Gleidshop
Eshop

Blog jedné kartářky: Nic není náhoda!

Těšíte se na další výklad karet? Na ten pocit chvění v břiše, když pomyslíte na všechen vyplněný osud, který vám už prozradily... Co bude dnes?

 

Jsem kartářka.

Je mi 42 let, jsem rozvedená a žiju s patnáctiletou dcerou. Už od dětství mi lidé říkali, že mám zvláštní energii, názory, koníčky. Nejdřív jsem zkoušela vykládat karty svým kamarádkám a samotnou mě překvapilo, že jim vše vychází. Po přečtení článku v časopisu ASTRO mě zaujal dálkový kurz výkladu karet a numerologie, který jsem absolvovala z hodnocením nejlepší kartářky z Prahy, což mě velice potěšilo. Mám ráda lidi a jsem tu, když mají jakýkoliv problém. Lidé o nás často říkají, že si vymýšlíme, pokud tato kartářka mezi námi je, je to její volba, bude za vše nést následky, KARTY NELŽOU!

Chápu, že každý může mít zkušenosti s tzv., šarlatánkou, což vás jistě odradí, ale věřte a zkoušejte dál! Lidé mi říkají, že vysvlékám jejich duši do naha, vidím příběhy lidí jako, když pozorujete krajinu z vlaku. Spousta lidí si myslí, že je to lehká práce (vždyť ona čte jen nějaké obrázky), ale představte si, že denně slyšíte starosti druhých lidí, jejich těžké příběhy, kdy musíte dát svůj život stranou, být připravená a co je nejdůležitější, mluvit pravdu a nevymýšlet si. Ale my se nikde nesmíme svěřit s tím co jsme slyšely a ulevit si, každá se musíme naučit vyčistit svou mysl jinak, protože věříme, že pokud kartářka vynese něco z výkladu mezi přátele nebo známé, čeká jí trest z vesmíru (přestane třeba mluvit, něco se jí stane v rodině, onemocní apod.) U dobré kartářky máte plnou důvěru.

Karty, když je vykládáte poctivě berou energii, je to zbraň která může změnit život, jak negativně, tak pozitivně.

Můj život je krásný díky vám. Mám spokojené klienty, narozené děti, byť lékaři už nedoufali. Zamilované páry, ale i šťastně rozvedené.


Příběhy karet a osudu

Mnohé z nás ani netuší, jak je pro ženu těžké, když nemůže mít děťátko. Sama jsem se léčila 7 let a vím, jak je těžké absolvovat všechna vyšetření, umělé oplodnění, měření teploty a milování dle kalendáře. Proto svým klientkám rozumím a dovedu předat nejen radu z karet, ale i vlastní zkušenost, což tyto zoufalé ženy ocení. Každé sezení v mé věštírně poslední klientku naplňovalo nadějí, že také bude maminkou. Ona sama ale tuto situaci nemohla nijak ovlivnit, protože zrovna v tomto případě byl neplodný její manžel. Šance, že by jí manžel oplodnil byla nulová! Klientka na mé rady navštívila léčitele, terapeuty, a až se její tělo vyléčilo psychicky i fyzicky zkusila tři umělá oplodnění. Po dlouhé konzultaci v mé věštírně jsem zjistila, že musím na klientku trošku jinak. Navrhla jsem, aby zvážili možnost dárce spermií. Dvě oplodnění nevyšla, tak zbýval pouze dárce. Manžel z toho samozřejmě nebyl úplně nadšený, ale nakonec souhlasil. Vidina dítěte jej přesvědčila. Před posledním umělým oplodněním jsem jí řekla, aby si dala večer sklenku vína, zapálila svojí oblíbenou poslední cigaretu, vše hodila do vesmíru a na nic nemyslela!!! A ono to opravdu vyšlo, stal se zázrak a paní je maminkou, narodil se jí krásný zdravý chlapeček s požehnanými mírami 4,50kg a 52cm.

 

Někdy se stane, že jde u výkladu karet doslova o život!

Byl krásný den, jela jsem ke své kamarádce do Prahy. Už dlouho před odjezdem jsem se těšila na posezení na zahradě, kávu, pohoštění, prostě relax. Kartičky mám vždy u sebe, tak jsem jsi to holčičí odpoledne samozřejmě zpříjemnily jejich výkladem. Kamarádka byla jako vždy napjatá a plná očekávání z toho co nám karty odhalí. Ovšem pohodová nálada se brzy změnila, když karty prozradily, že jejímu synovi hrozí opravdu velké nebezpečí! Věděla jsem, že její syn chodí pravidelně běhat do lesa, kde si rád čistí hlavu, a proto běhá sám. Varování nemělo dlouhého trvání, díky mému upozornění, ať si od dnešního dne s sebou bere mobil, tak je dnes mezi námi. Když syn opět vyběhl směrem k lesu, udělalo se mu špatně a než omdlel stačil naštěstí ještě vytočit číslo mamky. Samozřejmě mu hned přijela i se záchranným týmem na pomoc a díky rychlému jednání je syn zdráv.

Karty zachránily lidský život, když šlo opravdu o minuty.

Karty předvídají i varují, jsou vždy tam, kde mají právě být!!!

Nic není náhoda!

 

Minuty

Běžím, dýchám, cítím, vnímám,

najednou do prázdna omdlívám.

V dálce nikoho nevnímám,

jen mobil rychle zapínám,

pomozte já umírám..

Rychlé nohy, hlasy z dáli,

už nikoho nevnímám.

Když probudím se, radost obrovskou mám,

maminku svou láskou objímám,

já žiju povídám, já díky Tobě dýchám.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Julie K.

kartářka

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Zpevnění svažitého terénu - jak na to? Jednoduše!
21.6.2017
Hodnocení:
Jste unavená, bolí vás záda a už si nevíte rady? Je řada způsobů, jak si v takové situaci alespoň trochu ulevit, ovšem málokterý je tak příjemný a účinný, jako relaxace v houpací síti v jazyce domorodých kmenů Jižní Ameriky zvané hamaka.
19.3.2018
Hodnocení:

Nejedno srdce muže zaplesá, když spatří ženskou figuru pěkně vytvarovanou a zpevněnou díky pravidelnému sportovnímu pohybu. Ale ne každé mužské oko dojetím zaslzí, když si ji vybere za svou věrnou průvodkyní životem.

19.6.2019
Hodnocení:

Pokud přemýšlíte, kam na podzim vyjet na poznávací nebo relaxační výlet, popřemýšlejte o Istanbulu! Istanbul je kosmopolitní město, plné dobrého jídla, dobrosrdečných lidí a skvělé atmosféry. Navíc teploty na podzim stále dosahují cca 20-25°C, takže si užijete ještě i poslední teplé dny.

16.10.2019
Hodnocení: