Gleidshop
Eshop

Co říkají tarotové karty na rok 2021?

Milí čtenáři, čas neúprosně letí a už se píše rok 2021. Mnozí z vás jistě očekáváte, o čem právě tento rok bude. Ideálně, zda se bude odehrávat v lepším duchu než docela napínavý rok 2020. Ještě mi dovolte malou poznámku - tato předpověď je sepsána pro ty, kteří si ji opravdu přečtou. Protože právě to má velký vliv na její vyplnění.

pixabay.com

 

V roce 2021 se chopíte nových úkolů a zkušeností

Obecně řečeno bude rok 2021 pro mnohé z vás o chopení se nějakého nového úkolu a učení se novým věcem. Měli byste mít dobrou motivaci, také radost ze samotné práce, protože první výsledky, které se dostaví, budou velice příjemné. Může se jednat opravdu o skutečné vzdělávání se nebo třeba o školu života, kde budete získávat nové obohacující zkušenosti. Hodně z vás bude svádět boj mezi rozumem a city, kdy vás právě city budou chtít ovládnout. Může to být třeba zbavení se nějaké závislosti či určitých zvyklostí, které vám již nějaký čas škodí. Nemusí to být snadný úkol, ale pokud si najdete tu správnou motivaci, proč to udělat, nakonec se vám podaří zvítězit.


Může pro vás být dobré vědět, že můžete očekávat, že budete mít častokrát během roku radost ze života, budete pociťovat příval životní energie a také vás bude na cestách provázet důvěra v dobrý výsledek. Dovolte, aby ve vás rozkvetla a dozrála "sluneční" povaha, která se ve vás v tuto chvíli ukrývá a nebyla dostatečně odhalena.

 

Milostný život ovládnou příjemné nové začátky

V milostné oblasti můžete očekávat nové začátky. Ve stávajícím vztahu můžete prožít nějakou sérii starostí, které by buď měly pomoct k tomu, abyste vybudovali stabilnější základy, nebo právě díky následným urážkám a konfliktům dospějete k ukončení vztahu. I když pro některé z vás může slovo "rozchod" znít negativně, změňte v tomto případě pohled na věc, protože díky ukončení vztahu dojde k vašemu vnitřnímu osvobození. Taky budete mít víc síly, která vám před tím ve vztahu mizela. Pak už bude na každém z vás, jestli se budete chtít nějaký čas trápit a být single, nebo zda se rozhodnete vnitřně tento status změnit a otevřít se poznávání nových lidí. 

 

Velké změny nastanou i v pracovním životě

V pracovní oblasti byste měli očekávat nějaké změny, a to ve smyslu nového úkolu, nového pracovního zařazení nebo může nastat ještě zásadnější změna - nové pracovní místo. Když byste měli pocit, že na novou pracovní pozici nemáte příslušné vzdělání, neklesejte na mysli, protože díky vašemu talentu a zvídavosti docela hravě potřebné znalosti doplníte.

Některým z vás se stane, že budou muset udělat něco, co nebude v souladu z jejich nastavením. Například u těch z vás ve vedoucí pozici to může být kárání nebo vyhození z práce člověka, kterého si vážíte, ale vedení firmy bude jiného názoru. Jiní z vás se zase můžou stát terčem kritiky a boje s nadřízeným, kdy to může vést až k samotné výpovědi. Ať přijde nakonec změna jakákoliv, měla by být u mnohých z vás k lepšímu, protože by vás práce měla více bavit, vnitřně naplňovat a měli byste při ní uplatnit i zdravé sebevědomí, které pomůže k větším pracovním úspěchům.
 
Přeji vám všem mnoho úspěchů v roce 2021 a pevné zdraví
 
Iva Aiesh

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

V dnešním povídání navážeme na předchozí úvodní seznámení s úlohou bylin a koření ve stravování podle zásad ájurvédy. Z opravdu velkého množství nejrůznějších pro nás exotických bylin jsem vybrala ty nejzásadnější pro nás, ženy.

14.10.2019
Hodnocení:

Slyšeli jste již o krabičkové dietě? Tento hit se mezi lidmi v poslední době velmi rozrůstá. Oč se jedná, jaké jsou výhody a nevýhody – to se dozvíte v tomto článku. Kdo ví, třeba se vám tento způsob stravování zalíbí a zkusíte to také.

14.6.2017
Hodnocení:
Mnohé ženy se dennodenně líčí, k čemuž užívají rozličné prostředky dekorativní kosmetiky. Přitom si málokdy uvědomují, co si přitom na svá ústa, obličej či oči nanášejí. A pak se leckdy podivují nad tím, proč mají rozličné problémy, ať již s pokožkou či dalšími orgány. V článku se proto zaměříme na možná rizika těchto moderních „zkrášlovacích“ pomůcek.
30.12.2017
Hodnocení:

Železo v krvi si nějakou genderovou korektnost nepřipouští. Upnulo se převážně na ženskou část populace.

5.8.2020
Hodnocení:

Vyhledávání

O nás

Stáhněte si nás do telefonu

Náš Facebook

Náš Instagram

Instagram