rozšířeným lemem vám v tomto ohledu budou velmi nápomocné.

 

Vsaďte na světlé barvy

Světlejší barvy nejenom přitáhnou pozornost, ale také zajistí, že části vašeho těla budou vypadat větší nebo širší, než ve skutečnosti jsou. Poohlédněte se po světlejších džínách a volte kalhoty volnějšího střihu. Ty zaručí, že vaše nohy budou vypadat širší (v přijatelných mezích) a propůjčí vám proporce, po jakých toužíte.

Přidejte objem

Ačkoliv byste to neměly přehnat, můžete vaši postavu takříkajíc vyplnit strategickým přidáním objemu. Nejlepší oblast těla, kde tak učinit, je jeho dolní polovina. Nošením objemné sukně nebo sukně s několika menšími vrstvami vyvoláte optickou iluzi, že máte mnohem více žensky působící boky, než je tomu ve skutečnosti.

 

Noste áčkový střih

Jestli sháníte oblečení na formálnější události, uděláte dobře, zakoupíte-li kousky s áčkovým střihem. Jak její název naznačuje, áčková sukně začne užší v oblasti vašeho pasu a potom se pozvolna rozšiřuje. Některé áčkové střihy jsou ostřejší než jiné, tak vyzkoušejte, jaký styl vypadá nejlépe právě na vás. Ať už pak zvolíte jakýkoliv, áčkový střih vám pomůže dodat rovnováhu vašim ramenou tím, že přidá objem spodní části těla.

Popřípadě se můžete nechat inspirovat celebritami s podobným typem postavy a napodobit jejich styl. Jedním příkladem ženy s tímto typem postavy od přírody je modelka a herečka Cara Delevingne.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Vendula Kreplová

móda a styl

Vendula se rozhodla svůj život zasvětit psaní. Vystudovala film a nyní pracuje jako novinářka a copywriterka. Zajímá se o módu a vše, co s ní souvisí. Její články se často zaobírají minulostí, protože dle jejích slov retro stále vládne světu!

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Určitě víte, že řasenka je opravdu jen na řasy. A jak tedy zvýraznit obočí, aby bylo in a vypadalo jako od profesionálky? A jaké obočí nosily naše maminky a babičky? Vše se dočtete v našem článku.

17.5.2016
Hodnocení:

Vzhledem k tomu, jak výraznou součást našich životů móda tvoří, byste si možná mohli myslet, že vás o ní už nic nepřekvapí. Tak tomu ale není! I ve světě módy a módního průmyslu se skrývá spousta zajímavostí, o nichž se hned tak v každém magazínu nedočtete. Schválně si zkuste spočítat, kolik z následujících zajímavostí a perliček jste znali již před otevřením tohoto článku!

1.4.2019
Hodnocení:

Znáte ten pocit... vyrazily jste v létě do přírody a došla vám voda. Ta blahodárná tekutina, životabudič, bez kterého nemůžete žít. Stejně tak se cítí i vaše vlasy pod taktovkou všech fénů, žehliček, slunění, koupání v moři i v bazénu. Nehledě na to, že některé z nás si nevysvětlitelnou souhrou osudu nejednou za rok chemicky zničí vlasy.

22.5.2016
Hodnocení:

Ptáte se, zda je vůbec možné používat v létě make up, a přitom nevypadat jako rozteklá zmrzlina? Je to možné, jen je potřeba vybrat si ten správný.

27.7.2016
Hodnocení:

Vyhledávání

O nás

Moto magazínu Gleid: Gleid není jen o kráse, ale také o životě skutečné ženy

Stáhněte si nás do telefonu

Náš Facebook

Náš Instagram