Gleidshop
Hlavní baner

Tarotová předpověď na září 2018 aneb Myslete pozitivně

Milí čtenáři, v září bude mnoho z vás očekávat nějakou zprávu. Můžete pociťovat neklid, naději či strach. Bude to zkouška trpělivosti, ve které se pokuste uspět a myslete pozitivně. 

pixabay.com
 
 
Pozitivní afirmace od Louise L. Hay na srpen: "Omezení jsou jen příležitosti k růstu. Využívám je jako odrazový můstek k úspěchu.".
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Máte před sebou měsíc, kdy si uvědomíte, jaký význam má pro vás rodina a přátelství. Někdo z vás si začne románek s někým, koho již nějaký čas zná a kde půjde spíše o intimní stránku než o city. Ve stávajícím fungujícím vztahu byste měli mít pocit, že mezi vámi panuje harmonie a důvěra. V kariéře byste měli prožívat poklidné období s jasně zadanými úkoly. Dávejte si pozor na gynekologicko-urologický systém. 
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Září by mohlo být pro mnohé z vás o zdolávání překážek, které překonáte, i když se to může zdát někdy nemožné, neboť můžete pociťovat blokaci energie. S dobrou náladou to zvládnete. S někým zajímavým si možná padnete do oka a je tu šance, že to někam dál i posunete. Obecně můžete v milostném životě pocítit prosluněnost, životní sílu a prožít pěkné chvilky. V práci byste měli mít velice dobré výsledky, dokonce i snad slušné příjmy nebo se můžete dočkat povýšení. Pečujte o svůj zrak, a pokud přijde nějaký zdravotní problém, měl by se vyřešit.
 

Štír (24.10. - 22.11.)

V září byste měli zaznamenat především po finanční stránce krátkodobé zisky, štěstěna by měla stát na vaší straně v oblasti podnikání, ale i ve hře (pozor však na hazard). Citová stránka bude nestálá, nemusíte mít chuť se vázat a podle toho se pak bude odvíjet další situace, kdy můžete hledat někoho jiného na radovánky. Ve stávajícím vztahu můžete mít pocit, že váš protějšek je chladnější. V práci se budete cítit sebejistě a mělo by se vám dařit. Dávejte si pozor na ledviny a močový měchýř.
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Máte před sebou měsíc, kdy budete mít šanci navázat nové kontakty a taky můžete změnit postoj k lidem - to vše díky nějaké společenské akci. Některé z vás čeká pohyb a to ve smyslu stěhování či cestování. V partnerské oblasti můžete zaznamenat citovou nestálost. Je šance k otěhotnění nebo narození potomka a to třeba v rámci vašich blízkých. V práci můžete očekávat nějaké změny. Dávejte si pozor na dolní končetiny.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Září by mohlo být o řešení domova - někdo může z domu odejít dobrovolně, jiný zase násilně. Také se může stát, že dům jako takový nemusí být dobře postaven a zaznamenáte nějaké potíže. Dávejte si pozor na své osobní věci. V milostném životě můžete zažívat nespokojenost, citovou vyprahlost, někdo další váš vztah může nabourávat již nějaký čas. V práci buďte obezřetní, aby nedošlo k nějakým chybám z vaší strany, popřípadě k možným ztrátám (můžou vás vyhodit). Zdravotně se snažte předejít žaludečním a trávicím potížím.
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Během září byste se mohli dozvědět nějaké informace, které vás rozruší, neboť to můžou být pomluvy. Také můžete v životě pociťovat určitou nerozhodnost. V milostném životě budete možná prožívat napětí a nervozitu, protože si nebudete jistí vaším vztahem. Někteří z vás zažijí krátkodobý flirt. V práci můžete prožít nervové vypětí - buď bude rušno spojené se zábavou nebo naopak hodně práce a nebudete stíhat. Nezapomeňte odpočívat, protože váš krevní tlak může být vyšší a taky nervový systém si to zaslouží.
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Někteří z vás získají přátelství na celý život, jiní zase budou řešit zdravotní stav někoho blízkého. Sami můžete pociťovat příval životní síly. Pokud budete něco řešit, měli byste být trpěliví a vytrvalí. V milostném životě byste měli mít pocit stability a jistoty. Na druhou stranu, jestliže se budete chtít od partnera odpoutat z důvodu jednotvárnosti, nebude to snadné, protože budete mít pocit svázanosti. V práci budete mít pocit, že je to jistá práce, kde by možná mohlo někdy přijít i povýšení. Zdravotně si dávejte pozor na horní cesty dýchací.
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Pokud budete chtít uzavřít nějakou smlouvu, měla by být s velkou pravděpodobností pro vás dobrá. Někteří z vás se dočkají zásnub, jiní zase svatby, popřípadě zrození nového života. Vypadá to jinými slovy na to, že by vás měly čekat příjemné události. V milostné oblasti by na vás měl dopadnout pocit zodpovědnosti. V pracovní oblasti se můžete dočkat nějaké zajímavé smlouvy či nového úkolu. Zdravotně si dávejte pozor na orgány v oblasti solar plexus.

 

Býk (21.4. - 21.5.)

Ústředním tématem září by měla být práce - někdo bude mít málo práce, jiný v ní zase skončí dřív, než by předpokládal nebo naopak začne dříve, než očekával. V milostném životě byste mohli mít vyhlídky na dlouhodobý svazek. Někteří z vás však můžou ve stávajícím vztahu zažít pocit až nezdravé připoutanosti k protějšku a nebude jednoduché takový vztah opustit, pokud budete mít někdy nutkání tohle udělat. Zdravotně se zaměřte na pánevní oblast.
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

V září můžete řešit děti a to ve smyslu nějakých starostí, které dítě bude mít, nebo vy sami budete toužit po potomkovi. Není vhodná doba na nové začátky. V milostné oblasti můžete mít pocit, že váš vztah je hravý, panuje mezi vámi důvěra a přátelství. Možná si uvědomíte, že někdo, kdo je zatím jen přítel, může znamenat do budoucnosti víc. V pracovní sféře byste mohli najít novou práci, získat nové kontakty či mít nový úkol. Pokud budete řešit nějaký zdravotní problém, měla by léčba probíhat dobře.
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Možná bude na čase, abyste přehodnotili svůj dosavadní způsob života a taky změnili nahlížení na svět. Můžete až možná vychytrale procházet životem, jen pamatujte, že se vám to někde může odrazit. V milostné oblasti můžete zažít klam v podobě falešných citů či nevěry. V práci nebuďte příliš důvěřiví, hrozí vám podraz ze strany kolegů. Někteří z vás můžou předstírat nemoc. Může vás potrápit oblast uší, krku a nosu.
 

Lev (23.7. - 22.8.)

V září si uvědomíte, že máte po svém boku přítele, nějakou starší osobu, jež vás vyslechne a v případě potřeby i ochrání. Kdo z vás bude něco v životě řešit,  měl by využít diplomacie. V milostném životě budete pociťovat vášeň a bezpečí. Partner se může chovat ochranitelsky nebo v horším případě i majetnicky. V práci může vaše pozice posílit a k tomu se přidá i zodpovědnost. Někteří z vás získají svého duchovního učitele. Zdraví by u mnohých z vás mělo být docela stabilní.

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Už po léta se horlivě diskutuje, zda užívat margariny či nikoli. Podívejme se tedy na to, jak to s nimi je a zda je opodstatněné upozorňování na jejich možná rizika. V článku se též dočtete, co jsou to transmastné kyseliny a jaký je jejich dopad na naše zdraví.

7.6.2019
Hodnocení:

V životním stylu podle ájurvédy hraje velmi významnou roli používání bylin a koření. Ájurvédští lékaři je předepisují v souladu s tzv. osobní konstitucí, které se nazývá  PITTA, VÁTA a KAPHA. Na rozdíl od fytoterapie se podle ájurvédy nepoužívají byliny podle zdravotního problému, který konkrétně právě máte, ale právě podle konstitučních typů. Ovšem existují základní byliny, které lze využívat bez ohledu na konstituční typ.

20.9.2019
Hodnocení:

Zelený čaj je již dlouho doporučovanou součástí zdravé výživy, ale stále oblíbenější se stává jeho další odrůda: Matcha tea. Což je typ zeleného čaje, který je vyroben z mladých čajových lístků, které jsou rozemlety do jasně zeleného prášku. V čem se tento prášek liší od tradičního zeleného čaje?

22.2.2019
Hodnocení:

S létem přichází teplejší počasí a s tím zase menší chuť se hýbat a sportovat. Pro ty, kteří to ale myslí s lepší postavou a lepším životním stylem vážně, by ani toto období nemělo být obdobím bez cvičení. Jak to ale dělat, když se potíte už jen při pomyšlení na nějakou fyzickou aktivitu?

27.6.2016
Hodnocení: