Gleidshop
Eshop

Co přinese říjen? Berani by měli být obezřetní, Blížence pohltí kreativita a Střelci se ponoří do změn

Co vás čeká v měsíci říjnu? Komu se povede, koho čekají změny a kdo by se měl mít na pozoru a neusnout na vavřínech? Pojďte se se mnou podívat, co vašemu hvězdnému znamení přinese nový měsíc.

Freepik

Beran

Říjen bude ve znamení pozitivních změn a zároveň bohatým měsícem na události, které vás čekají. Ve vztazích tento měsíc buďte obezřetní, protože se mohou vyskytnout překážky a malé nepříjemnosti. Nejlépe uděláte, když v tomto období trochu zpomalíte a budete naslouchat i lidem z vašeho blízkého okolí. Je nejvyšší čas uvolnit se a důvěřovat i ostatním!

 

Býk

V měsíci říjnu se budete soustředit na změny, které když přijmete, tak vám do života přinesou větší rovnováhu a harmonii. Čeká vás nová cesta a možnosti, které se před vámi budou otvírat. Zde je ale potřeba mít otevřenou mysl. Pokud se nacházíte ve vztahu, tento měsíc věnujte protějšku více času než obvykle, pomůže vám to v růstu a v rozvíjení nejen vztahu, ale i osobního života.

 

Blíženci

V měsíci říjnu budete více kreativní než obvykle, bude se vám dařit v nápadech, které pokud vytrváte proměníte v dokončenou realitu, což vám jindy dělá značný problém. V tomto měsíci můžete očekávat i zprávu od svého bývalého partnera, který s vámi bude chtít dořešit neuzavřené věci. Pokud jste umělec, spisovatel či pracujete v oblasti kreativity, tento měsíc by mohly přijít doslova převratné nápady.

 

Rak

V tomto měsíci směřujte svou pozornost a energii skrze rodinu a vztahy. I když se může zdát, že tento měsíc toho bude na vás moc, tak se nebojte. Vše zvládnete s nadhledem a zároveň s dostatečnou energií, která po každém vyřešení určité věci přijde. Zkuste se rozmazlit dovolenou nebo si udělejte čas jen pro sebe a dopřejte si potřebný odpočinek. Procházka vám udělá dobře jak psychicky tak i fyzicky. 

 

Lev

Vaše štěstí, které vás v minulých měsících opustilo se pomalu ale jistě vrací zpět. Díky tomuto zvratu vám do života přijdou nové a skvělé možnosti, které vás nakopnou a dodají novou pozitivní energii. Pokud budete prožívat hněv a vaše mysl bude v plamenech, pokuste se tuto energii směřovat správným směrem do pozitivních akcí. Nenechte se vyvést z míry a vše řeště s klidnou hlavou, jinak by vás to mohlo mrzet.

 

Panna

V říjnu zaznamenáte revizi či obměnu vašeho rozpočtu. Své nápady skrze finance také budete aplikovat a protože tyto nápady budou plnohodnotné, bude se vám dařit. Svou energii v říjnu byste měli věnovat také své rodině a vztahům, které mohou být v tuto chvilku vyhaslé. Nezapomínejte ani na sebe a vsaďte na dostatek pohybu, abyste v podzimních měsících neměli příliš slabou imunitu.

 

Váhy

Je čas vylepšit svůj způsob, jakým jste se doposud reprezentovali. I když jste chladné znamení, tak v tomto měsíci se ve vás probudí oheň, který vás povede a naučí vás bránit se a říkat věci přesně tak, jak ve skutečnosti jsou. Pokud jste o sobě do nedávné chvíle pochybovali, tak po tomto měsíci už nebudete. Uvědomte si své hodnoty a životní cestu, kterou jste ušli. Zjistíte, že není silnějšího člověka kolem vás, jako jste vy.

 

Štír

Potřeba samoty a soukromí bude v tomto měsíci pro vás silnější a důležitější než kdy jindy. Pokud na chvilku zastavíte a dopřejete si dostatečný klid a odpočinek, otevřete svou mysl, mohou přijít skvělé nápady, které obohatí váš osobní život, ale i pracovní život. Pokud přemýšlíte nad změnou, počkejte až na konec října, protože v tomto měsíci naleznete další nové cesty, díky kterým budete mít jasno.

 

Střelec

Život je změna a tak to má být. Pokud jste toužili po dovolené, novém účesu, navštívit kosmetiku nebo si vyrazit na neplánovaný výlet, tak právě teď je ten nejvyšší čas odhodlat se k něčemu novému. Pokud je před vámi nový projekt, z kterého máte rozpolcené pocity, tak se nebojte, vše dopadne dobře, protože energie v tomto měsíci bude stát na vaší straně. Jste-li nezadaní buďte na pozoru, někdo nový přichází.

 

Kozoroh

V říjnu budete mít dost práce a do vašeho života budou stále přicházet nové a nové výzvy a změny především skrze pracovní a profesní sféru. Mějte se proto na pozoru a před každým rozhodnutím zvažte všechny pro a proti. Pokud neusnete na vavřínech dokončíte každý projekt zdárně a budete náležitě odměněni. Svůj čas směřujte i skrze rodinu a přátelé, kteří vás podpoří i když vaše nálada bude v některých chvilkách na bodu mrazu.

 

Vodnář

Vynaložili jste veškeré úsilí, energii a došli jste tak daleko, že teď přichází čas na sklízení odměn za vaši tvrdou práci. V říjnu k vám bude přicházet hojnost a vy konečně získáte to, po čem jste tak dlouho toužili. Tento měsíc vám přeje a proto se budete stále blíž a blíž posouvat k vašim vytyčeným cílům. Něco nového a velkého je na obzoru, tak nepromeškejte svou možnost.

 

Ryby

Září pro vás bylo náročné a velmi intenzivní ve všech směrech, ale říjen bude klidnější. V tomto měsíci se zaměřte na své finance a hospodaření s penězi. Najděte si v tomto měsíci čas také pro sebe a vyjeďte si na výlet nejlépe koncem měsíce, možná se totiž setkáte s novou osobou, která se stane součástí vašeho života. Pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a podpoří vaši duševní rovnováhu.

 

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Katarina Müllerová

Tarot a numerologie, alternativní cesty ke zdraví

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Rostlina nebo živočich? Roztomilá zelená kulička s malými nároky na údržbu, která krásně ozdobí Vaši domácnost. Prozradím Vám co vlastně řasokoule je a jak se o ni starat.

26.5.2021
Hodnocení:
„Tady už jsem někdy byl, tohle už jsem někdy zažil…" Řekli jste si někdy tuto větu v situaci, kdy jste si zároveň byli jisti, že jste na onom místě nikdy být nemohli, nebo že se určitá událost nikdy nestala? Ano? Pak jste zažili déja vu!
2.1.2017
Hodnocení:
Zjišťujete každoročně na dovolené, že domluvit se jen rukama vám přeci jen nestačí? Chcete se ve studiu angličtiny pořádně nastartovat? Nebo ji potřebujete pro změnu práce? Přečtěte si, jak si vybrat to pravé ořechové pro vás a nastavte si správné studijní rituály podle vašeho nastavení.
17.8.2017
Hodnocení:

Šílená únava, citelné tloustnutí, frustrace, špatná nálada, nervy na pochodu a uvnitř pusto prázdno. Někam do neznáma se poděla vaše jiskra a smysl pro humor se z vás také odstěhoval. Přece nejíte, nespíte, dřete se, honíte se do poslední minuty dne, pořád a pořád nemáte na nic čas a přitom se máte stále hůř a hůř. Jenže jakto? Vždyť vy se přece tááák snažíte. A jsme doma! Nesnažte se a raději vzpomeňte, kdy jste si naposledy dopřála vlastní radost, nebo osvěžující odpočinek v jakékoliv podobě?

14.11.2019
Hodnocení: