Gleidshop
Eshop

Jak dopadla PROMĚNA naší čtenářky Petry?

1. března jsme ve Studiu Helena přivítali Petru, která vyhrála soutěž o celodenní proměnu - konzultace, vlasy, kosmetické ošetření, make-up, škola líčení, stylistika, výběr oblečení v butiku a samozřejmě závěrečné focení :) U toho všeho nechyběl náš kameraman, a tak se můžete podívat na skvělé video z proměny nebo se z rozhovoru dozvědět, zda by se Petra do soutěže o proměnu znovu přihlásila.

Stuido Helena

 

Petro, jaký byl váš první dojem u nás ve Studiu, byla jste nervozní nebo plná očekávání?

Dobrý den, přijela jsem na smluvenou hodinu. Ve Studiu jsem byla poprvé. Hned u vchodu se mě ujala milá paní recepční, odvedla mě do prvního patra Studia, kde se později začaly dít divy s mými vlasy. Nabídla mi na výběr kávu, čaj, vodu a také sekt.
Zanedlouho přišla mnou očekávaná paní, majitelka Studia a vlastně žena, kterou jsem do té doby znala pouze z facebooku, paní Helenka. Byla jsem hodně nervózní, měla jsem nějakou představu, ale pořád mi vrtalo hlavou, že třeba do toho nebudu moct vůbec mluvit. Všechny obavy brzy opadly. Paní Helenka byla moc příjemná, milá, ptala se mě, jak si proměnu vlasů představuji, a tak nějak jsme se shodly, co by bylo třeba změnit.Prvním velkým tématem tedy byly vlasy. Vám se nelíbily vaše černé, proto jsme tmavou stahovaly až na příjemný světlehnědý odstín v koncích, což byl zdlouhavý proces. Co jste na tuhle změnu říkala?


Byl to opravdu zdlouhavý proces, ale říká se „parádo trp“!
Už několik let si přeji mít světlejší vlasy, než ty černé, a konečně se mi to vyplnilo. Nebýt téhle proměny, tmavé vlasy bych asi měla ještě hodně dlouho. Takže jsem měla velkou radost, že černá je pryč :)
 


Na začátku jste měla strach z kosmetiky. Jak to nakonec dopadlo? Byla pro vás procedura příjemná?

Nemohu říct, že jsem měla strach. Jen navštěvuji kosmetiku, kde pro vyčištění mé pleti někdy zažívám i bolestivé procedury. Nemohla jsem tušit, jaké mě konkrétně čekají ve vašem Studiu. Paní kosmetička byla opět velmi milá a celkově i ošetření mé pleti bylo bezbolestné a jen jsem si jej užívala. Nakonec mě ještě čekalo líčení. Postupně jsem se neviděla a konečný výsledek se mi moc líbil!Navštívila jste butik návrhářky Šárky Moravové, jaký máte vy sama vztah k módě, vybrala byste si podobné kousky na běžné nošení?

Vztah k módě mám jedině kladný. Ráda sleduji módní trendy, ale sama nosím nejraději to, v čem se cítím příjemně a v čem se sama sobě líbím. V butiku jsme zvolily společně výraznější kousky, které bych si já sama pravděpodobně nevybrala na běžné nošení, přestože nakonec si myslím, že třeba ty zelené šaty vypadaly s konečnou úpravou mých vlasů skvěle. Pro běžné nošení bych zvolila snad jen kalhoty, v těch jsem se cítila nejlépe. Ale musím říct, že jsem si užila oba outfity.

 

gleid, proměna, magazín, krásaCelý váš den zaznamenával kameraman, na konci jste si zahrála na modelku a nafotila krásné snímky kompletní proměny. Cítila jste se příjemně ve svém novém já?

Určitě ano, užívala jsem si ty momenty, protože jsem věděla, že to třeba už nikdy nezažiju, aby o mě celý den někdo pečoval. Co se týká kameramana, tak byl naprosto úžasný. Když jsem se cítila nervózně, pokaždé ze mě nervozita rychle opadla, když jsem ho sledovala „v akci“.Bylo něco, co vás během celodenního procesu překvapilo?

Celkově celý salon, jak je velký a kolik služeb nabízí. Paní/slečny kadeřnice, jak jsou milé ke svým zákazníkům, když jsem je celý den pozorovala.Co se vám líbilo ze všeho nejvíc?

Mně se líbilo všechno, přestože, jak jsem již psala, stahování barvy bylo opravdu náročné a za několik hodin strávených s hlavou v umyvadle mi už trnulo za krkem :)  Ale jsem šťastná, že jsem mohla takový den prožít a částečně proměnit svůj vzhled.

Jaké bylo setkání s manželem a s dětmi? Popřípadě kamarádkami? Jaké byly jejich reakce?

Hned po proměně mě nejdříve viděl můj muž a jak tvrdil a tvrdí, moc jsem se mu líbila. Postupně během dne jsem mu posílala fotografie, ale z těch úmyslně nešlo pořádně nic poznat, takže vlastně celou dobu nevěděl, kdo mu po celém dnu nasedne večer do auta.
Dcerky mě viděly až druhý den a byly nadšené především z těch úžasných vln a říkaly, že jsem krásná maminka. Myslím, že i dalším členům rodiny jsem se líbila. Také kamarádky mi změnu pochválily, protože mě znají z doby, kdy jsem vlasy měla světlejší a prý mi to takhle sluší víc.Jak hodnotíte proměnu s odstupem času? Jak se vám s vlásky pracuje? Co se týče líčení nebo oblékání, přišla jste si na nějakou novinku, vychytávku, kterou jste si osvojila?


Od proměny jsou to téměř tři týdny a po černých vlasech se mi nestýská. Pomalu jen přemýšlím, jaký odstín zvolím příště, protože vlasy odrůstají, přeliv se časem vymyje a ráda bych měla vlasy opět krásné. Já sama si vlny dělat neumím, takže pro úpravu volím žehlící kartáč na vlasy. S ním vlasy „vyžehlím“ a jsem upravená. Hodně jsme se s paní Helenkou bavily o produktech na vlasy a začala jsem zase používat kondicionér. A snad, co se týká oblékání, zvolím někdy i něco výraznějšího.


Velmi děkuji Vám a celému Studiu Helena za profesionální služby, skvělý přístup, za výbornou kávu, oběd a báječně strávený den zakončený krásnou proměnou. Jsem moc ráda, že jsem Vás mohla poznat osobně. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků a jen to nejlepší.

Krásný den, Petra

Celkové hodnocení:

Vaše hodnocení:

foto-redaktor

magazín Gleid

tým redaktorů a bloggerů

Smyslem a podstatou online magazínu Gleid je poskytování věrohodných informací a rad zejména z oblastí krásy, zdraví, lifestylu a jídla. Síla je v týmu tvořeném odborníky, ale i blogery. Současně se zabýváme tématy, které mohou našim čtenářům pomoci k získání odpovědí na dílčí otázky běžného života.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Pro ženy je typické, že když něco chtějí, tak by to mělo být ideálně ihned! No a když dnes dostanu chuť na nové vlasy nezbývá nic jiného než se do toho pustit sama, nebo prostě vydržet a objednat se ke kadeřnici. A jak dopadla žena, která se rozhodla špatně?

1.6.2016
Hodnocení:

Poznejte jaké to je – mít kontrolu nad svými vlasy. Představujeme vám novinku, bojující proti času a krepatosti vlasů. Přípravky z kolekce CAVIAR ANTI-AGING Anti-Frizz: šampon, kondicionér a vlasové máslo, jsou vytvořeny za pomocí ochraňujícího komplexu, který udržuje vlasy hydratované a zároveň je chrání před vlhkostí. Vlasy jsou hebké a o 80% méně krepaté až na 72 hodin.

17.8.2018
Hodnocení:

Ať již sázíte na starou osvědčenou klasiku nebo rády experimentujete, toto jaro s sebou kromě řady staronových trendů v oblasti oblékání přináší rovněž změny v doplňcích. Některé z nich jsou pak vskutku extravagantní či jedinečné. Co za doplňky tedy nosit letošní jaro, pokud se nebojíte vyzkoušet nové věci a strhnout na sebe pozornost ostatních?

27.5.2019
Hodnocení:
Znáte ten pocit, když sedíte u kadeřnice, ona vám myje hlavu a vy nasáváte tu vůni šampónu? Ještě večer, když s novou hlavou ulehám do postele, si pořád čichám k vlasům. Pak mě mrzí, že si za dva dny umyju hlavu tím svým a kouzelná vůně je pryč.
27.2.2018
Hodnocení: