Co přinese duben 2018 podle karet aneb Jděte si za svým cílem

Duben vyhlíží velice optimisticky, protože byste měli mít mnoho plánů, do kterých se budete pouštět s lehkostí a i díky tomu byste je nakonec měli uskutečnit. Pak už je na každém z vás - na vaší vnitřní energii, jestli daný projekt bude úspěšný. Na vašich životních cestách by vás mělo provázet především štěstí a úspěch. 

Obrázek: 3f9ffec3671db2308b2a25f1ad0522649a0aba60
Zdroj: pixabay.com
 
 Pozitivní větička na duben: "Vím, že mohu být tak úspěšná, jak budu chtít. Vše, čeho se dotknu, je úspěch. Jsem mezi vítězi. Všude na mě čekají skvělé příležitosti. Přitahuji k sobě úspěch a blahobyt na všech úrovních."
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Očekávejte, že se nějaká životní etapa ukončí a nastane nová. Pokud budete mít uzavřít nějakou smlouvu, je tu pravděpodobnost toho, že se to buď nestane, nebo přijde jiný, lepší návrh. Někteří z vás se v něčem raději obětují, než aby nechali trpět jiné - může to být i v partnerské oblasti, že raději ukončíte milostný poměr s někým, kdo vás miluje, než byste nechali trpět rodinu. Právě v milostném životě to vypadá na nějakou zkoušku. Zdravotně můžete mít potíže se zády - páteř, křížová oblast a ploténky.
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Po celý měsíc se mějte na pozoru před lidmi, kteří se tváří jako přátelé, protože byste mohli utrpět ztráty. Také se může stát, že člověk, kterého považujete za přítele, se "vybarví". Můžete si uvědomit, že vám v životě něco chybí - může to být třeba citová prázdnota ve vztahu nebo spolehlivý partner. V některých vztazích bude odhalena nevěra nebo si začnete připouštět, že žít "ve třech" se už dále nedá. Zaměřte se na stravu, také se vyhýbejte stresu, protože můžete mít díky tomu potíže s trávením. 
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Mnoho z vás si uvědomí svůj vztah k rodině, domovu, nastaví si priority. Možná se rozhodnete odstínit se od svých rodičů, kteří vám do života zasahují víc, než by měli. Někteří z vás zjistí, že buď potkali nebo už mají partnera, který je vhodný pro rodinu. Také se můžete odhodlat k bydlení s partnerem. Nápady, které k vám budou přicházet, by měly být vhodné pro vybudování stabilního postavení. Zdravotně si dávejte pozor na krevní tlak a také na srdce. Obecně byste na tom měli být docela dobře. Jestli máte nějaký zdravotní problém, je tu určitá vyhlídka na zlepšení.
 

Rak (22.6. - 22.7.)

