Gleidshop
Eshop

Je-li vám, dámy, život milý, vyhněte se v životě zakázaným typům mužů!

Rodiče, sourozenci a vlastní děti se objeví v našem životě, aniž bychom měli nějakou šanci je blíže ovlivnit. Jediný výběr, který máme pevně v rukou a padá jenom na naši hlavu, je volba našeho životního partnera.

pixabay.com

 

 Každý člověk, který má touhu žít v páru, je v zajetí svých představ, jak by měl jeho životní druh vypadat. Po pár vlastních nebo okoukaných zkušenostech z raného mládí své názory poopraví, a pokud je to žena či muž, kteří jsou spíše realisté než snílci, vstupují do rozhodující fáze - TAK KDO BUDE VÍTĚZ? s očima a ušima otevřenýma dokořán.

Těch typů mužů, kterým by se žena se zdravým rozumem měla zdaleka vyhnout, není zase tak moc. Špatná zpráva je ta, že to nemají napsáno na čele a na první pohled se to těžko odhaduje. Dobrá zase, že i kdyby si postižení pánové byli dobře vědomi svého vztahového hendikepu, nejpozději do konce 6. měsíce se odhalí v plné své kráse.

 

Jakému typu mužů se tedy musíte už zdaleka vyhnout?

 

1. CHOROBNÝ ŽÁRLIVEC

Ten odkryje svou pravou tvář už během prvních schůzek, takže pokud se vrhnete do vztahu s tím veskrze okouzlujícím mužem, který vás miluje od prvního okamžiku tak, jako nikdo nikdy před tím, stačí být prvních čtrnáct dnů ve střehu. Dívce nezralé už na druhém setkání zní: „Miluji tě! A kdybych se dozvěděl, že mě podvádíš, zabiju vás oba dva!“, jako rajská hudba. Zkušená žena naopak uslyší zvuk výstražných sirén a bez okolků prchá na kilometry daleko, i když jí to může srdce utrhnout.

Chorobní žárlivci nejsou schopni jakékoliv přetvářky a až nudně se opakují. První týden z nich vypadne varování (…a ne abys tam šla beze mne…), druhý a třetí týden procedí pár výslechových otázek (…vedle koho jsi seděla …) a nejpozději na konci měsíce se objeví první výtka (…vždyť ty chlapy sama provokuješ…). Ještě okatější je jejich přepadová aktivita, a tak už od prvních dnů se nečekaně zjevují ve vaší škole nebo zaměstnání, postávají u domu, kde bydlíte, a nejednou vás překvapí, když se k vám přidají na cestě ke kamarádce nebo do divadla.

 

2. ALKOHOLIK či JINÝ ZARYTÝ ZÁVISLÁK

V tomto případě muž až zázračně zaktivizuje všechny zbytky své vůle a minimálně měsíc seká dobrotu, nebo to alespoň mistrně předstírá. Prvních pár týdnů se zdá, že jste narazila na kavalíra, který hýří lichotkami, vtipem a nešetří ani květinou. Párkrát vás překvapí nečekaně narychlo zrušenou schůzkou, protože se ještě dokáže ovládnout, aby vám nechodil na oči, když své závislosti dá průchod. Zanedlouho se začínají pauzy mezi setkáními prodlužovat a sem tam na ně prostě nepřijde, aniž by dal vědět. A pak se najednou odhalí v plné své kráse, takže má žena před sebou naprosto jiného člověka, než kterého zná. Nevědomá dívka nebo samaritánka si vezme za úkol své cti zachránit život vyvoleného a vyvést ho z temnot jeho bludného světa. Zatím netuší, že za krátký čas bude intenzivní pomoc potřebovat ona sama.

 

3. ASOCIÁLNÍ LENOCH, HYSTERICKÝ MUŽ A CHOROBNÝ VZTEKLOUN

Na první a dokonce i na druhý pohled bude každá žena přesvědčena o správnosti svého výběru a dlouhé měsíce nemusí ani zavadit o jakoukoliv známku chorobného chování. To samozřejmě pro ni představuje daleko větší riziko, než v předchozích dvou případech, protože její několikaměsíční zamilovanost se postupně prohlubuje do absolutna a taktéž chování partnera týdny a týdny neodporuje jejímu nastavení životních priorit.

