Gleidshop
Hlavní baner

Objevte se stylistkou poklady v šatníku a ušetřete tisíce!

Věděli jste, že stylista dávno není jen pro bohaté a mediální hvězdy? Naopak, díky dobrému stylistovi můžete za pár korun ušetřit spoustu tisíc a hlavně už si prostě nikdy nekoupíte unáhleně nic co vám nebude slušet!

pixabay.com
 

Plná skříň a nemám co na sebe!

Tak, která z nás to nezná? Ráno stojíme před plnou skříní a stejně nevíme co na sebe! Část nám nesedí, ve spoustě oblečení se necítíme dobře... 

A co to vyřešit jednou pro vždy, nechat si poradit od odborníka, neuvěříte, kolik pokladů v té skříni najdete! Samozřejmě to platí i pro muže!

Proč nakupovat se stylistou?

 
1. Pro začátečníky i pokročilé
 
Radí vám v oblastech, kde si nejste úplně jistí, saháte i po věcech, které byste si za normálních okolností nevyzkoušeli a učíte se novým kombinacím.
 
2. Proč si nechat zkontrolovat šatník?
 
Do skříně nepatří to, co dlouhodobě nenosíme, co nám nesedí v rámci velikosti, nesedí našemu typu a je obnošené. Často ani na nákupy nemusíte, protože zjistíte, kolik toho doma máte a kolik se toho dá perfektně zkombinovat. Můžete získat rovnou seznam věcí, které je potřeba dokoupit a kde. 
 
3. Proč rada kamarádek nebo maminky není vhodná?
 
Často se setkávám s tím, že kamarádka se snaží dobře poradit, ale výsledkem je, že radí, co se líbí jí, ne co bude klientce slušet.
 
4. Chcete ušetřit peníze?
 
Pak nakupujte s odborníkem, za jehož rady budete jednou vděční a investice do něj vložená se vám vrátí.
 
5. Typy a triky
 
Stylistka vám osobně vysvětlí, jaký jste typ, kam se můžete v rámci image posunout, jak být více sexy, kde ubrat a kde přidat. Proč nemáte nosit určité délky apod. Kde se to jinde dozvíte???
 
6. Doplňky
 
Řada lidí nenosí doplňky, protože to zkrátka neumí. Jestli chcete být vždy o krok vepředu, ona je ta správná osoba, která vám poradí porozumět doplňkům a zamilovat si je.
 
7. Celková image je důležitá
 
Obarvit se na rezavo je fajn, ale přemýšlely jste někdy nad tím, co to udělá s vašim šatníkem? Stylistka vám poradí jak ke změnám barev přistupovat a jak kombinovat novou image se stávajícím šatníkem.
 
8. Nemáte čas?
 
Nemusíte bezcílně bloumat po obchodech. Prací stylistky je vám zboží najít a doporučit takové, které se bude hodit na danou příležitost. Není nic lepšího, než když vytížená žena koupí plesové šaty do 30 minut.
 
9. Servis v šatně
 
Nechodíte z kabinky a stylistka vám nosí potřebné oblečení, které s vámi konzultuje již v šatně a volí vhodný outfit. 
 
10. Stylistka online
 
Je to váš rádce na vaší životní cestě. Svatba, promoce, rande, křtiny, narozeniny, povýšení, nová práce, maturita, každý má svou cestu a pamatujte! 
 
 
Jedno dobře zvolené oblečení nahradí 1000 slov!

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Eva Vlachová

stylistka

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Popelavá, bílá nebo perleťová blond patří mezi oblíbené a extravagantní odstíny. A není jednoduché toho docílit! Chceme, aby byla celistvá bez nežádoucích zlatavých odstínů! Ale co často vidíme? Úplně bílé konce a od hlavy žluté cosi...  

30.4.2016
Hodnocení:

U nás žen se to jeden velký "vabank". Hormony si dělají co chtějí už od puberty, do toho nějaký ten stres, životospráva... To vše se na pleti zásadně projevuje. Nemalý podíl má samozřejmě i to, jakou kosmetiku používáme.

4.9.2019
Hodnocení:

Protože trocha teorie není nikdy na škodu, zaměříme se na ni v tomto článku. Jak jsem slibovala minule, podíváme se pod pokličku typologie barev.

10.4.2017
Hodnocení:

Oživte vaši hřívu o přirozeně lehké vlny, které vám vykouzlí jedině konická kulma, o kterou právě soutěžíme!

21.2.2017
Hodnocení: