Gleidshop
Hlavní baner

Objevte se stylistkou poklady v šatníku a ušetřete tisíce!

Věděli jste, že stylista dávno není jen pro bohaté a mediální hvězdy? Naopak, díky dobrému stylistovi můžete za pár korun ušetřit spoustu tisíc a hlavně už si prostě nikdy nekoupíte unáhleně nic co vám nebude slušet!

pixabay.com
 

Plná skříň a nemám co na sebe!

Tak, která z nás to nezná? Ráno stojíme před plnou skříní a stejně nevíme co na sebe! Část nám nesedí, ve spoustě oblečení se necítíme dobře... 

A co to vyřešit jednou pro vždy, nechat si poradit od odborníka, neuvěříte, kolik pokladů v té skříni najdete! Samozřejmě to platí i pro muže!

Proč nakupovat se stylistou?

 
1. Pro začátečníky i pokročilé
 
Radí vám v oblastech, kde si nejste úplně jistí, saháte i po věcech, které byste si za normálních okolností nevyzkoušeli a učíte se novým kombinacím.
 
2. Proč si nechat zkontrolovat šatník?
 
Do skříně nepatří to, co dlouhodobě nenosíme, co nám nesedí v rámci velikosti, nesedí našemu typu a je obnošené. Často ani na nákupy nemusíte, protože zjistíte, kolik toho doma máte a kolik se toho dá perfektně zkombinovat. Můžete získat rovnou seznam věcí, které je potřeba dokoupit a kde. 
 
3. Proč rada kamarádek nebo maminky není vhodná?
 
Často se setkávám s tím, že kamarádka se snaží dobře poradit, ale výsledkem je, že radí, co se líbí jí, ne co bude klientce slušet.
 
4. Chcete ušetřit peníze?
 
Pak nakupujte s odborníkem, za jehož rady budete jednou vděční a investice do něj vložená se vám vrátí.
 
5. Typy a triky
 
Stylistka vám osobně vysvětlí, jaký jste typ, kam se můžete v rámci image posunout, jak být více sexy, kde ubrat a kde přidat. Proč nemáte nosit určité délky apod. Kde se to jinde dozvíte???
 
6. Doplňky
 
Řada lidí nenosí doplňky, protože to zkrátka neumí. Jestli chcete být vždy o krok vepředu, ona je ta správná osoba, která vám poradí porozumět doplňkům a zamilovat si je.
 
7. Celková image je důležitá
 
Obarvit se na rezavo je fajn, ale přemýšlely jste někdy nad tím, co to udělá s vašim šatníkem? Stylistka vám poradí jak ke změnám barev přistupovat a jak kombinovat novou image se stávajícím šatníkem.
 
8. Nemáte čas?
 
Nemusíte bezcílně bloumat po obchodech. Prací stylistky je vám zboží najít a doporučit takové, které se bude hodit na danou příležitost. Není nic lepšího, než když vytížená žena koupí plesové šaty do 30 minut.
 
9. Servis v šatně
 
Nechodíte z kabinky a stylistka vám nosí potřebné oblečení, které s vámi konzultuje již v šatně a volí vhodný outfit. 
 
10. Stylistka online
 
Je to váš rádce na vaší životní cestě. Svatba, promoce, rande, křtiny, narozeniny, povýšení, nová práce, maturita, každý má svou cestu a pamatujte! 
 
 
Jedno dobře zvolené oblečení nahradí 1000 slov!

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Eva Vlachová

stylistka

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Jak docílit toho, aby váš make-up vypadal celý den krásně a především držel na svém místě? Jedině tak, že pleť na make-up připravíte dokonalou péčí a - podkladovou bází.
31.5.2018
Hodnocení:

Mít precizně a výrazně nalíčené rty rtěnkou vás láká, ale stále jste se nepřiměly k tomu, jí začít používat? Pojďme to změnit.

27.11.2018
Hodnocení:

Nechat se celý den hýčkat, je určitě příjemné, ale zároveň to chce trochu odvahy oddat se a dát prostor profesionálům, zrealizovat společné představy. Není vždy úplně na místě vše otočit a zcela změnit, je to individuální. I malá změna, nebo jen dobře mířené rady a návody, jak sladit a zkombinovat vlasy, líčení a oblečení, klientce zvednou náladu.

15.5.2017
Hodnocení:

Cestování s dítětem od jednoho do dvou let věku je mimořádně zábavná aktivita, kterou lze jen doporučit. V tom mi jistě dá za pravdu každý, kdo si to alespoň jednou vyzkoušel. A tak snad jen přispěji, ke vší té radosti, několika málo tipy a radami, neboť jsem si vědoma, že tady je každá dobrá rada drahá.

14.8.2019
Hodnocení: