Co vašemu znamení přinese (podle karet) rok 2019? Část I.

Nový rok přináší otázku, zda bude lepší než ten předchozí a zda se můžeme v životě posunout nebo budeme stále stagnovat. Zda potkáme vytouženého partnera nebo stávající vztah bude harmoničtější. Zda už si konečně polepšíme finančně nebo se situace v práci zlepší. Nejen na tyto otázky vám odpoví má předpověď, v první části pro kozorohy, vodnáře, ryby, berany, býky a blížence. Ve druhé části pak pro raky, lvy, panny, váhy, štíry a střelce.

Obrázek: 756455b7ec69c07e1d0d3ac5904cdede8847c07d
Zdroj: pixabay.com
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Milí Kozorozi,

rok 2019 vám přinese především rozvoj vašich komunikačních dovedností. Může se jednat o to, že budete chtít uzavřít nějakou smlouvu (kupní, pracovní, svatební,...), takže zde bude nutné využít vaše schopnosti, aby vše dobře dopadlo Na okolí budete působit důvěryhodněji, než tomu tak bylo v minulosti. Ostatní vás můžou žádat o radu či pomoc. Jen nezapomeňte zachovat klid a rozvahu, protože některé situace vás vyloženě rozhořčí. Můžete mít snahu jít do věcí až moc zbrkle, aniž byste se zamýšleli nad tím, zda je to pro vás dobré, proto si na tyto situace dávejte pozor. Celkově by se dalo říct, že po celý rok budete prožívat vnitřní proměnu osobnosti, kdy budete vystaveni novým situacím a budete se učit vhodnému přístupu k lidem a samozřejmě taky k sobě, protože na sebe nesmíte zapomínat.

Milostný život

V milostné oblasti očekávejte nové začátky, kdy se na povrch může drát povrchnost a lehkovážnost. Tím mám na mysli především, že zažijete touhu po vzrušení a jakmile potkáte nějaký zajímavý objekt, může dojít k milostné aférce, i když máte stabilní vztah. Vzpomeňte si na to, až ta situace nastane a zamyslete se nad tím, zda vám to za to stojí. Přijde totiž doba, a to u každého z vás jindy, kdy se budete se stávajícím partnerem dost hádat, může dojít i na facky, protože se díky nevěře změníte a ve stávajícím partnerském vztahu začnou ubývat city. Občas vás popadne lehkovážnost a nezodpovědnost, takže se je pokuste přemoct. Do svého šatníku nebo doplňků zařaďte růžovou, oranžovou a žlutou barvu.

Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost, zábava): duben, srpen.

Neradostné měsíce (hádky, rozchody): červen, listopad. 

Práce 

V pracovní oblasti to taktéž vypadá na změny - nemusíte být moc spokojeni se stávajícími podmínkami, můžete se je i snažit změnit. Také zjistíte, jaké kolegy máte kolem sebe, na které se můžete spolehnout a naopak, kteří vás zneužívají, což by mohlo vyvolávat konflikty na pracovišti. Atmosféra by měla být po často tak dusná, že se rozhodnete pro změnu a začnete hledat novou práci s lepšími pracovními podmínkami. Samozřejmě každý z vás se k té změně odhodlá jindy - někdo o tom může jen mluvit, ale než skutečně začne hledat, přijde podzim. Jinému zase bude stačit malý impuls a do léta bude již pracovat jinde. 

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): květen, říjen (v tuto dobu byste mohli právě začít pracovat na jiném místě).

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): leden, září. 

Finance

Než do něčeho investujete, tak si to dobře promyslete. Jak jsem již naznačila výše, budete ovládáni lehkovážností, která by vás mohla dovést až k finančním ztrátám. 

Radostné měsíce: květen (kupte si tento měsíc levný los pro radost), červen, září, říjen.

Neradostné, napjaté měsíce: srpen, říjen (hlídejte si v říjnu především osobní věci).

Zdraví

Ke svému zdraví se snažte chovat zodpovědně, neboť budete mít dost fyzických sil a nenapadne vás, že by vás něco mohlo potkat. Často můžete být i díky oslabené psychice roztěkaní, proto se pokuste odpočívat, jak to jen jde. Může se jednat především o aktivní odpočinek - začněte s nějakým novým koníčkem. S tím souvisí i imunitní systém, který by u mnohých z vás měl být oslabený především od ledna do března a pak v listopadu.

Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: duben, květen, červen, červenec, srpen.

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a také neplánované operace: leden, únor, listopad.

 
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Milí Vodnáři,
 
čeká vás zkouškový rok, kdy budete mít často pocit, že vám okolí nerozumí a že se vaše sny neplní zrovna ideálně. Pokuste se překonat své strachy, které vás budou provázet. Berte to všechno jako životní lekce, kdy se z toho poučíte a půjdete dál, protože "přešlapování" na místě a litování se, nikam nevedou. Váš život se pokusí ovlivnit nějaká osoba, která bude působit jako takový katalyzátor - přijde, ovlivní, co je pro potřeba (a je jedno, zda pozitivně či negativně) a půjde si svou cestou dál bez vás. Vzpomeňte si na to tehdy, pokud budete chtít uzavřít nějakou důležitou smlouvu, protože člověk, se kterým smlouvu budete podepisovat, nemusí být vůči vám fér a vám pak z toho můžou vyvstat nějaké potíže, přitom on již bude pryč. 
 

Milostný život

Po celý rok se snažte pečovat o stávající partnerský vztah, pokud v nějakém jste. Následující rok je totiž ve znamení hádek a nesrovnalostí. Pokuste se výkyvy nálad ustát, aby neutrpěly city mezi vámi. Když začnete citově strádat, váš partnerský vztah samozřejmě postupem času ochladne, přijde naštvanost, popřípadě nepříjemné spory a také rozchod. Jen u každého z vás to bude trvat jinak dlouho. Jestliže jste nebo budete single, můžete se bezhlavě vrhat ze vztahu do vztahu. Na jedné straně může přijít pocit, že chcete mít spřízněnou duši, na druhé straně ale budete zároveň toužit po osobní svobodě, takže se nebudete chovat moc férově. Pokuste se najít soulad v tomto vnitřním chaosu, jestli se to týká přímo vás.
 
Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost): květen, srpen.
Neradostné měsíce (hádky a rozchody): duben, září.
 

Práce 

Ve stávájícím zaměstnání se snažte pracovat zodpovědně. Můžete se dostat nevědomky do potíží, které by vám mohly hodně zkomplikovat život. Může to být proto, že budete věřit svým kolegům, jenž se vám budou snažit nějak uškodit. Atmosféra na pracovišti nemusí být nijak přátelská, ale to by vás nemělo nijak rozhazovat - zaměřte se především sami na sebe a bojujte za svou věc. Vaší zbraní bude rozum a komunikace. Některé z vás to potáhne ke změně zaměstnavatele, ale nemusíte si tento cíl v roce 2019 splnit.
 

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): duben, květen, říjen 

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): leden, únor, srpen, září. 

Finance

Mnoho z vás bude mít sklony k přehnanému utrácení, proto raději myslete na budoucnost a zda je potřeba tu či onu věc nutně koupit.

Radostné měsíce: září, říjen (v říjnu si kupte levný los pro radost).

Neradostné, napjaté měsíce: leden, únor (hlídejte si v únoru osobní věci), prosinec.

Zdraví

Když na sebe nebudete dostatečně opatrní, tak pro vás rok 2019 bude náročný, a to především ohledně srdce a krevního tlaku, nervového systému a zdravotních potíží v oblasti hlavy (zejména to budou zuby). Také si dávejte pozor na úrazy. 

Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: květen, červen, červenec, srpen, září.

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a přetížení organismu: leden, únor, listopad, prosinec.

 
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Milé Ryby,
máte před sebou rok, kdy vás budou ovládat city a pocity. Můžete "tápat ve tmě", kdy se nebudete schopní v nějakých situacích dobře orientovat. Mnoho z vás tuto nelehkou zkoušku zvládne a čeká vás šťastné rozuzlení, které přijde náhle. Očekávejte, že budete vystaveni zkouškám trpělivosti a odhodlanosti, takže se nenechte zneklidňovat, pokud výsledek nepřijde brzy. Dávejte si pozor na lidi kolem sebe, protože budete mít skryté nepřátele, kteří se nemusí během roku projevit. Opusťte sebeklam ve smyslu, že všichni kolem vás jsou přátelé, ale naopak buďte více opatrní na to, co komu říkáte.
 

Milostný život

Ve stávájícím partnerském vztahu byste měli být docela spokojení a mít i harmonické pocity. Jen se snažte vyhnout závislosti na partnerovi, protože by vám to mohlo přinést krizi. Pokud se střetnete s novým protějškem, mohlo by to být především ze strany nového protějšku citově povrchní, kdy vzplanete, ale pokud se neuvidíte, tak jemu to srdce neutrhne, ale zda to bude platit i u vás, to bude závislé na každém jednotlivci. Samozřejmě budou mezi vámi snílci, jenž si budou představovat, jak krásný život prožijí s určitým partnerem. Je dobré stát i v této oblasti pevně nohama na zemi a žít víc v přítomnosti, protože se sen v určitém okamžiku nejspíš rozplyne, neboť nebude založen na skutečnosti.
 

Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost, zábava): duben, září.

Neradostné měsíce (hádky, rozchody): červen, říjen. 

 

Práce 

V práci by vás měla občas provázet "klika" a měli byste být docela spokojení s tím, jak se vám daří. Samozřejmě budou mezi vámi i ti, jenž budou mít někdy pocit, že jejich potenciál není plně využitý. Snažte se také vnímat, co vám kolegové či šéf říká a neberte si to příliš osobně, protože budete občas přecitlivělí a můžete to brát jako útok na svou osobu. 
 

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): leden, únor, březen, říjen, listopad, prosinec.

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): červen, červenec.

 

Finance

Peníze by měly pomalu "přitékat". Některé situace budou vyžadovat rychlé reakce, ale zároveň přinesou i úspěch, nezapomeňte na to. 

Radostné měsíce: květen, červen, červenec, srpen.

Neradostné, napjaté měsíce: leden, únor, prosinec.

 

Zdraví

Dámám, narozeným ve znamení Ryb, karty předpovídají mateřství. Obecně řečeno se pokuste mít často dobrou náladu, dělat si drobné radosti a nedělat si starosti z maličkostí. Hodně z vás totiž bude mít špatnou náladu (u někoho to bude až deprese) nebo můžou přijít i psychické potíže. Snažte se, aby se vám také nepřihodil nějaký úraz, který by mohl souviset s horními končetinami.

Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: květen, červen, červenec. 

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a přetížení organismu: únor, březen, říjen.

 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Milí Berani,
máte před sebou velký úkol, který může být nesnadný, proto se pokuste nezoufat, jestliže se věci nebudou vyvíjet ihned dle vašich očekávání a bojujte za svůj cíl. Někdy bude vaším nepřítelem pouze přehnaná zodpovědnost a následné pochybnosti o úspěchu, proto občas polevte. Budete velmi často pod tlakem, ať už svým vlastním nebo ze strany okolí a může u vás platit rčení, že "Pro strom nevidět les.". Když samozřejmě vyvinete úsilí, zisk přijde, avšak pozor na to, aby se kolem vás neobjevila vypočítavá žena, která s vámi bude v kontaktu především kvůli vlastnímu zisku. 
 

Milostný život

V milostné oblasti to bude skoro po celý rok komplikovanější. Na jedné straně k sobě budete připoutaní s pocitem, že jeden bez druhého prostě nemůžete být, na straně druhé budete vy nebo váš protějšek vyvolávat konflikty a mít i snahu jít si svou cestou. Mezi vámi bude přetvářka a možné intriky, také může chybět spontánnost. Celé to může být způsobené tím, že nebudete mít na sebe dostatek času, takže si ten druhý z vás začne žít svým životem, což by mohlo být předzvěstí velkých změn.

Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost, zábava): květen, listopad.

Neradostné měsíce (hádky, rozchody): březen, duben, prosinec.

 

Práce 

V práci budete zavaleni různými úkoly. Můžete si o ně i říkat sami, abyste neměli čas přemýšlet nad tím, co se děje doma. Jen pozor, abyste to nepřehnali a pak se psychicky ze všeho toho nátlaku nesložili. V zaměstnání buďte opatrní, nevěřte každému, protože se budete setkávat s nefér jednáním. Určitý podvod nebo intriky vyvolá nějaká žena. Prostě buďte sami za sebe a neberte si toho na sebe přespříliš.
 

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): březen, duben, září, říjen.

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): únor, listopad.

 

Finance

Finančně byste na tom měli být spíše průměrně, u mnohých z vás to nevypadá na nějaké velké investice.

Radostné měsíce: březen, duben, prosinec.

Neradostné, napjaté měsíce: leden, listopad.

 

Zdraví

Právě již tím zmíněným přetížením organismu, kdy budete chtít vše zvládat sami a jenž bude zároveň značné, budete mít často trávicí potíže. Zejména se bude jednat o oblast žaludku a střev. K tomu se samozřejmě přidá i oslabená imunita a únava. Některé z vás potkají potíže s gynekologicko-urologickým systémem. Proto na sebe buďte opatrní a pokuste se z toho něco změnit.

Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: květen, červen, červenec, srpen.

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a přetížení organismu: leden, únor, říjen.

 
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Milí Býci,
váš rok bude ovládat touha. Může to být spojeno s touhou po novém bydlení, po uchýlení se do ústraní nebo po jiné radikální změně. Touha je jedna věc, ale druhá věc je sebedůvěra, se kterou mnozí z vás budou bojovat. Váš rok 2019 by měl být korunován úspěchem. Mnohým z vás se zrodí nový nápad v hlavě  - ať už na nový projekt, nějaká zásadní myšlenka nebo dokonce založení rodiny.
 

Milostný život

Rok 2019 by měl být pozitivní, protože pokud jste měli nějaké rozepře, mělo by dojít k usmíření. Někteří z vás se oddají rodině a budou více společně cestovat, aby vztah byl harmoničtější než tomu tak bylo v minulosti. Ti z vás, které bude ovládat touha po změně, si najdou milenecký poměr, jenž bude spíše založený o intimnostech než na lásce, ale určitý pocit radosti vám i tento typ vztahu přinese, byť jen dočasně. 

Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost, zábava): duben, květen, září.

Neradostné měsíce (hádky, rozchody): leden, listopad.

 

Práce 

V pracovní oblasti by mělo vše probíhat v klidu, bez nějakých zákeřností, ale platí tu, že si klaďte úkoly, jenž dokážete zvládnout, protože byste své plány nemuseli pak uskutečnit a okolí by se od vás odvrátilo. Některým z vás právě splnění úkolu přinese pracovní posun.

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): duben, květen, září.

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): únor, říjen.

 

Finance

Mnoho z vás si bude chtít užívat život s dětskou bezstarostností, to by se mohlo dotknout finanční stránky. Největší investice, např. do nového bydlení, by mohly přijít na podzim.

Radostné měsíce: květen, červen, červenec.

Neradostné, napjaté měsíce: leden, listopad.

 

Zdraví

Mnohé z vás budou provázet po celý rok stabilní zdraví bez větších potíží. Ale i tak se pokuste předejít potížím s gynekologicko-urologickým systém (může to klidně souviset s partnerským životem) a také pamatujte ve své životosprávě na játra.

Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: duben, květen, červen, červenec, srpen.

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a přetížení organismu: říjen, listopad, prosinec.

 
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Milí Blíženci,
bude důležité, abyste si udrželi jasnou pozitivní mysl, z minulosti se poučili a dál se jí netrápili, protože přijdou situace, kdy budete o všem pochybovat, neboť vaše štěstí může být ohroženo. Ti z vás, jenž se věnují esoterice, by si měli více dávat pozor na to, zda je to pro dobro všech zúčastněných. Po celý rok se pokuste o to, abyste si vybudovali pevnou základnu pro budoucnost. Dejte si cíle, které jste schopni si v roce 2019 splnit. 
 

Milostný život

V milostném životě byste mohli prožít nový začátek s někým z minulosti. Mezi vámi můžou vzniknout pevnější spojení než před tím, protože budete umět jeden druhému naslouchat, ale u mnohých z vás se bude jednat nakonec jen o milostnou aféru. Kdo z vás bude mít ve stávajícím partnerském vztahu nějaké problémy, mělo by dojít k vyříkání si toho, co vás trápí, některé záležitosti si budete vzájemně i tolerovat a budete pokračovat dál, i když bude citově chladnější. 
 
Radostné měsíce (nová setkání, zamilovanost, zábava): duben, květen, říjen.

Neradostné měsíce (hádky, rozchody): únor, listopad.

 

Práce 

V pracovní sféře by se vám mělo docela dařit, měli byste mít pevně vybudovanou pozici, kterou budete postupně rozvíjet a těm šikovnějším z vás se dostane i uznání. Pracujte na své skryté organizační schopnosti. Kdo z vás by chtěl začít v něčem novém podnikat, Štěstěna by měla stát  na té správné straně, když vše bude bez spěchu a dobře připraveno.

Radostné měsíce (dobrá atmosféra, možnost nové práce): květen, červen.

Neradostné měsíce (náročná práce, možnost ukončení práce): únor, říjen.

 

Finance

Když využijete svého podnikavého ducha, tak zaznamenáte i ve finanční oblasti úspěch. 

Radostné měsíce: květen, září (v září si můžete koupit s pozitivním očekávání nějaký levný los).

Neradostné, napjaté měsíce: leden, listopad.

 

Zdraví

Mnoho z vás potrápí značnou část roku záda a krční páteř a zároveň v ten samý čas i potíže s urologickým systémem (zejména se jedná o přechod mezi jarem a létem). Snažte se taktéž předejít častým poraněním kůže. Mnoho z vás bude řešit závěrem roku i zuby. 
 
Radostné měsíce, kdy byste se měli cítit fit: duben, září, říjen.

Neradostné měsíce, neboť hrozí úrazy a přetížení organismu: květen, červen, červenec, srpen, listopad, prosinec.

 

Předpověď pro ostatní znamení ZDE.

Reklama

Podobné články

Obrázek: 21323bc2ae8f63c48019b2010e110ca8467f9a5f
Obrázek: 862886119265dd8c6c984aed6e2cf8803aaa1dbf
Obrázek: b51b1cc5be66ca3c2df372a869a767259cdf6ec5
Obrázek: recepty z dýně
Obrázek: 55e2ea88d2826ef6e6b95988c35a935ccfc67643