V dubnu můžete něco neustále řešit. Pokuste se být v komunikaci taktní a vyhýbejte se ukvapenému jednání, neboť byste mohli mít dosti prudké a někdy až zraňující rozhovory. Může dojít i na násilí. Vypadá to, že byste mohli mít nějakou nevítanou návštěvu. Partnerská oblast může být nestabilní - můžete zažít nějaký šok (třeba v podobě nevěry) a klidně následně budete řešit rozchod. Někteří z vás budou nešťastně zamilovaní. Zdravotně se zaměřte především na péči o zuby, nervový systém, můžete mít také horečku a můžou vás bolet šlachy a svaly.
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Čeká vás období, kdy se dovrší určité záležitosti nebo dojde k nějakým proměnám. Můžou nastat zlomové situace, kdy budete osudem zkoušeni, jak moc jste odhodlaní ve svém snažení. Buďte ostražití na finance. Můžete se snažit izolovat od svého okolí. Pokud budete řešit nějaké úřední záležitosti, nevypadá to pro vás moc příznivě. V partnerské oblasti můžete mít chronické problémy, které možná v dubnu vyřešíte. Buďte na sebe opatrní, neboť karty některým z vás předpovídají nemocnici. Obecně se zaměřte na svou duši, nervový systém, můžete pociťovat bolesti hlavy. 
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Máte před sebou měsíc plný životních dilemat, kdy se budete muset rozhodnout - mohlo by se to týkat především blízkých lidí (rodiny). Vypadá na to, že se něčemu vyhnete a zvolíte nakonec nějaký kompromis. Celkově byste měli být docela spokojení a k lidem budete upřímní. I v milostném životě byste se mohli rozhodovat, a to mezi více partnery, protože vám může někdo nový zamotat pěkně hlavu, protože se mezi vámi může odehrát nějaký krátký románek. Zdravotně se zaměřte na lymfatický systém a oběhový systém. 
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Duben by měl být o ukončení určité životní etapy a nastolení nové. Nemusí to být jednoduché, ale vězte, že to zvládnete. Karty předpovídají, že nějaká smlouva, na kterou se budete spoléhat, nemusí být uzavřena. Pokud se vám nebude dařit dle vašeho očekávání, nepropadejte smutku a berte to jako zkoušku a pokuste se v ní obstát. Ve vztahu můžete očekávat nějakou velkou zkoušku - třeba řešení, zda je na čase vstoupit do partnerského vztahu nebo ve smyslu žádosti o ruku (zda bude odpověď "ano"). Zdravotně se zaměřte na péči o vaše záda a také nezapomínejte na správné prokrvení vašich končetin.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Čeká vás měsíc plný radosti, vášně a euforie. Mohli byste mít pocit, že jste plní životní energie. Měli byste mít s někým pozitivně naplněný vztah (může se to týkat vztahu k člověku, ale i k něčemu jinému). Očekávejte radostné setkání, které vás zahřeje u srdce. Když budete něco řešit, pokuste se to dotáhnout do konce, protože by vše mělo dopadnout dobře. Můžete obdržet zajímavou nabídku. V milostném životě by se vám mělo celkem dařit, protože můžete zažívat pravou lásku a opětované city. Zaměřte se na péči o své srdce a krevní oběh, nezapomeňte na odpočinek.
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Máte před sebou nějaké rodinné změny, ale i přesto byste měli být docela vyrovnaní a klidní. Můžete být v pohodě z toho důvodu, že dané změny jste v minulosti zažili, tudíž budete už trošku vědět, co bude následovat. Pro některé přijde změna v podobě těhotenství nebo narození dítěte. Někteří z vás prožijí krátkodobou milostnou aféru, protože byste mohli pocítit velkou přitažlivost s nějakou osobou a neubráníte se. Jestliže budete s partnerem rozhádaní, měli byste se usmířit. Zdravotně si dávejte si pozor na nohy a také na gynekologicko-urologický systém. 
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Měli byste mít před sebou měsíc, kdy se uskuteční nějaká oslava (může to být i svatba), která by vám měla přinést radost, popřípadě i štěstí, protože se setkáte s někým, kdo vás posune vpřed. Také byste se měli dobře bavit, pokud vyrazíte mezi lidi a může vám to přinést i nový vztah, ze kterého může být za nějaký čas celoživotní závazek. Celkově by měl přijít v milostném životě pozitivní obrat. Finančně byste měli zaznamenat zisky, ale samozřejmě díky vlastnímu přičinění. Po celý duben si dávejte pozor na své zdraví, nejezděte autem příliš rychle a pokuste se předejít zraněním.
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Duben by mohl být měsíc, kdy se energie budou třít, a můžete mít pocit podrážděnosti, také budete mít v mysli, že vás lidé pomlouvají a málo co se děje dle vašich představ. Pokud k tomuto dojde, nepropadejte panice, protože komplikace budou jen krátkodobé. Někdy je lepší se z toho jít vyspat. Někteří z vás budou řešit bydlení - prodej domu, hledání jiného bydlení atd. a k tomu možné stěhování. Vyvarujte se ukvapenému jednání. V milostném životě by měl panovat rozruch. Nezapomínejte ani sami na sebe - pokuste se uklidnit nervy, můžete mít klidně i vyšší krevní tlak. 
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Máte před sebou produktivní měsíc, kdy by se vám mělo dařit, protože se budete cítit dobře. Žádná zkouška vás jen tak nerozhodí. Měli byste pociťovat radost z práce, půjdete si za svým cílem a můžete získat své vytoužené zaměstnání. Finanční stránka vypadá také slibně. V milostném životě můžete pociťovat prozáření stávajícího vztahu, nebo pokud jste sami, tak můžete potkat osobu, do které se zamilujete. Někteří z vás zjistí, jak silné pouto je pojí s protějškem - může se jednat až o závislost. Chraňte si svůj zrak a také pozor úrazy v pánevní oblasti.
 

Reklama

Podobné články

Obrázek: 5e29038a17bb8bc150362567b4152587f5f77443
Obrázek: c0b10b409bc92a685d49395b426cb80ce849b6e7
Obrázek: dfd5928300d52ec9c622c6abac53419d5991c2ad
Obrázek: a492bb1813e5a0605fe95bc2e174c3e64f7c898b
Obrázek: 24b98a3ea3e68400d716b901705bcee1d3943bab