Gleidshop
Hlavní baner

Jaký bude březen 2018 podle karet aneb je čas na štěstí

Březen by měl být pro mnoho z vás především o rodinném životě, kdy si můžete uvědomit, že je na čase něco změnit, abyste byli šťastnější. Celkově by to měl být jeden z klidnějších měsíců, ve kterém místy zavládne harmonie a štěstí. Dočkáte se také upřímnosti od okolí, tak se to snažte, jestliže se tak stane, brát spíše s nadhledem, a hned se neurazte, ale spíše si z toho odneste poučení.
pixabay.com
 
 
Pozitivní větička, kterou si můžete opakovat po celý měsíc: „Upouštím od veškeré kritiky. Vysílám do světa jen to, co chci sama (sám) dostávat. Má láska a přijetí druhých se mi v každém okamžiku vracejí zpět."
 
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Březen pro vás vypadá docela slibně, a to především po finanční stránce, kdy by k vám mohly přijít nějaké větší peníze. Může se jednat jak o čestně vydělané peníze, tak i o výhru. Také by se vám mělo v životě docela dařit, jestliže si zachováte pozitivní myšlení. Pokuste se vyhýbat alkoholu. Mnozí z vás budou mít pocit, že jsou s partnerem duševně spřízněni. Někteří (a mělo by jich být málo) zase přijdou na to, že je pojí s partnerem více finance než citová stránka. Zdravotně si dávejte pozor na močový měchýř a ledviny. 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Přichází k vám změny - může se jednat o stěhování, těhotenství, změny ve vztahu, v práci, v přístupu k lidem. Pokud chybujete stále v nějaké věci, může přijít zkouška, kdy budete stát opět před tím samým problémem - pokuste se v ní tentokrát obstát. Pro některé z vás bude březen znamenat nový začátek, jenž přinese radost a lásku. V milostném životě přijdou také nějaké změny - můžete si začít poměr s člověkem prostorově vzdáleným. Některým z vás se připomene bývalý partner. Dávejte si zdravotně pozor na dolní končetiny a gynekologický systém.
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Mnoho z vás bude čekat na nějakou zprávu, která může způsobit, že budete myšlenkami úplně jinde. Lidé, se kterými budete v kontaktu, budou mít vliv na vaše další rozhodování - než něco uděláte, raději si to dobře promyslete. Můžete mít tendence se něčemu vyhnout, ale nemusí to být správná cesta. Celkově to pro vás bude velice aktivní měsíc. V milostném životě hrozí odhalení nevěry. Není to dobrý měsíc na začátek vztahu, protože by byl krátkodobý. Někdo z vás si plně uvědomí, že před problémy v partnerství utíká do práce. Buďte opatrní na svůj pohybový aparát. 
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Čeká vás jeden z nelehkých měsíců, kdy vám budou do cesty kladeny překážky - třeba v podobě nepříjemného šéfa nebo osoby, jež se vám bude snažit pokazit dobrou náladu. Jestliže vám někdo ublíží, pokuste se mu vnitřně odpustit (to neznamená, že mu či jí začnete věřit) a poučte se z této cenné lekce. Někdo, s kým budete mít schůzku, naplní vaše očekávání. V milostném životě k vám může být protějšek chladný. Může totiž vyjít najevo strach ze závazků. Dávejte si pozor na zlomeniny a také se zaměřte na správný jídelníček vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu.
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Máte před sebou docela klidný měsíc protkán růstem a vitalitou. Měli byste sklízet úspěch a být šťastní. Také můžete nabýt pocit, že máte pevné rodinné zázemí a uvědomíte si, čeho všeho jste sami dosáhli. Karty vás nabádají k tomu, abyste si udělali čas na sebe a relaxovali či meditovali. V partnerské oblasti se můžete dočkat příslibu trvalého svazku. Jestliže čekáte na nějakou důležitou věc, jež se týká milostného života, mějte trpělivost. Zdravotně byste se měli cítit docela fajn, i když občas vás pozlobí horní cesty dýchací. 
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Březen bude hodně zaměřen na přátelství. Především možná zjistíte, že někdo, kdo se tváří jako váš přítel, tak se nechá snadno ovlivnit. Také je šance, že poznáte i pravého přítele. Jestliže jste v řídící funkci, problémy vám mohou nastat díky nějakému podřízenému, který se vám bude snažit škodit. Celkově by to měl být docela příjemný měsíc, i když samozřejmě překážky přijít můžou. Mělo by se vám dařit činit správná rozhodnutí. V milostném životě může vyjít najevo, že jste s vaším protějškem "jen" přátelé. Pečujte o svůj krk (hrtan, hltan, hlasivky) a pokuste se neprochladnout.
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Očekávejte, že se budete snažit více vyniknout. V některých situacích budete využívat city, intuici a celkově spíše ženský princip. Buďte ostražití, protože někdo, dalo by se říct vychytralý, se vás bude snažit obelstít. Někteří z vás sklidí ovoce své práce a dočkají se kariérního postupu, popřípadě si uvědomí, jak tvrdě mají vybudované postavení. V milostném životě můžete řešit nevěru, ale také nějaký jiný klam - uvědomíte si, že váš partner není ideál. Jestliže vás sužují nějaké zdravotní potíže, může vyjít najevo nesprávná diagnóza. Dávejte si nejvíce také pozor na uši, krk a nos.
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Březen by měl být ve znamení ztrát. Buďte opatrní na své osobní věci, také se nenechte nikým zdeptat, abyste si udrželi své sebevědomí nejméně na stejné úrovni jako nyní. Pokud budete mít nějaké jednání, tak z toho může vyplynout, že jste ztratili pouze čas. Nedůvěřujte bezmezně lidem, protože karty varují před podvody. V partnerské oblasti můžete zaznamenat citovou prázdnotu, také můžete být zamilovaní do někoho, kdo vaše city nebude opětovat. Pokuste se jíst pravidelně a "vhodně", protože trávicí systém může být přetížen. 
 

Štír (24.10. - 22.11.)

V březnu by měl nastat obrat a něco důležitého by se mělo dovršit. Může to být třeba žádost o ruku či přímo svatba. Někteří z vás se můžou s partnerem naopak více přít a vyhledávat konflikty. Obecně se v životě snažte zaměřit na dobrou komunikaci, protože může docházet k nedorozuměním a následně k hádkám. Karty předpovídají i řešení úředních záležitostí a uzavírání smluv. Snažte se předejít prochlazení, protože byste mohli mít pak potíže v oblasti hlavy a také byste mohli i zaznamenat bolesti svalstva. 
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Březen by měl být velice pěkný měsíc, kdy by k vám mělo přicházet štěstí, spokojenost a měli byste se zúčastnit i oslav, kde poznáte zajímavou ženu. Nějaká žena (třeba kamarádka) vám může svěřit své tajemství - pokuste se nezklamat její důvěru. Jestliže půjdete za svým cílem a vytrváte, měli byste mít úspěch. V milostném životě by vám měl někdo prokazovat milou pozornost. V případě partnerských hádek by mělo nastat usmíření. Nezadaní by mohli potkat člověka, se kterým začnou i vztah. Zaměřte se na stravu a odpočinek. Dvanáctník a orgány v oblasti solar plexus mohou být oslabené.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Máte před sebou měsíc, kdy byste mohli spíše vyhledávat samotu a přemýšlet nad svou životní cestou, protože vás z ní někdo může chtít svést. Něco, na čem vám záleží, tak se může komplikovat či odpověď protahovat. Někteří z vás budou řešit ženu - matku nebo tchyni. Snažte se vyvarovat chyb, protože by mohly přinést větší potíže. Snažte se pěstovat svůj stávající vztah, vyhýbejte se nevěře a hádkám, hrozí totiž rozchod. Pečujte i sami o sebe, dopřejte si masáž, pokud je to jen možné, protože vaše záda to potřebují. Také můžete mít potíže s trávicím traktem, tak se tomu snažte vyhnout.
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Březen vyzkouší loajálnost vašich přátel vůči vám. Najdete mezi nimi toho opravdového přítele. Můžete komunikovat s nějakým mladším a vlivným mužem, se kterým budete řešit důležité záležitosti. Očekávejte kontakt s úřady. Nezapomínejte přitom na diplomacii. S největší pravděpodobností se vše v dobré obrátí. Po celý měsíc by se vám mělo docela dařit. Myslete pozitivně, protože vám to může zlepšit vaše zdraví - přinejmenším vám to dodá lepší náladu. Snažte se předcházet prochlazení, abyste neměli problémy v oblasti krku.
 
Přeji vám z celého srdce poklidné dny s úsměvem jak na duši, tak na tváři.
 
 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Včera jsem četla na internetu něco strašnýho. Ačkoli nejsem kritik, a ani většinou nemám potřebu reagovat na informace, které létají světem internetem, jsou věci, které mě nenechají chladnou. A včera se to stalo. Čtu nadpis “Pozor na vejce! Stačí tři týdně a už škodíte srdci, varují vědci!“. Vědci? Tři vejce TÝDNĚ? A pak to pokračovalo slovy, že každé další vajíčko denně zvyšuje pravděpodobnost srdečních problémů a riziko předčasné smrti. Předčasné smrti? A to myslí kinder vajíčko, vejce napuštěné kyselinou nebo co je to za vejce, že mluví o smrti? Pravdou je, že autor článku neuvedl na pravou míru, o jaké vajíčko přesně jde. Pokud se jedná o jakékoli jiné vejce, než vejce obecné, omlouvám se předem. Nicméně, ono se asi nejedná. Je potřeba takové zprávy číst, abychom měli prostor je pak zase vyvracet. Tak si to pojďme vyvrátit, než začnete snídat místo třech vajec - tři rohlíky s taveňákem.

11.4.2019
Hodnocení:

Výkon, síla a energie – to jsou tři hlavní atributy, které charakterizují moderního muže. Pro žádného muže ale není jednoduché udržet si v průběhu života stále stejný elán a vitalitu, a to ani pro bývalé vrcholové sportovce jakým je nejúspěšnější akrobatický lyžař v české historii Aleš Valenta. Nad jeho „zlatým skokem“ na ZOH 2002 v Salt Lake City užasl celý svět. Sportu se věnuje dodnes. Podařilo se nám s ním promluvit o jeho aktivním životě. Jak se olympijský vítěz udržuje v kondici dnes? A je to dosažitelná cesta i pro Vás?

30.5.2021
Hodnocení:

Už po léta se horlivě diskutuje, zda užívat margariny či nikoli. Podívejme se tedy na to, jak to s nimi je a zda je opodstatněné upozorňování na jejich možná rizika. V článku se též dočtete, co jsou to transmastné kyseliny a jaký je jejich dopad na naše zdraví.

7.6.2019
Hodnocení:

Často si lidé pletou detox s hladovkou a nebo druhem diety. Jak tedy má detox vypadat, aby opravdu fungoval a našemu tělu opravdu pomohl? Máme pro vás správný postup i jídelníček!

28.2.2017
Hodnocení: