Gleidshop
Eshop

Jaký bude únor aneb Co říkají karty

Únor by se měl odvíjet ve znamení přívalu energie a vitality, díky kterým byste měli být více kreativní a něco nového tvořit. Jestliže budete smýšlet pozitivně, tak zaznamenáte samozřejmě i posun směrem kupředu. Každý krůček se počítá. Učte se sebelásce - myslete více sami na sebe a dělejte si na sebe pravidelně čas.
pixabay.com

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Očekávejte změny, které mohou být zásadní - může se jednat o změnu bydliště, práce, partnerskou změnu, zrození nového života, cestování... Zprávy, které k vám budou přicházet, by měly být především dobré. Únor by pro vás mohl být ve znamení nového začátku. Může se vám ozvat osoba z minulosti, která vám nakonec zamotá hlavu, a vy si nebudete jistí dalším krokem. Můžete navázat vztah s někým z velké dálky, avšak zvažte všechna pro a proti. Jestliže budete mít s partnerem rozepře, nakonec by to mělo dopadnout dobře a měli byste se usmířit. Zdravotně si dávejte pozor na úrazy dolních končetin a také na urologický systém.
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Vypadá to, že únor by pro vás mohl být nelehký, protože budete muset překonávat překážky. Jestliže se jich nezaleknete, tak byste nad nimi měli zvítězit. V případě konfliktu by mělo nastat usmíření, kdy však na danou zkušenost dlouho nezapomenete. Někteří z vás se však můžou stranit lidem, aby nemuseli čelit zkouškám osudu - ne vždy to bude dobrý nápad. V práci můžete očekávat přechodné překážky, a to třeba v podobě momentálně nepříjemného šéfa. V milostném životě budou někteří z vás řešit otázku nevěry, protože váš protějšek bude chladnější než dříve. Jiní zase zjistí, že buď oni sami, nebo jejich partner má strach ze závazku. Zdravotně si dávejte pozor na kosti a lebku.
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Únor bude opředen nějakým tajemstvím, kterému přijdete nebo nepřijdete na kloub. Můžete to pocítit jak v práci, tak i doma. Jen buďte obezřetní, protože na vás může být připravena nějaká past. Vše dělejte raději s rozvahou, neboť se k vám můžou dostat důležité informace, jež leccos dokážou zvrátit. Někteří z vás budou skládat zkoušky a díky tomu si uvědomí, že nestudují obor, jenž by je naplňoval. V partnerské oblasti budete řešit nevěru, a to buď vlastní či partnerovu. Můžete polemizovat nad tím, zda podlehnout jistému člověku, a k tomu případné klady a zápory. Zdravotně můžete mít psychosomatické obtíže. 
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Během února se pokuste začít myslet pozitivně, protože vaše negativní myšlenky vám můžou přinést mrzutosti. Zprávy, které se k vám budou dostávat, nemusí být příjemné. Celkově bude tento měsíc bojovnější - budete muset pro úspěch něco udělat. Některé z vás bude ovládat strach, avšak v mnoha případech to budou úplně zbytečné obavy. Podívejte se na lidi, jenž vás obklopují - třeba si uvědomíte, kdo ve vašem životě má setrvat, a kdo má odejít. V milostném životě můžou nastat nejasnosti. Zdravotně si dávejte pozor na dýchací ústrojí a snažte se předejít prochlazení.
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Únor by pro vás mohl být o zábavě a oslavách. Můžete se často nacházet ve společnosti nějaké mladší ženy (kamarádky), se kterou však hrozí konflikt, proto buďte opatrní na svá slova a volbu společnosti. Může se vám dostávat od okolí projevů přízně. Rozhovory budou v určitých případech spíše zdvořilostní. Celkově budete mít během celého měsíce harmonické pocity. Někteří z vás budou slavit zásnuby. V milostné oblasti můžete započít nový vztah. Jestliže budete mít s protějškem nějakou hádku, mělo by nastat brzy usmíření. Zdravotně se zaměřte na dvanáctník a orgány v oblasti solar plexus.
 

Rak (22.6. - 22.7.)

V únoru si dávejte pozor na lidi, jenž vás obklopují, protože se může vyklubat z některého z nich zákeřná osoba (může se jednat i o zhrzeného milence či milenku). Hlídejte si i své osobní věci, neboť o ně můžete přijít. Klidně můžete dojít v průběhu měsíce k závěru, že jste měli "růžové brýle" a uvědomíte si skutečnou povahu lidí kolem vás. Pokud budete chtít něco realizovat, tak počkejte opravdu na správný okamžik - únor nemusí být tou vhodnou dobou. V milostné oblasti můžete procházet nějakým klamem (může to být vztah kvůli něčemu jinému, než jsou city). Zdravotně si dávejte pozor na uši, krk a nos.
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Během února budete řešit svou rodinu a rodinné zázemí. Karty předpovídají, že někdo z vašich blízkých může onemocnět a vy o něj budete pečovat. Můžete se pokusit o změnu přístupu k životu a více se budete snažit osamostatnit. Věc, na které pracujete či budete pracovat, by měla být úspěšně zakončena. Celkově by se mělo jednat o příznivý měsíc. Pokud jste zadáni, měli byste mít pocit, že máte stabilní vztah. Zdravotně si na sebe obecně dávejte pozor, ale nevypadá to na závažné potíže (toto sdělení berte s rezervou - musela bych provést výklad na konkrétní osobu).
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Únor by pro vás měl být hodně o výkyvech nálad, můžete mít občasné obavy, protože vás budou provázet předtuchy, ale také silné touhy po změně. Jen buďte opatrní, abyste si nestavěli "vzdušné zámky". Pokud toužíte po miminku, únor by vám měl přát. Buďte ostražití v komunikaci s lidmi, protože se vás může někdo snažit podvést. Mělo by se vám dostat krátkodobého uznání. V milostném životě můžete být na jedné straně zamilovaní, na straně druhé zase zmatení, občas žárliví. Zdravotně byste měli mít přetížené nervy, proto dostatečně odpočívejte.
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Bude před vámi měsíc plný překvapení. Dávejte si však na sebe pozor, protože karty varují před úrazy a nehodami. Některé věci, které stagnovaly, přijdou nečekaně a leccos se tím vyřeší. V milostné oblasti to platí taktéž - najednou může přijít radikální vyřešení vztahu ve smyslu rozchodu nebo k vám přijde nějaká překvapivá zpráva. Vyhněte se v životě ukvapenému jednání. Mohli byste být v kontaktu s osobu, která bude najednou agresivní, takže buďte ostražití. Zdravotně byste mohli řešit zuby, také je tu možnost operace.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Únor by měl být pro mnohé z vás ve znamení docela příjemných změn. Buďte trpěliví, vaše přání by se mělo během tohoto měsíce splnit. Očekávejte příval životní síly a dobrou náladu. Mnozí z vás se budou snažit tu jednotvárnost všedního dne nějak změnit. Běžte ven - jestliže to jen půjde, tak si zajděte do přírody. Spěte, meditujte. Milostný život by měl být prozářen, budete mít pocit věrnosti a šťastného partnerství. Zdravotně si dávejte pozor na hlavu a krevní oběh. Obzvláště se na sebe zaměřte tehdy, pokud se vám opakuje nějaká choroba.
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Během února byste měli zaznamenat rozhýbání se věcí, které dlouho stagnovaly. Také by se k vám měly dostat docela důležité informace, které se budou týkat citů, ale i pocitů. Celkově byste měli hodně přemýšlet a může se stát, že budete i myšlenkami jinde. Očekávejte výkyvy nálad. Snažte se myslet pozitivně, protože se vám můžou hlavou honit často negativní myšlenky. Někteří z vás budou mít nový vztah. Je tu však jistá pravděpodobnost, že vztah může spíše krátkodobý. Někteří z vás odhalí partnerovu slabost pro nevěru. Zdravotně si dávejte pozor na nohy, můžou vás také bolet klouby. 
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Během celého měsíce můžete nad něčím přemýšlet a rozhodovat se, co dál. Můžete se snažit něčemu vyhnout, proto vám to bude stěžovat rozhodnutí a celé se to potáhne. Jen dobře vše analyzujte, protože se nemusíte správně rozhodnout a povede to ke ztrátám. Někteří z vás budou podléhat strachu z nového začátku, ale někdy není jiné východisko. V milostném životě by měl nastat nějaký obrat. Rozhodování se může týkat i milostného života, kdy budete volit mezi partnery. Zdravotně se zaměřte na lymfatický systém, také na žíly a cévy.
 
Tak to byla únorová předpověď pro jednotlivá znamení zvěrokruhu. Pamatujte, že tato předpověď je jen pro ty, jenž si jej přečtou.
 
Přeji vám pohodové dny prozářené štěstím

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Jak přizpůsobit své chování a jídelníček chladnějšímu klimatu, abychom si i v zimě zachovali pevné zdraví a dostatek energie?
25.12.2017
Hodnocení:

S létem přichází teplejší počasí a s tím zase menší chuť se hýbat a sportovat. Pro ty, kteří to ale myslí s lepší postavou a lepším životním stylem vážně, by ani toto období nemělo být obdobím bez cvičení. Jak to ale dělat, když se potíte už jen při pomyšlení na nějakou fyzickou aktivitu?

27.6.2016
Hodnocení:

V životním stylu podle ájurvédy hraje velmi významnou roli používání bylin a koření. Ájurvédští lékaři je předepisují v souladu s tzv. osobní konstitucí, které se nazývá  PITTA, VÁTA a KAPHA. Na rozdíl od fytoterapie se podle ájurvédy nepoužívají byliny podle zdravotního problému, který konkrétně právě máte, ale právě podle konstitučních typů. Ovšem existují základní byliny, které lze využívat bez ohledu na konstituční typ.

20.9.2019
Hodnocení:
Dalo by se říct, že je zázračný, spolehlivě pomůže při nachlazení, a když ho budete mít doma, nebudete muset při prvním příznaku rýmy a kašle běžet do lékárny.
2.5.2018
Hodnocení: