Gleidshop
Hlavní baner

Čínský nový rok ve znamení Buvola - jaký bude a co přinese?

Nový rok čínského horoskopu letos vychází na pátek 12. února 2021. V tomto článku se podíváme na charakteristiku znamení Buvola. Co můžeme pod jeho nadvládou následujících 12 měsíců čekat?

unsplash.com

 

Charakteristika znamení Buvola

Buvol je v pořadí druhým znamením čínského zvěrokruhu. Podle mýtu bájný vládce Jade uspořádal pro zvířata závod o to, kdo první dorazí na jeho party. Buvol by byl býval vyhrál, ale krysa ho přelstila a s jeho pomocí dorazila do cíle jako první.

Buvol představuje zejména vytrvalost, dobrosrdečnost, jistotu, důvěřivost a čestnost. Nikdy za svou tvrdou práci nevyžaduje oslavy a velkou chválu, přestože by si ji zasloužil. Nechce být středem pozornosti a věří, že každý by měl dělat, co se od něj žádá. Dostane se na vrchol pomalu, ale jistě, svou vytrvalou a konzistentní prací. Myslí logicky a může být také velmi dobrým vůdcem. Pozor však na tvrdohlavost či nezájem komunikovat a sdílet své nápady s ostatními.

 

 

Nový rok Buvola - 12.2.2021

Nový rok by měl být plný tvrdé práce a proto také i velkých posunů a vylepšování. Začíná téměř na den přesně s novým Měsícem ve znamení Vodnáře, který s sebou přináší nové nekonvenční cesty a začátky. Ve znamení Vodnáře se v tento den nachází stejně tak i dalších pět astronomických těles - Slunce, Merkur, Venuše, Jupiter a Saturn. Zkoušíme to znovu a lépe, ale tentokrát vytrváme a nevzdáme se.

V tomto roce od nás bude vyžadována velká dávka trpělivosti. Přestože budeme cítit změny k lepšímu na dosah ruky, nesmíme proces uspěchat, nýbrž se zaměřit na to, co je třeba udělat – krok za krokem. Všeobecně by se zdraví mělo zlepšovat a zocelovat. Buvol je znám svou silnou stavbou těla, tuhým kořínkem a odolností. Co se týká vztahů, zaměřte se na to, zda jsou lidé kolem vás upřímní a opravdu loajální. V takové společnosti můžete totiž letos dosáhnout největších úspěchů, ať už osobních, kariérních či jakýchkoli jiných.

 

Ať už v následujících měsících budete prožívat chvíle krásné či náročné, vězte, že vše je součástí celku. Pozitivní by nikdy nemohlo existovat bez negativního. A tak přijměme, co nelze ovlivnit, a radujme se z úspěchů, kterých vám v tomto Novém roce přeji co nejvíce.

 

Víte, ve kterém čínském znamení jste se narodili?

 

 

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

Eva Stiborová

fotografka

Jmenuji se Eva a baví mě od všeho něco. Ráda zkouším nové věci a následně je i ráda sdílím. Zajímám se o fotografování, design či hudbu. Nesmírně ráda cestuji a poznávám nová místa. Táhne mě to také k astrologii či numerologii. V neposlední řadě se ráda zabývám ekologií, jelikož si myslím, že je to cesta, kterou bychom se jako společnost měli vydat.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Mám pro vás pár tipů, jak se postarat o přírodní záhon s jahodami, kde už nikdy neporoste plevel. 

5.8.2019
Hodnocení:
Spálili jste se na slunci? Trpíte zácpou? Nebojte, na zahrádce vám roste první pomoc.
12.7.2018
Hodnocení:
Velikonoce se rychle blíží, nechte se inspirovat, překvapte koledníky a vyrobte jim madeirové kraslice.
13.4.2017
Hodnocení:

Člověk už dávno zapomněl, že vlasy má na hlavě jen díky propracovanému termoregulačnímu systému v jeho organismu. Společenský vývoj napříč celou historií lidstva jim ale přiřadil roli úplně jinou.

20.3.2020
Hodnocení: