Gleidshop
Hlavní baner

Objevte se stylistkou poklady v šatníku a ušetřete tisíce!

Věděli jste, že stylista dávno není jen pro bohaté a mediální hvězdy? Naopak, díky dobrému stylistovi můžete za pár korun ušetřit spoustu tisíc a hlavně už si prostě nikdy nekoupíte unáhleně nic co vám nebude slušet!

pixabay.com
 

Plná skříň a nemám co na sebe!

Tak, která z nás to nezná? Ráno stojíme před plnou skříní a stejně nevíme co na sebe! Část nám nesedí, ve spoustě oblečení se necítíme dobře... 

A co to vyřešit jednou pro vždy, nechat si poradit od odborníka, neuvěříte, kolik pokladů v té skříni najdete! Samozřejmě to platí i pro muže!

Proč nakupovat se stylistou?

 
1. Pro začátečníky i pokročilé
 
Radí vám v oblastech, kde si nejste úplně jistí, saháte i po věcech, které byste si za normálních okolností nevyzkoušeli a učíte se novým kombinacím.
 
2. Proč si nechat zkontrolovat šatník?
 
Do skříně nepatří to, co dlouhodobě nenosíme, co nám nesedí v rámci velikosti, nesedí našemu typu a je obnošené. Často ani na nákupy nemusíte, protože zjistíte, kolik toho doma máte a kolik se toho dá perfektně zkombinovat. Můžete získat rovnou seznam věcí, které je potřeba dokoupit a kde. 
 
3. Proč rada kamarádek nebo maminky není vhodná?
 
Často se setkávám s tím, že kamarádka se snaží dobře poradit, ale výsledkem je, že radí, co se líbí jí, ne co bude klientce slušet.
 
4. Chcete ušetřit peníze?
 
Pak nakupujte s odborníkem, za jehož rady budete jednou vděční a investice do něj vložená se vám vrátí.
 
5. Typy a triky
 
Stylistka vám osobně vysvětlí, jaký jste typ, kam se můžete v rámci image posunout, jak být více sexy, kde ubrat a kde přidat. Proč nemáte nosit určité délky apod. Kde se to jinde dozvíte???
 
6. Doplňky
 
Řada lidí nenosí doplňky, protože to zkrátka neumí. Jestli chcete být vždy o krok vepředu, ona je ta správná osoba, která vám poradí porozumět doplňkům a zamilovat si je.
 
7. Celková image je důležitá
 
Obarvit se na rezavo je fajn, ale přemýšlely jste někdy nad tím, co to udělá s vašim šatníkem? Stylistka vám poradí jak ke změnám barev přistupovat a jak kombinovat novou image se stávajícím šatníkem.
 
8. Nemáte čas?
 
Nemusíte bezcílně bloumat po obchodech. Prací stylistky je vám zboží najít a doporučit takové, které se bude hodit na danou příležitost. Není nic lepšího, než když vytížená žena koupí plesové šaty do 30 minut.
 
9. Servis v šatně
 
Nechodíte z kabinky a stylistka vám nosí potřebné oblečení, které s vámi konzultuje již v šatně a volí vhodný outfit. 
 
10. Stylistka online
 
Je to váš rádce na vaší životní cestě. Svatba, promoce, rande, křtiny, narozeniny, povýšení, nová práce, maturita, každý má svou cestu a pamatujte! 
 
 
Jedno dobře zvolené oblečení nahradí 1000 slov!

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Eva Vlachová

stylistka

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Před pár měsíci probíhala na našem facebooku soutěž o proměnu ve Studiu Helena. Strhl se veliký zájem, soutěžilo vás opravdu mnoho. Náš tým vybral 3 z vás a vy jste poté svým hlasováním rozhodli, že se vítězkou stává Zuzana Šoupalová. No a my jsme ji proměnili, tak se na to pojďte podívat.

28.8.2017
Hodnocení:

Ruce jsou naše vizitka, lidé si jich všímají víc, než si myslíme. Okousané nehty a sloupaný lak jsou velkým tabu. Dennodenní činnosti a domácí práce dávají pokožce i nehtům pořádně zabrat, proto bychom je měli následně náležitě opečovávat. Pár fint pro krásné nehty vám prozradím právě teď.

17.9.2019
Hodnocení:

Baví vás styling? Ráda svým vlasům dopřáváte a chcete, aby to šlo poznat už na první pohled? Chcete pro vlasy maximum? Přejete si vlasy zdravé, ale také originální, atraktivní, mladistvé, hravé? Na trhu je velmi zajímavá značka přípravků na vlasy, která zaujme nejednu ženu. Pojďte ji s námi prozkoumat!

20.7.2020
Hodnocení:

Silvestrovská oslava je příležitost jak dát sbohem strastem současného roku a začít se těšit na ten následující. Kromě toho jde o šanci strávit nezapomenutelný večer s přáteli, partnerem či rodinou. A proč se k této příležitosti také stylově neobléct? Podle toho, kam vyrážíte, se váš oděv pochopitelně bude lišit, ale jedna věc zůstává stejná – určitě si najdete něco, co vám bude slušet.

30.12.2019
Hodnocení: