Gleidshop
O magazínu gleid
Základní informace

Internetový magazín Gleid.cz je provozován společností Gleid group s.r.o. Hlavním posláním a cílem je poskytování věrohodných a pravdivých informací z oblasti zdraví, domova, jídla, rodiny a krásy.

Magazín založila Helena Pudilová, majitelka kadeřnického a kosmetického salonu Studio Helena. Ve svém oboru se pohybuje více jak 25 let, a díky svým zkušenostem, je profesionální školitelkou. Vede vlastní semináře, ve kterých učí kolegy, jak být lepšími kadeřníky. Dále je i profesionální školitelkou firmy Alcina. I tak se stále věnuje svým klientům, a na place se stále cítí jako doma. Proč vlastně takto vytížený člověk s fungující firmou zakládá internetový magazín? V první řadě jsou to nedůvěryhodné informace, které se šíří na internetu, ale i nekompetentní lidé, kteří tyto informace šíří. Proto se rozhodla založit Gleid.cz. Redaktory pro jednotlivá témata vybírá z řad odborníků. Protože v jednoduchosti je síla, je internetový magazín rozdělený tak, aby si každá čtenářka našla to své.

V druhé řadě chce prostřednictvím Gleid.cz nabídnout kvalitní, prověřené produkty a služby. Sama zkouší novinky, které k nám na trh teprve přichází a jako jedna z prvních je ve svém salonu používá. Můžete se tedy spolehnout na to, že na eshopu najdete pouze a jenom ověřené a fungující produkty.