Gleid
Gleidshop

Gleid
Shop

Znaková řeč pro psy. Potřebujete porozumět svému psovi? Kniha Michaely Drábkové vám pomůže

Jak docílit pro vás i vašeho psa příjemnější a šťastnější soužití? Knížka Znaková řeč pro psy vám k tomu pomůže.

 

Michaela Drábková a její nová kniha, Znaková řeč pro psy

Společně cestou k vzájemnému porozumění

Autorka knihy je přírodního nastavení, jejímž posláním je pomáhat zlepšovat vzájemné porozumění (komunikaci) mezi psem a člověkem.

Od malička ji to táhlo k přírodě a do přírody. Rodiče o ní říkají, že hned jak začala chodit, tak prý hladila a objímala každého psa, kterého potkala. To jí i zůstalo. S otevřeným srdcem respektuje bytosti, které potkává. Respektuje bytosti jakými jsou uvnitř, nezáleží na titulu, hodnotě nebo objemu peněz.

 

Svými schopnostmi dokáže rozeznat překážky, přečíst nevyslovené, cítit neprovedené a přeložit to do srozumitelné řeči. Napomáhá tak pochopení vzájemného propojení psa a člověka.

V knize si osvojíte správnou komunikaci, která vám pomůže  ke:

 

  •  zlepšení partnerského vztahu se psem

 

  •  minimalizavání problému či nepříjemných situací

 

  •  oboustrannému pochopení a pochopení rolí

 

  •  snadnějšímu zvládání nových situací

 

 

 

Stručně popsaná teorie umocněná praktickými cvičeními vám pomůže si osvojit základy komunikace s vašim psím partnerem. Vytvoříte si váš vlastní deník společných úspěchů.

Znaková řeč pro psy není klasickou naučnou knížkou, ale průvodcem a pomocníkem k objevení vašeho vlastního šťastného nastavení se psím miláčkem. Nikdy není pozdě začít nalézat nové věci, jejichž správným uplatněním můžete okamžitě pozorovat vlastní úspěchy.

 

Je určena pro mladé i starší, začínající i pokročilé. Pro štěňata i dospělé psy. 

 

Znaková řeč je komunikací beze slov. Zvířata ke komunikaci používají zvuky, ale také ji vyjadřují postoji, postavením a vnitřní energií. Je návodem jak jednoduše vyjádřit přání či požadavek tak, aby jej pes pochopil. Odhalí vám tajemství k vašemu lepšímu porozumění se psem. Sdílené informace jsou potvrzeny mými 17letými zkušenostmi, praxí s mnoha klienty a úspěšně fungují. Naučíte se, jak správně vytvořit vlastní symbol znakové řeči, jasněji propojit přátelství se psem a vaše partnerství se pro vás i psa stane jednodušším a šťastnějším.

 

Tato knížka s praktickým cvičením je určena nejen vám, kteří přemýšlíte o novém psím přírustku do rodiny; máte štěňátko, které potřebuje výchovu; či pejska, se kterým se chcete naučit nové triky. Je také vhodná pro majitele čtyřnohých kamarádů, kteří chtějí zlepšit svou komunikaci se psy a zjednodušit své budoucí porozumění. Z vlastní zkušenosti vím, že pes je velmi učenlivý tvor a každá nová hra nebo povel je prostředkem proti nudě a stereotypu. Z mnoha pozitivních ohlasů mých klientů vím, že převedení informací uvedených v knížce do praxe velmi pomáhá.

 

Nevěříte? Vyzkoušejte a staňte se těmi, kteří si navzájem rozumí. 

 

 

 

Cena 359 Kč. Vánoční prodej 289 Kč + 80,- poštovné.

Knížku bez placení poštovného si můžete po dohodě vyzvednout

 

- v Brně 

 

- v Praze-Stodůlky - 17.12. nebo 18. 12. 2016

 

V případě zájmu pište na cloudlesslifecoach@gmail.com nebo volejte na +420 608 575 471.

 

Více informací najdete také na www.cloudless-life.com.

 

 

 

foto-redaktor

Ing. Michaela Drábková, Ph.D.

kouč pro komunikaci se psy
Profil
Sdílejte na Facebooku
Diskuze

Pro přidávání kometářů do diskuzí se prosím přihlašte.

Ještě nemáte účet? Zaregistrujte se.

menu-symbol
Blanka Götzová 20.12.2016 v 12:00 Máme dva psi, manžela poslouchají na slovo, mně, když jde o jídlo :D Neumím být zcela důsledná, ale od manžela umí sednout, lehnout, zústaň, dej pac. Protože si neumíme bez psů život představit a oba jsme vyrůstali se psi od malička, velmi uvažuji nad koupí této knihy.
menu-symbol
Renata Seiferová 22.12.2016 v 11:16 Mám poslušného a hodného psíčka, u kterého však čas od času tápu, co mi chce říct - při některých situacích, jako je například jízda v autě, delší čekání venku a podobně kňučí, a já nemůžu přijít na to, proč. Moje domněnka je taková, že je nervózní a chce vědět, co se bude dít, a já už pět let marně hledám způsob, jak jí to říct tak, aby pochopila, že nemá být z čeho nervózní. Věřím, že Vaše knížka by mi v tomto mohla být nápomocná :)
menu-symbol
Renáta Kiovská 22.12.2016 v 18:11 Náš pes počúva nielen na základné povely, doma je to na jednotku, vonku trochu horšie, napríklad, keď zbadá mačku /tie naháňa/, tak sa sústredí iba na ňu, chcela by som sa naučiť lepšej komunikácii s ním.
menu-symbol
Gabriela Mrkvicova 30.12.2016 v 14:31 Já nemám psa, ale zda někdy mít budu, hned jdeme k Míši Drábkové. Nejen, že tomu skvěle rozumí, ale má pro to cit a velké zkušenosti. Zažila jsem dva její workshopy s ostatními pejsky. Vřele doporučuji. Knihu už mám:-)
Podobné články
img-článek

Štěňátko je dárek, který potěší. Co vše připravit, aby bylo soužití co nejjednodušší?

7.2.2017 Celý článek
img-článek

Tip na výlet: Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci vás zavede do bohaté historie

20.7.2017 Celý článek
img-článek

ADHD - hyperaktivita je často zaměňována s nevychovaností. Jak to tedy je?

13.11.2016 Celý článek
img-článek

Blog jedné kartářky: Dnešní ženy, dívky, jaká mají trápení, o kterých se nepíše!

8.3.2017 Celý článek