Lenoch vaše podezření, že něco není v pořádku, dokáže velice trefně rozpustit. Jeho výmluvy a lži (nemůžu sehnat práci … za ty peníze tam nebudu dělat … na to nemám …) jsou propracované do všech detailů a dokáže být tak sugestivní, že nejedna žena je vedle něj smýkána lítostí a nespravedlností, kterou ventiluje velkým pochopením a touhou se o svého miláčka postarat.

Hysterik vás zase uchvátí od prvního okamžiku nejenom svou přitažlivostí, ale neustálou touhou milostně diskutovat. Je pro něho utrpením chvíli mlčet, rád se vychvaluje a poslouchá, vyjadřuje se poeticky, často se dojímá a nešetří ani slzou v oku. Miluje publikum, velká gesta a hlavně chce být za všech okolností středem vesmíru. Pokud se mu dáte všanc, budete po pár týdnech nemile zaskočena pěkným skandálem na veřejnosti, aniž byste přišla na to proč?, výbuchem vzteku, když mu nesplníte jeho přání a hlavně v každé situaci on bude ten skvělý a vy ta špatná.

Poslední pohroma pro každou dívku a ženu je chorobný vztekloun. Na začátku toká a raději by si uhryzl jazyk, než abyste poznala, jak s ním lomcuje zuřivost, když něco neděláte, jak on si přestavuje. Jakmile ale vytuší, že vaše zamilovanost si nasadila růžové brýle, prostě zařve. Nebo rovnou uhodí. Pokud vyznáváte zásadu „druhé šance“, nemusíte se bát. Velice brzy si to celé zopakujete. Že ještě posbírá poslední zbytky rozumu a je schopen vás třeba na kolenou s kytkou v ruce uprosit, že to bylo fakt naposledy? Nebylo. Tím si můžete být jistá!

 

Srážka se zakázaným typem muže dokáže prověřit vaše JÁ, jako nic před tím!

Dobrá zpráva je, že se ve vašem okolí určitě najde nějaký člověk, kterému na vás záleží a bude i přes váš odpor neustále bojovat za to, abyste prozřela. Ta špatná, že přijít na to a uvědomit si, jaká je pravá tvář toho, komu dovolíte vejít do vašeho života, je jenom na vás. Pak, je-li vám život milý, rychle od něho prchejte! Co nejdál!!!    

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Šárka Kocurková

učitelka s velkým srdcem, biolog

Šárka miluje svou rodinu, rodné Valašsko a skutečný život. Dýchá pro svou učitelskou profesi, která v ní probudila zájem o psychologii a sociologii. Najdete u ní články o lidských vztazích, plné humorných situací a rad, které jsou určeny přímo pro ženy, i témata odborná, která se snaží populární formou zpřístupnit našim čtenářkám.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Pokud máte doma žáka nebo studenta denního studia do 26 let, můžete dost ušetřit. A to na dopravě vlaky a autobusy po celé České republice. Jak na to?

14.9.2018
Hodnocení:
My ženy často děláme všechno. Honíme se nesmyslně za tím, aby to klapalo na všech frontách. Jako by se bez nás měl zbořit svět. Pro ostatní bychom se rozkrájely, ale na sebe nehledíme. A to je chyba obrovských rozměrů. Přímo maxi chyba. Vyvarujte se jí. Jinak budete litovat a jediné, co se jednou zboří, budete vy sama.
26.7.2018
Hodnocení:
Mahmúd Darwíš bývá často označován za palestinského národního básníka. Toto označení by mělo odkazovat především na jeho touhu po ztraceném domově, na lásku k jeho vlasti. Jeho poezie tak rozhodně nevyznívá jako boj proti izraelskému lidu.
13.10.2017
Hodnocení:
Jak se postarat na jaře o růže? Je to celkem věda, ale myslím, že to zvládne každý. Vhodné hnojení, střih, úprava záhonu. Pojďme si říct, jak na to.
18.5.2018
Hodnocení:

Vyhledávání

O nás

Stáhněte si nás do telefonu

Stažení aplikace

Náš Facebook

Náš Instagram

Instagram